ברוכים הבאים, אורח

כוחו של הרגל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כוחו של הרגל 888 צפיות

כוחו של הרגל לפני 7 שנים, 6 חודשים #100531

• חוזר לחיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 1 יום
  • חבר ותיק

שלום חברים יקרים, שמי חוזר לחיים ואני סקסוהוליסט. אפתח באסירות תודה לבורא עולם על 9 ימים של חסד בהם אני נקי ומפוכח. מי שמכיר אותי יודע שזה נס לא מובן מאליו. בזמן האחרון הראש שלי מתעתע בי שוב ועולה בי השאלה האם אני באמת מכור למין? או שמה פשוט הייתי מורגל בהרגל רע לאונן בכפייתיות וללכת לזונות. השאלה הזאת מקוננת בי בעיקר בתכופות כמו עכשיו בהם הניקיון בא לי בקלות וללא שום עשיית צעדים מהתוכנית. קראתי לאחרונה ספר של פסיכולוג ידוע, בו הוא מסביר שכל פעולה ופעולה בחיינו נובעת מלולאת הרגל שמושרשת חזק בתוך התת מודע שלנו. מאחר ומדובר בהרגלים לטוב או לרע, ניתן להבין שניתן לשנות כל התנהגות שהוא. אנו יודעים שהכל במחשבתו של האדם, וכל חיינו החיצוניים הם תוצר של מחשבותינו הפנימיים. כלומר דימיון יוצר את המציאות בה אנו חיים ולא ההיפך. ניסיתי מספר טריקים שהוא מלמד בספר וזה עובד עבורי, אני נקי 9 ימים ללא תוכנית. העניין הוא שמרגיש לי שאני תקוע, אני רואה שיש בתוכי מטען גדול מאוד של כאב ופחד, תחושות ואמונות שניתן לשנות בעזרת עבודת הצעדים. אני רוצה שינוי אמיתי ועמוק בתוכי, למרות זאת מאוד קשה לי להכנע ולעשות תוכנית. אני כל כך משוכנע שיש דרך אחרת להחלמה שאני פשוט ממשיך בעקשנותי. לאחרונה התרחקתי ממך אלוהים וזה במיוחד מוזר וקשה לי, כי חוויתי מספר אירועים שהם הוכחה ניצחת לכך שיש בורא עולם יחיד ומיוחד!! אין עוד מלבדו!!! אלוהים, אני יודע שאתה אבא אוהב ודואג, אני מבקש ממך שלא תכעס עלי, אני עקשן מאוד ונראה לי שככה אתה בראת אותי. אני מודה לך על כל הדברים שיש לי בחיי, הכל מתנת חינם ממך. החיים שלי באמת טובים, אני פשוט לא זוכר את זה כל כך לפעמים. תודה על אישה אשת חייל, משפחה בריאה ואוהבת, תודה על בית מסודר ושופע, תודה על רכב, על פרנסה בשפע, תודה שאתה אבא איתי תמיד ובכל רגע, תודה על חיים שנתת בקירבי. אלוהים תן בי את השלווה לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם(אני סקסוהוליסט), אומץ לשנות את הדברים שביכולתי( אני יכול לעשות פעולות של החלמה ולהשאר נקי רק להיום) ואת התבונה שבין השניים. רק להיום מבקש להשאר נקי ומפוכח ולזכור, אני מכור למין ואיבדתי את השליטה בחיי, הגעתי לשפל שבשפל, אם לא אתה שהרמת אותי מהאשפה, הייתי מת עכשיו!!! אני חסר אונים מול ההתמכרות ובלעדייך אלוהים לא יכול!!!

תגובה: כוחו של הרגל לפני 7 שנים, 6 חודשים #100539

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך. 
מזדהה עם הקושי והבילבול. 
תישאר איתנו ובעז״ה תחלים. 
ותתמיד. זה המפתח להחלמה. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: כוחו של הרגל לפני 7 שנים, 6 חודשים #100546

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אתה כותב בהתחלה שאתה מאמין שאולי יש דרך אחרת, ובסוף כותב שאתה מכור, כרגע אתה פה , וכנראה שאלוקים רוצה שתעשה את התכנית שלי, אם יש לו דרך אחרת לעזור לך לצאת מהתאווה, סמוך עליו, הוא יידע אייך לגלות אותו, כרגע אתה פה, ותעשה מה שאנו עושים, באהבה ממני הקטן.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן