ברוכים הבאים, אורח

צריך עצות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: צריך עצות 1725 צפיות

תגובה: צריך עצות לפני 7 שנים, 5 חודשים #102527

אנונימי3 כתב on 18 אפר' 2017 17:57:

אהלן חברים!!
היום נפלתי ממש אחרי 104 ימים נקיים כאילו התפוצצתי והאמת שרק בכמה ימים האחרונים הרגשתי חשק עז ליפול .
אני מרגיש בסה"כ טוב ושזה אפשרי לצאת מזה (כמובן קצת באסה אחרי הנפילות) .אבל אני רוצה לצאת מזה לגמרי למחוק את זה ממני כמה שיותר. ורציתי לשאול ולהתייעץ :אני מנסה לעמוד על הנקודה העיקרית שגרמה לי ליפול (כיון שלכאורה לא הייתה ובאמת נכנסתי לתקופה טובה ופתאום משום מקום) ולתקן אותה ,וזה קשה לי למצוא ,למה?
ברור שלכל אחד יש את הסיבות שלו ושאנחנו שונים אבל עדיין יש דברים שהם דומים ומשותפים אז אם מישהו עשה את העבודה הזאת על עצמו ומצא דברים אשמח שיעזור לי וישתף אותי.
תודה אשריכם ישראל

הדברים הבאים שאני כותב לך אלו הם הדברים שאני רואה שעוזרים לי מאוד. ויתכן שיעזרו גם לך: 
-------------------

לפי מה איך שאתה מתאר וכפי איך שאני מבין אותך: 

נראה שיש להשגיח על 3 נקודות כלליות הבאות:

1. מנוחה לנפש: יתכן וחסרה לך מנוחה [בגלל עומס החיים וקושי ההתמודדות איתם]. כלומר מנוחה משטף החיים. אתה צריך או זקוק לפינה שקטה ורגוע משלך. (המלצה שלי היא אם תוכל; תיזום כל יום מנוחה ומרגוע לנפש של כחצי שעה לפחות, גם אם הינך חושב שאתה לא צריך את זה, ותראה לאחר כמה ימים האם ההחלמה מתחזקת).
2. סיפוק ומלוי: להתעסק בדברים שאנחנו "אוהבים" - בעיקר! על מנת להתמלאות. כלומר להתעסק בדבר טוב שממלא אותנו.
3. שיפור איכות החיים: לעבוד על שיפור איכות החיים מדי יום ביומו, אם קצת ואם הרבה.  

אוהבים, נשמה טובה!

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

תגובה: צריך עצות לפני 7 שנים, 5 חודשים #102551

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

או שפשוט תעשה את התוכנית.. זה גם עובד

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן