ברוכים הבאים, אורח

הכחשה? תרופת חירום!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הכחשה? תרופת חירום! 1180 צפיות

הכחשה? תרופת חירום! לפני 7 שנים, 5 חודשים #102516

• אח-שמח
  • רצף ניקיון נוכחי: 2855 ימים
  • חבר ותיק

לפני שבאתי לתוכנית הייתי משוכנע שאין לי שום בעיה, ממש כלום, אולי קצת תסמונת "כל הגדול מחבירו יצרו גדול ממנו" אבל לא יותר מזה. נשמע מוכר?! לא?!

להפתעתי הרבה גיליתי שהדבר הזה החזיק אותי, ממש כך! מסתבר שהייתי חייב להחזיק את עצמי בכח ולשמור על איזה רף מסוים של איפוק כדי שלא יתמוטט הבניין המפואר והמדומיין שבניתי לעצמי.

אם הייתי חוצה באגרסיביות את הקווים האדומים שהצבתי לעצמי אין ספק שתוך תקופה קצרה הייתי ניצב מול העובדה המצערת שחיי בלתי ניתנים לניהול, שאני חסר אונים מול התאווה. קשה לאורך זמן להסתובב שיכור ומטורף ולטעון שהכל בסדר, אני חייב להיות מבוסם במידה כדי לטעון לשפיות...

כך שהמחלה הייתה חייבת לזרוק לי אחת לתקופה עצם וכנראה שהיא גם טבלה את העצם עם המון סם טשטוש  כדי להבטיח את שרידותה. וכך אחת לתקופה עצרתי על סיפו של קו אדום וכשכולי שמח וטוב לב נעמדתי לרקוד ולטפוח לעצמי על השכם על רוב כוחי ועוצם ידי. זה מה שאיפשר למחלה שלי להכחיש את זה שאני רכב בלי בלמים.

כך שהפיחות הזוחל במחלה שלי היה בעצם האינטרס של המחלה, אופיום מכהה כאב, כלי שאיפשר למחלה שלי  לשרוד יותר זמן, עד...

עד שאלוקים הוציא אותי משם...

למה דווקא אני? אין לי תשובה

אבל תודה אבא

אם אלוהים נראה רחוק לפתע, מי זז?

תגובה: הכחשה? תרופת חירום! לפני 7 שנים, 5 חודשים #102536

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ווואווו זה היה מדיוק!

תודה

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: הכחשה? תרופת חירום! לפני 7 שנים, 5 חודשים #102552

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

קולע וחודר. ״החלמתני״. אוהב.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: הכחשה? תרופת חירום! לפני 7 שנים, 5 חודשים #102562

אוהב אותך.
גילוי נאות: אנחנו מכירים מאוד.

אין לי הרבה מה להוסיף, חד ומדויק כתמיד.
אבל המחלה שלנו היא הרבה יותר מסובכת, ההכחשה אצלי עבדה שעות נוספות, למרות שהייתי משומש לחלוטין וכבר חציתי אינספור גבולות במהלך השימוש, ועדיין לא קלטתי שיש לי בעיה אלא חשבתי שאני הבעיה.
וכמו שכתבת, אין לי מושג למה אלוקים בחר בי ולא בעשרות מושאי התאווה הממומשים שלי...

תגובה: הכחשה? תרופת חירום! לפני 7 שנים, 5 חודשים #102579

• tc
  • דירוג פלטיניום

זה חודר כל כך עד שאני מרגיש צורך להודות על הדברים במפורש אף על פי שאני כלל לא מאמין בעצמי לעצמי
רק להיום

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.37 שניות

Are you sure?

כן