ברוכים הבאים, אורח

לא רוצה להרטיב במיטה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא רוצה להרטיב במיטה 1165 צפיות

לא רוצה להרטיב במיטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #104470

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

יש משפטים כאלו שנתקעים בזיכרון, לא בגלל שהם מיוחדים אלא סתם ככה, אולי בלי סיבה. משפט אחד כזה שמעתי כשהייתי ילד בערך בגיל שמונה או תשע, בשיחה של אמא שלי עם חברה שהתלוננה באזניה על הילד שלה שכל בוקר קם רטוב כי הוא מרטיב במיטה. היא היתה מאוד לחוצה מכך ואמא שלי ניסתה להרגיע אותה ואמרה "נו, מה כל כך נורא שהוא מרטיב, תני לו שיהיה לו חם וטוב"...

נזכרתי במשפט הזה היום בשיחה עם חבר שטען שמפחיד אותו להיכנס לכל התהליך של החלמה כי הוא פשוט מבוהל ממה שהוא מגלה על עצמו. הוא אמר שכאשר הגיע לקבוצה בפעם הראשונה הוא בעצם הסתכל במראה בפעם הראשונה ומה שהוא גילה היה מאוד מרתיע. 

לילד הזה שלא מצליח להפסיק להרטיב יש שתי אפשרויות: אפשרות אחת היא להמשיך להרטיב, לשחרר ולהינות מהחמימות המתפשטת במהירות, אבל אז לקום בבוקר מבוייש, קר ורטוב. אפשרות שניה היא לקום באמצע הלילה למרות שזה לא כיף, ולמרות הרצון רק להישאר מתחת לשמיכה ולשחרר, אבל בבוקר לא קר ולא רטוב ואין בושה ואין גועל מעצמי. וגם לי יש את אותן שתי אפשרויות: אפשרות אחת היא להיכנע לדף, לוותר, ובאמת לקבל הקלה רגעית כשהתאווה נותנת שחרור ומקום חם ונעים לברוח אליו, ביחד עם תחושה של ערפול חושים ושהעולם יילך לעזאזל. האפשרות השניה היא לבחור בדרך הקשה, לעשות את הפעולות כדי לא ליפול, וזה אמנם לא כיף כמו הפורנו בטווח הקצר, אבל בטווח הארוך זאת דרך לחיות חיים נורמליים.

אף אחד לא מבטיח שהדרך להפסיק תהיה קלה, ובודאי שאף אחד לא טוען שהויתור הוא קל. הרבה יותר קל ליפול מאשר לוותר על התאווה, בדיוק כפי שיותר קל להישאר במיטה מאשר לקום באמצע הלילה וללכת לשירותים. ברגעים קשים בחיים, הרבה יותר קל לפתוח אתר פורנו או לצרוך תאווה בכל דרך אחרת, מאשר להתמודד עם קשיי החיים. שם אין דרישות, יש הרבה אנדרנלין ואפשר להיעלם בתוך הענן הזה ולכבות את המוח לחלוטין. לעומת זאת הויתור כרוך בקושי, וזה אומר שצריך לוותר על הנוחות הרגעית, להתמודד עם המציאות ולהשקיע בדברים שלא כיף.

אבל אם אני רוצה החלמה, אני חייב לוותר למרות הקושי. ויתור מעצם טבעו הוא משהו שצובט בלב ומשאיר טעם של פספוס, ולעומת זאת בטווח הארוך הוא נותן לנו את מה שאנחנו רוצים. אז למרות הכל, עדיף לקום באמצע הלילה וללכת לשירותים, ולא להרטיב במיטה ולהינות מכמה שזה מרגשי חם ונעים...

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: לא רוצה להרטיב במיטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #104473

• Naki
  • רצף ניקיון נוכחי: 84 ימים
  • חבר חדש

תודה רבה על המאמר הנפלא,  כל כך כואב לקום באמצע הלילה לצאת מהגועל והכי כואב שהמלחמה הזו מתעוררת באמצע הלילה, כשאני חצי ישן, שאז אני צריך לגייס את כל כוחות הנפש שלי כדי להעלות משהו בכלל למודעות שלי, ועוד משהו כ"כ כואב. 
אני מנסה לאחר שנים ארוכות בסבל להתחיל שוב מההתחלה, והפעם ממקום כנוע יותר אבל המחשבות והבלבולים לא עוזבים אותי, אני מתחנן רק להיום לצאת מהסירחון הזה או יותר נכון לרצות לצאת מהסירחון ובעזרת השם אני רוצה לבשר לכם מחר על עוד יום נקי. תודה על הפורום המדהים הזה. 

תגובה: לא רוצה להרטיב במיטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #104479

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוי הויתור, הויתור. 
כמה שהמילים האלה שנואות עליי... אבל בסופו של יום זה משחרר. כשאני מוותר אני יוצא מהעצמי המקובע והמרובע ואני יכול לחוות שיחרור באמת.
זה כל כל מפחיד ולא נעים אבל זה נותן לי את האפשרות להשיג מצבים שלא יכולתי לעולם להשיג לולי הויתור. 
שנזכה... רק להיום. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: לא רוצה להרטיב במיטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #104482

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

מקסים. תודה.
הקטע הוא שכשאני מוכן לוותר, גם כשאני "ישן עמוק" ולא כל כך זוכר מה אני באמת רוצה.. יש מי שעושה בשבילי את מה שאני לא יכול לעשות עבור עצמי.. יש מי שמעיר אותי...

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: לא רוצה להרטיב במיטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #104525

• bubh1
  • חבר קבוע
למדתי משהו ממש חשוב 
ממה שאמרתה שאנו מתמקדים בראש שלנו טוב שזה גורם לנו אבל שוכחים את הרע שזה גורם 
אם נצליח לשנות את המחשבה שזה לא טוב ולא לשכוח את הרע שזה גורם לנו נצליח לנצח

זה אומרת שאם נצליח לכעוס על התאהבה כמה שיותר היה לנו יותר כל לנצח

תגובה: לא רוצה להרטיב במיטה לפני 7 שנים, 3 חודשים #104550

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה,