ברוכים הבאים, אורח

יש למישהו רעיון
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: יש למישהו רעיון 1050 צפיות

יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104626

• hi
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר חדש

במה להחליף את התאווה?
אחד הכלים שיש פה באתר ה "מימוש עצמי"
קראתי ומאוד התחברתי. הבעיה היא ש..אין לי רעיון מה לעשות
אם היה מן הסתם המצב היה יותר טוב...
לימוד לא ממלא אותי
מלאכה מורכבת? גם לא, רק ילחיץ
חבל שאין שם עוד דוגמאות..
בקיצור אין לי שום כיוון
אם למישהו יש עצה אני אשמח....

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104628

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
מוזיקה ספורט קריאה?
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104631

• hi
  • חבר חדש

את מה לקרוא?
מוזיקה לא חזק מספיק
איזה ספורט?

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104634

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
כל ספר וספורט שעושה לך טוב. 
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104642

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

רעיון נוסף חשוב מאוד שמצאתי בבלוג של מכון דוידסון
http://davidson.weizmann.ac.il/online/maagarmada/med_and_physio/%D7%9E%D7%A1%D7%9C%D7%95%D7%9C-%D7%94%D7%92%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%95%D7%94%D7%94%D7%A0%D7%90%D7%94
קשרים עם חברים.
זה אחד הדברים החזקים שמפעילים במוח את "מסלול הגמול".
זה בעצם כמעט כל הרעיון של הפורום והקבוצות החיות.
תלמד לפתח את זה עד ש"תתמכר" לקשרים עם חברים.
זה מפעיל במוח את "מסלול הגמול" שנפעל על ידי שאר ההתמכרויות.
אוהבים...

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104643

• Naki
  • רצף ניקיון נוכחי: 84 ימים
  • חבר חדש
בוקר טוב, זו שאלה שאתה צריך לשאול את עצמך, מה עושה לי טוב, מה ממלא אותי, מה עשיתי או מה חיפשתי ברגעים של שפיות... 
​ יתכן שכרגע התשובה תהיה 'כלום' וזה גם בסדר, אחרי שנים שהרגלנו את עצמנו לברוח רק לתאווה, לפעמים שכחנו שבעצם יש לה' עולם שלם של דברים טובים אחרים שממלאים. 
יכול להיות שהדבר שתגלה שעושה לך טוב הוא פחות נוצץ ממה שזה נשמע ויכול להיות שבכדי להתמלא תצטרך ליצור במו ידיך את התפקיד שה' מיעד לך בעולם כמו לדוגמה לעזור לאחרים שנמצאים באותה מצוקה שהיית בה ואתה מתמודד איתה. 
בהצלחה אחי היקר. 

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104653

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לצער של אישתי, כרגע אני ממלא את הזמן בקשר רציף עם חברים, נפגש איתם מבלה איתם,
זה הדרך שלי, כרגע,
האמת, שזה צריך להשתנות, אני חייב למצוא את הסיפוק שימלא אותי בבית, אבל כרגע זה הדרך שלי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104661

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 82 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
תגדיר דברים שחשובים לך, ותעבוד בכל הכח כדי לבצע אותם.

גם אם לא תצליח בביצוע, זה עדיין יסיח את דעתך מהתאווה.

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104680

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני בדיוק חשבתי על זה בימים האחרונים. וראיתי שבאופן אישי אני כל כך מכור ששום דבר חוץ מלראות פורנו באמת לא מעניין אותי באיזה שהוא מקום... 
אוהבים אותנו.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי גיימס.

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104776

• hi
  • חבר חדש
תודה רבה.
מאוד התחברתי למה שאמרתם על חברים. אני שואל את עצמי את השאלה הזאת כבר כמה שנים טובות, בלי קשר לתאווה בכלל, כל התעסוקות הסטנדרטיות לא באמת ממלאות אותי ואני מרגיש שאני עם פצע בנפש שלא מפסיק לדמם.
הקטע הוא שאני חלש בנושא הזה גם ככה. יש לי לא מעט חברים אבל הקשר עם כולם לא קרוב מספיק. האמת? לא יודע איך לגרום לזה לקרות. אני לא יודע מה אמורים לעשות. כנראה שאף פעם לא הייתי בקשר קרוב מספיק עם חבר. אני מרגיש שאני צריך הדרכה, עם כל האוטיזם שבזה..
מאז שאני זוכר את עצמי אני כזה. יש לזה סיבות שאפשר לומר שהן מוצדקות, אבל אי אפשר להישאר במצב הזה והאשמות לא יעזרו.
הקטע הוא ש...אנשים שונים, אי אפשר להיות חבר קרוב של מישהו רק בגלל שהוא אוהב פורנו וגם אני, זה לא מטומטם?

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104787

• Naki
  • רצף ניקיון נוכחי: 84 ימים
  • חבר חדש

אהלן חבר יקר! התחברתי מאוד למה שכתבת, האוטיזם החברתי הזה הוא תהליך של ניתוק ארוך טווח שגרמנו לעצמנו... (מחקרים שבדקו חשיפת ילדים לעולם הטכנולוגי, סמארפון, סרטים וכו' מוכיחים כי רוב הילדים במערב היום גדלים עם סוג כזה או אחר של אוטיזם... )
הסיבה שיש לי חברים זה לא כי שנינו אוהבים פורנו אלא בדיוק להיפך, כי שנינו מצאנו דרך להתרחק מהפורנו, כי שנינו רוצים את אותו דבר, להתקרב לריבונו של עולם ולהתרחק מכל מה שמרחיק אותנו ממנו. 
וזה, כבר בסיס לחברות עמוקה... 

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104789

אני אישית שמתי לב שספורט וכושר גופני מאוד מאוד ממלאים אותי, כשאני עושה את זה או חושב על זה או רוצה את זה, התאווה בכלל לא מעניינת אותי, אני יכול לראות בטעות אישה מאוד מאוד לא צנועה ולא לרצות להסתכל אפילו, כי כשאני מפוקח ומרגיש טוב ועוסק במה שאני אוהב - כל התאווה הזאת שהיא כל כולה מילוי מזויף וזול לריקנות גדולה שאנחנו מרגישים - מתבטלת לחלוטין. כשאני מפוקח ומתעסק במה שאני אוהב - אין לי התקפי תאווה, אין לי "נסיונות" אין לי עליות וירידות - כי התאווה פשוט לא מעניינת אותי! מה שכל כך מדהים זה כשאתה מפוקח וטוב לך - נקודת המבט שלך על התאווה משתנה מהקצה אל הקצה - אני אסביר:
כשאתה לא מפוקח, מרגיש ריק, בודד ומשועמם - התאווה נראית כמו הדבר הכי מדהים שקיים בעולם הזה, התאווה נראית כמו השיא של השיא של העונג והמילוי והשמחה והריגוש.
כשאתה מפוקח, מרגיש מחובר ומלא - התאווה נראית לך כמו מכשול בדרך שרק יפריע לך לקיים חיים מאושרים ושמחים, אתה תראה אותה בתמונה המלאה שלה - זאת אומרת שמעבר לתענוג ולתחושת הריגוש שכביכול היא מספקת, אתה תראה את כל החסרונות שלה וכמה היא רעה ונוראית והורסת לנו את החיים ואת השמחה האמיתית.

בקיצור, אחי, תשקיע במה שעושה לך טוב - תקח פרויקטים רציניים בחיים שלך! למשל אם תגלה שאתה מאוד אוהב לנגן בגיטרה/פסנתר/כל כלי אחר - תתחיל ממש ללכת לשיעורים אצל מורה שמלמד אותך איך לנגן, תקנה לעצמך אחד איכותי - תשקיע בזה! או אם תגלה שאתה מאוד אוהב ללמוד תורה - תיקח על עצמך פרויקט רציני של לימוד יומי, תציב לעצמך מטרה, זה יכול להיות סיום ש"ס משנה, זה יכול להיות סיום ש"ס גמרא, זה יכול להיות כל דבר, העיקר שתציב מטרה ותעבוד יום יום להגיע אליה, תאמין לי אתה תרגיש מאושר ושמח ולא תרצה בכלל את התאווה. זה לפחות מהחוויה האישית שלי.
מאחל לך בהצלחה רבה, אוהב אותך מאוד, ושנזכה לעשות נחת רוח ליוצרנו ולעשות רצון בוראנו.. שבוע טוב

העיקר זה תודה והודאה.
על כל יום נקי תגיד תודה רבה לקב"ה ששמר אותך נקי.

תגובה: יש למישהו רעיון לפני 7 שנים, 3 חודשים #104794

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

חבר יקר. 
בתוכנית למדתי שהפצע הנפשי המדמם הזה זה רעב רוחני וצימאון לקרבת אלוקים שחסר לי ואני תמיד מחפש דברים בכדי למלאות את זה. בתוכנית אני מקבל כלים איך להתחבר לאלוקים ומימלא הצמא הרוחני שלי מקבל הרוויה. 
החברים בתוכנית הם אנשים כמוני שצמאים לרוחניות וכשאני רוצה לדעת איך להתמלאות כראוי אני שואל אנשים שעושים את זה בחיי היומיום שלהם. 
בהחלמה.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.54 שניות

Are you sure?

כן