ברוכים הבאים, אורח

בא לי ללגום רק קצת...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: בא לי ללגום רק קצת... 834 צפיות

בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104690

• בר תיקון
  • רצף ניקיון נוכחי: 50 ימים
  • חבר חדש

חברים יקרים.. זקוק לבמה להקיא קצת מהרעל שנמצא אצלי בדם... מחפש כל כך רק להוציא קצת....
כבר כתבתי כאן אתמול על המשל שהכי יושב לי בראש...
בדרך כלל אנחנו מדברים במונחים מקבילים לאלכוהוליסטים, (וכאן מגיע המשל) רק שאצלנו הבקבוק נמצא בראש, והוא יכול להתהפך ואנחנו נשתה לשוכרה ממנו כאוות נפשנו..
ככה אני מרגיש בימים האחרונים..
אני אבוד... כל נורות האהזהרה מפני הידרדרות דולקות אצלי.. 
זה מתחיל תמיד בעצבנות קטנה סביב נק' זוטרות (נורה מס' 1) קופץ למעין ירידה במצב רוח בהדרגה וחוסר חשק (נורה 2)
אבל אין עדיין תאווה חזקה כלשהי זה ממשיך ופתאום אני מגלה שאין לי כח להתפלל או חשק לדבר עם ה' ונורה מס' 3 עולה לאוויר ועדיין אני חושב שאני יכול לבד אבל משם הבעיה רק מחמירה ואז התאווה מצטרפת..
כי מגיעה עליית מדרגה, תחושת החוסר מטרה... מרגיש ריק כזה ולתוך הריק הזה הבקבוק בראש מתחיל להישפך.. מתחיל לטפטף.. ואני נזכר בתאווה.. ברגע שאני נותן לה מקום ולא היא מנסה להיכנס אז היא מכה שורשים...
ואני כבר יומיים מרגיש שאני סביב אותה נק'..
סליחה אם אני אהיה מפורט מידי.. אבל התאווה כאילו החליטה לא לתקוף בתחושה חזקה של רצון לאונן אלא מזכירה לי בפיקים קטנים כאלה כל הזמן סצנות מסרטים שהייתי צופה.. למה זה משנה מה היא מזכירה..
כי אצלי לפחות היו לי לצערי הרגלי צפייה לפורנוגרפיה..
לא הייתי נכנס ומשוטט (גם זה לפעמים..בדרך כלל אחרי כמה נפילות אז הייתי סתם מחפש..) אלא הייתי מחפש דברים ועלילה מסויימת כדי להיכנס לעולם עוד יותר דמיוני ועוד יותר פנטזיה כדי להעצים את תחושת העירפול וההנאה..
סליחה שוב על השיתוף הבוטה אני מרגיש חובה להקיא את זה ממני ולא לסבול את זה לבד..
ועכשיו התאווה מחזירה אותי לא לרצון לראות הכל וכו' אלא לעולם הפנטזיה שאני הייתי בונה בכל נפילה ולעלילה שבכל סרט ולאו דווקא לפרטים..
אני כותב ובוכה.. אני מבין כמה נתתי לצפייה ולאוננות מקום ריגשי ונורא.. לא רק חיפשתי הנאה חיפשתי רגש במקום נטול רגש בכלל..
ועכשיו.. אני לא יודע לזהות רגש אמיתי מהו.. כל אהבה אצלי חייבת להיות מוחצנת ועטופה בעטיפה יפה ונוצצת.. כל הערכה אצלי חייבת להיות בשיא שלה איך ערך למעשה קטן כי הכל חייב להיות מיני ומוקצן ובאקסטזה...
ומיד נורות 4 5 6 7 8 9 10 נדלקות וצורחות...
אז פה אני נמצא.. מתגעגע מאוד לנפילה לתוך עולם פנטזיה שבו אני שולט וחזק ומוערך ונחשק ונרדף ואין מגבלה של זמן ואין מגבלה של עומס ולחץ..
לצערי גם לקבוצות לא הצלחתי לעלות.. ובגלל העומס והמורכבות להתקשר לא הצלחתי... צריך אתכם כאן באתר הקדוש הזה לדבר איתכם ולומר שוב ושוב אני בתוך גל מגעיל ונוראי.. לצערי עשיתי טעות ובנורות הראשונת הייתי כבר חייב להתחיל באינטנסיביות את הצעדים אבל אני בתחילת הדרך והכל עדיין מבולבל לי ואני לא בקי עוד בכל הצעדים,
אז אני מבקר פה יותר ויותר וכותב לי ולכם יותר.. 
מתפלל (מקווה שאפסיק עם הדילוג על תפילות -אחת הנורות היותר חזקות שלי) לרק עוד יום אחד נקי
בבקשה ה' אני מוותר על הלבד, לא יכול לבד, רק בבקשה אני אעשה פעולות רק בבקשה עוד יום אחד עוד לילה אחד בלי חלומות מבעיתים אני יודע שבבוקר בדרך כלל הראש מסתדר ומקבלים כוחות
רק עוד יום אחד רק להיום...
רק להיום מחר זה כבר לא בידיים שלי אלא שלך בורא עולם.
נ.ב. אם פירטתי יותר מידי והדבר יותר בעיה אשמח להערות כדי שאדע.. פשוט הרגשתי שאם לא אשתף התאווה תיקח אותי אליה בעזרת הבדידות המחשבתית...

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104691

• Naki
  • רצף ניקיון נוכחי: 84 ימים
  • חבר חדש

אחי היקר והאהוב, אשריך על השיתוף. בכך אתה מוכיח כי באמת בפנים אתה לא רוצה את התאווה שכל החיים מררה לך את החיים ותמיד מגיעה בתחפושת של 'הנה אני הולכת לעשות אותך מאושר'... 
כעת נשאר לך רק לעשות פעולה משמעותית כדי לצאת מהלופ הזה שלא יגרור אותך למחוזות שהרסו לך את החיים. 
בהצלחה אח יקר.

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104693

• אורי5
  • רצף ניקיון נוכחי: 39 ימים
  • חבר ותיק

מדויק להפליא!
ניכר כי יש לך מודעות גבוהה כלפי עצמך!
חזק ואמץ כי תכול תוכל ליצר!

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104695

• נדב4
  • רצף ניקיון נוכחי: 2120 ימים
  • חבר קבוע

כול הכבוד לך אחי היקר!! כל הכבוד שאתה לא נגרר לשקרים של התאווה. כל הכבוד על הנחישות והרצון העז לא לתת לה את החיים שלך. עם נחישות כזאת ומודעות עצמית בטוח שתוכל להתגבר רק להיום!
אנחנו פה איתך מרגישים ומכירים את הקושי ומחזקים את ידך! שמחים איתך בהצלחתך! 
אח שלנו גיבור, תראה אור!!

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104696

• פנימה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3460 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • "...ואם לא עכשיו אימתי"?

אוהבים אותך בר תיקון היקר
"בא לי ללגום רק קצת..." זה כל הסיפור שלי עם התאווה במשפט אחד.
זה תמיד מתחיל ב'רק' ומסתיים כעבור הרבה זמן בתחושה מבולבלת של איך לעזאזל שרפתי כל כך הרבה זמן על התאווה הזאת. שוב. ושוב.. אני חסר אונים מול ה'רק' הזה, אני מפנים לאט לאט ששם נמצא נקודת השינוי הפנימי בהתמודדות שלי עם התאווה, לזהות את המקומות הללו שאני אומר לעצמי אבל זה 'רק'..ובסוף מושכות אותי ללא שליטה על עבר מחוזות הדמיון והפנטזיה שתירת כל כך יפה. אגב שמעתי פעם מסר שנתן חבר ותיק מאד בתכנית, הוא טען שההבדל בין מכור ללא מכור זה הנקודה הזאת, אדם מכור זה אדם שהולך לאיבוד בתוך התאווה, היא משתלטת לו על כל המרחב של התודעה בזמן השימוש איתה, הוא נעלם בתוכה לפעמים לחלוטין.
לכן היא כל כך מסוכנת בשבילי, כשאני בתוכה אני נתון לשליטתה והיא לא מתחשבת ואין לה רחמים, היא רוצה עוד ועוד חלקים ממני, מזמני מרצוני ממאוויי ממעשיי ומחשבותיי, היא רוצה את כל כולי. 
אצלי הניצחון הגובר והולך מולה, רק להיום, לקח זמן, לא הצלחתי להימנע ממנה לחלוטין מיד, הייתי משחק איתה בתקופה הראשונה, חשבתי שאני אצליח ללכת על הקצה ולא להיכוות, וכמובן שבסוף היא תמיד נצחה. לאט לאט כשהצלחתי להיכנע ולהתגבר על עוד ועוד מצבים של 'רק' ו'קצת', למדתי לזהות יותר טוב מצבי סכנה כאלה ולהתפלל לאבי האוהב שיעזור לי להתגבר ולא לנסות לשחק איתה. אפי' לא רק קצת. אני עדיין מתמודד מול הרצון הזה להרגיש אותה רק קצת אבל בחסדי יוצרי הרחום זה פחת מאד. רק להיום.

בהצלחה רבה אחינו היקר 
שתזכה לעזרה וסיוע מאבינו הכל יכול בכל מעשי ידיך
אוהבים אותך

- "מצבי היום לא משקף את האני הפנימי האמיתי שלי, אלא רק את מה שעשיתי בחיים עד היום".
- "עיקר כוחו של האדם הוא להודות בחולשתו ולפנות אל ה'. זה הכוח הגדול של האדם" - הרב מנחם פרומן.
שיהיה יום טוב ונקי - לך לי ולכולנו
----------------------------------------------------------
לסיפורי האישי - פנימה

ליומן המסע שלי - חיים פנימיים

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104697

• לא לבד
  • דירוג כסף

מזדהה איתך מאוד!
השיתוף שלך מאוד כנה ומחכים ובכלל לא בוטה..
זה מדהים שאתה מזהה תהליכים בצורה כזו מדהימה
מאוד אהבתי את הדימוי של הנורות...
ממש כך למדתי שזה מתנה שהתכנית נותנת להיות כל כך מודע למה שקורה בתוכנו ובמוחנו
אבל השיא והעניין של התכנית זה להוציא את זה החוצה כמו שעשית בפוסט המדהים הזה!
וכן הלאה בטלפונים לחברים וקבוצות!
אוהב וצריך

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104700

• שוועתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר קבוע
הלוואי עלי כזו בקיאות בלוח המחוונים...
נראה לי שזה אחד הדברים הכי קריטיים בהחלמה. 
סמוך ובטוח שתעבור את הגל הזה עם הראש מעל המים. 

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104714

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים אותך בר תיקון היקר. 
ה׳רק׳ הקטלני הזה... הוא באמת כמו שפנימה אמר ההוכחה שאני מכור, כי אני כבר לא יכול ״להתאוות כמו ג׳נטלמן״. 
לי אישית הקבוצות מאוד עוזרות, הוציאו אותי מהעצמי, נתנו לי כלים, והשאירו אותי לא לבד. כשהתאווה יוצאת לאור היא נחלשת, כל רק להיום צריך לנסות לוותר על התאווה. 
המילה ׳רק׳ מותרת לשימוש רק במשפט ״רק להיום״...
אוהבים. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104717

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
כייף לקרוא, כשאני נוגע קצת, אז כל כולי נהיה מלא תאווה, אין קצת בשבילי,
מתפלל ביחד איתכם ליום נקי ומפוכח.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: בא לי ללגום רק קצת... לפני 7 שנים, 3 חודשים #104725

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

לכולנו כמכורים יש טייס אוטומטי בתוך הלב
שהאו לוקח את הפיקוד מיד לאחר הלגימה הקטנה.
אוהבים.

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן