ברוכים הבאים, אורח

נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות 714 צפיות

נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות לפני 7 שנים, 3 חודשים #104705

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

מקווה שכותב במקום הנכון,
בחסדי השם אני נקי 4 ימים.
מאזין ל- FORTIFY וזה די עוזר. אני לא ממש הייתי נכנס לאתרי פריצות ,יש לי אינטרנט לא מסונן , אבל אין לי ממש את התאווה הזאת ברוך השם.
העניין הוא שעם הזמן מפחד ליפול. ומהייאוש שאחרי הנפילה.
חי עם הדופק על היד, מאוד רוצה להתמיד ולהצליח.
זה לא פעם ראשונה שלי כאן, היו לי מס. ניסיונות בעבר. אבל עוד לא הצטרפתי לקבוצות.
עוד משהו, מרגיש סוג של שעמום, ריקנות כזאת בתקופה של הגמילה ומפחד להיות ללא תעסוקה שלא ישתלטו על הלב הפנוי מחשבות רעות וזדוניות .
כל היום לחפש תעסוקה?
רעיונות איך להתמיד?
תחזוקה נבונה?
תודה לכם.

תגובה: נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות לפני 7 שנים, 3 חודשים #104713

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חבר. באמת קשה לחיות עם יד על הדופק, וגם השיעמום לא מועיל לזה כמובן. 
לי אישית ההצטרפות לקבוצות (טלפוניות ובשלב יותר מאוחר חיות) עזרה לי מאוד לא לחיות עם יד על הדופק, כי שיניתי גישה בהתמודדות, ואני כבר לא לבד אלא יש לי תמיכה ולכן ההרגשה של מה יהיה לא עפ העסיקה אותי כי יש לי תמיכה וגם לימדו אותי לחשוב ״רק להיום״. 
לגבי התעסוקה זה באמת קשה. בשלב מסוים הרגיש לי שבגלל שאין לי תאווה לראות אז משעמם לי. ואז הבנתי שזה אומר שאני מכור... יש עוד דברים בחיים חוצמזה... כשאני עושה את התוכנית אני לומד להיות עם עצמי עם המציאות בלי צורך לברוח כל הזמן ולהעסיק את עצמי. 
בהחלמה. אוהבים.

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות לפני 7 שנים, 3 חודשים #104727

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
שלום זוהר.
כבר שנה וחצי מתגעגעים לך...

א. אתה כותב במקום הנכון
ב. כל הכבוד על הכנות, ויהי רצון שתזכה לסיים את היום הזה נקי בעזרתו יתברך, וזכור את הסיסמה: כל יום רק להיום.
ג. FORTIFY זה לא רק למי שנכנס לפורנן ממש, כדאי לך להשקיע בתוכנית עד הסוף ביסודיות.
ד. הפחד ליפול הוא אחד הגורמים לנפילה, על ידי 12 הצעדים אנו נעזרים בכלים נפלאים שמונעים מאיתנו לפחד.
ה. שום רצון לא עוזר למכורים, וגם לא להניח דופק על היד..., צריך לעשות פעלות נדרשות, עיין בכלים שבמדריך.
ו. הקבוצות והקשר הטלפוני עם החברים מוציאים אותך מהשעמום ומהרגשת הריקנות.

אוהבים אותך באמת.
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות לפני 7 שנים, 3 חודשים #104749

• קדימה הלאה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג פלטיניום
שלום זוהר!!

אני לא כל היום בתעסוקה.

לי עזר להתמיד לחזק את הרצון.

לא הבנתי למה התכוונת תחזוקה נבונה אם תוכל לפרט אולי אוכל לשתף אם יש לי נסיון..

המון בהצלחה!!
תמיד אשמח לעזור! ניתן לשלוח הודעה פרטית במקרה שצריך..

תגובה: נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות לפני 7 שנים, 3 חודשים #104773

• zoher
  • רצף ניקיון נוכחי: 319 ימים
  • חבר קבוע

תודה לכם חבריי היקרים.
בזכות הקב״ה ובזכות זה שאני צריך לעדכן מישהו על מצבי ולתת סוג של דווח המחוייבות הזו מחזיקה אותי נקי מיום א׳.
עדיין מפחד ,נורא מפחד שזה ישתלט עליי ואאבד את הראש ופתאום להיכנס שוב לסחרור מסוכן ולמצב של מאבק מחדש.לא רוצה את זה אבל אני צופה שזה יקרה.צופה מהצד ,ומונע מעצמי חשיפה למצבים מסוכנים.
מבין שהסיטואציה לא קלה ושזה רק מזמן בעיות מחשבות כאלו אבל כרגע זה ללא שליטה.הפחד הזה.יודע שיד על הדופק לא עוזר אבל זה קורה מעצמו.זה כמו שמשהו חשוב מצפה לך ואתה מפחד לא להצליח לזה,אתה תהיה מודאג בכל מקרה ואם מישהו יגיד לך שזה לא בסדר לא רק שזה לא מרגיע זה מכניס אותך לעוד יותר למעגל של דאגה.כי אתה גם חושב בנוסף להכל שמה שאתה מרגיש לא לגיטימי.
מנסה להעסיק עצמי בכל מיני דברים. קריאה, כתיבה, מוזיקה ,ספורט.לפעמים דבר לא מספק והשיעמום מתגבר.
במיוחד שנמצאים במשבר אז העצבות והדאגות משתלטות ואז אפשר ליפול בקלות.מנסה להתמודד ולא להתמוטט.
מצב של שיעמום וריקנות מאפיין כל מצב של גמילה מהתמכרות.ואני מקווה שכעבור כמה ימים ההרגשה הזאת חולפת.בכל מקרה צריך להדק קשרים כנראה עם אנשים כמוני זה יעזור לי.
תחזוקה נבונה- כוונתי הייתה להיות במצב של יציבות , להתמודד עם דחפים מבלי להשחק !! המלחמה הזו וההתמודדות פעם שעברה עייפה אותי ושברה אותי וחזרתי לזה. אולי כי לא נגשתי לזה בצורה הנכונה.ואז עם הזמן וויתרתי.
כשחזרתי לזה ראיתי שאין שם פרט להקלה לטווח קצר ,הקלה רגעית אין שם שום דבר טוב.הרגשה רעה בין הנפילות התכופות. רעה מאוד.
בכל מקרה היום מרגיש יותר טוב, מרגיש לי נעים.ומרגיש שזה הולך להיות עוד יום מוצלח ב.ס.ד! !
הולך למשמרת בקרוב.
תודה לכם חברים יקרים,

נערך לאחרונה: לפני 7 שנים, 3 חודשים על ידי zoher. סיבה: לערוך מידע.

תגובה: נקי 4 ימים ויש לי כמה שאלות לפני 7 שנים, 3 חודשים #104795

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

אני למדתי שהדרך היחידה להצליח היא הוויתור. ויתור על תאווה, אגו, פחדים, רצון עצמי. 
המלחמה הורגת אותי ובסוף אני תמיד מפסיד. 

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן