ברוכים הבאים, אורח

אני רוצה להרגיש שוב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אני רוצה להרגיש שוב 650 צפיות

אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104824

המון המון זמן לא הייתי כאן.
**
אני לא רוצה להתנקות מהתאווה. אולי בעוד חודש, בעוד שנה. אבל זה לא מה שהכי מטריד אותי. אני רוצה להיות מסוגל להיות מחובר לתאווה בלי פורנו.
לפני כמה זמן קראתי כתבה על בחור (חילוני לגמרי, אגב) שכתב למה הוא החליט להפסיר עם הפורנו. הוא דיבר שם כמה הפורנו חוסם אותנו מהרגש המיני הבריא וכמה אנחנו נהפכים לתלויים בו.
בחלק מהכתבה הוא הציע לאנשים אתגר: תאוננו כמה שאתם רוצים. אל תנסו להפסיק אפילו. בתנאי אחד - אל תשתמשו בפורנו. לא סרט, לא ספר, לא תמונה. כלום. אתם והדמיון שלכם.

את חטאיי אני מזכיר היום. ניסיתי. הרי אני גם ככה בתוך זה, מה יש לי להפסיד? לפחות לא ניראה פורנו.
אני מצטער על הפירוט,
לא האמנתי כמה זה יהיה קשה. ופה הבנתי כמה המצב שלי רע. הרגשתי הרבה יותר גרוע מלהיות בנפילה. הרבה יותר גרוע מזה שאני לא מצליח לא לאונן יותר מכמה ימים.

לא הצלחתי לאונן בלי פורנו. זה היה קשה. כאילו צריך 'לשכנע' את המח להידלק, לנסות לגרום לדמיון לעבוד. אחרי כל כך הרבה זמן שהאכלתי את העיניים בכפית, זה כבר נעשה כמעט בלתי אפשרי. יש כאלה שיחשבו שזה טוב (הרי קשה יותר ליפול אם אין לך דמיונות, לא?) אבל זה לא זה. אפשר להידלק מתמונה, אפשר להידלק מפלאשבק של סרטון שעולה לך בראש.
אבל הדמיון שלי נדפק. הרגש המיני הפשוט והטהור. ה"התחממות" מסתם זיכרון של סיטואציה, להצית את הדמיון מזיכרון של מישהי יפה שעברה על פני, לבנות לעצמי סיפור בראש של מה היה קורה אם.. כל חיי הייתי בחברת בנות ותמיד חשבתי עליהן (לצערי..) מה היה קורה אם. עד הפורנו. הוא דפק לי את הדמיון, את הרגש, את השכל.
ואני עכשיו עומד ותוהה אם יש גלגל הצלה.. אם המעווות יוכל לתקון..

אני לא רוצה להפסיק עם התאווה. אני רוצה להיות מסוגל ליצור אותה בלי דברים חיצוניים
אני מוזר? אולי. אבל נכון לעכשיו הדבר היחיד שמפחיד אותי זה שהפורנו מנע ממני את האפשרות להרגיש שוב רגש פשוט ואמיתי, והתחושה ל האדרנלין הפשוטה והתמימה בגוף.

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104828

• שוועתי
  • רצף ניקיון נוכחי: 56 ימים
  • חבר קבוע
האמת קשה לי לאכול את מה שאתה כותב אחי. 
אני מכור לאוננות  וממש לא לפורנו והסבל הוא נורא, אל תתפלל להחליף מחלה זו באחרת דומה לה בין אם היא אעלק קלה יותר או לא. 
אנחנו מכורים לתאווה על כל צורותיה וזה דופק לנו תחיים. 
מאחל לך ולי שנגיע לדרך חיים בריאה כי העניין הוא כנראה כל דרך החיים ולא פתרון נקודתי כזה או אחר. 
רק להיום
אוהב

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104834

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.
גוש פסטר יקר שלי.

יש לך תקוה!
בקשר לפורנו יש לי בשורות טובות בשבילך.
אני ברוך ה' נשוי כבר 17 שנה
7 שנים ראשונות הייתי עדיין מכור לאוננות ורק לאוננות בלי פורנו.
וכשהתחלתי עם פורנו לפני 10 שנים בערך, הרגשתי מיד איך אני מביא את עצמי למצב שאין אוננות בלי פורנו.
לא כי לא רציתי אלא שלא יכולתי, כי סף הריגוש עלה.
הגיע מצב שאפילו בעת קיום המצוה לא הצלחתי לגמור, נאלצתי לקחת כדורים לזיקפה, והגעתי למצב שגם כדורים רגילים לא עזרו.
הייתי חייב לבלוע כדורים מיוחדים יקרים מאוד שהם גם מעלים את סף הריגוש וכו' וכו'.

מה שאני רוצה לבשר לך שהיום לאחר 4 חודשי נקיון, הפסקתי לחלוטין עם לקיחת הכדורים [כיון שהם ממשיכים אצלי את פעולות הזיקפה והריגוש גם לאחר קיום המצוה, וזה מפריע לי לבטחון של הנקיון].
וכך גיליתי שאני כבר לא צריך את הכדורים, ואני מרגיש איך סף הריגוש יורד בחזרה לאט לאט אל המצב התקין שלו.

אז לסיכום תדע לך שיש חיים לאחר המות!!! 
אם תפסיק עם פורנו לחלוטין אזי סף הריגוש ילך ויחזור אל המצב התקין שלו.

ובנוסף לכך אני רוצה לגלות לך סוד קטן.
הצרה של העלאת סף הריגוש על ידי הפורנו זה רק הצרה הקטנה שלו...
הסבל האמיתי המגיע על ידי הפורנו הרבה יותר גדול.
אלא שהמוח של המכור אינו מסוגל להבין את זה.
ועל זה אמרו הנוטל עצה מן "המחלימים" אינו נכשל.
ומכל מקום אם הענין של סף הריגוש עוזר לך להפסיק כדי להחזיר אותו למצבו התקין אז שיהיה זה.

ובקשר לאוננות אין ספק שזה ממלא אותך במרגוע וכו', אבל צריך לזכור תמיד שזה רק לרגע, ומיד אחר כך אתה מרגיש דפוק לגמרי.
אתה צריך לדעת כי המוח של המכור הוא עם בור ענק הדורש הנאה גדולה יותר מסתם אדם כדי להרגע.
והפתרון לכך הוא או למלאות את אותו בור בהנאה אחרת כמו כושר או מוזיקה או סרט כשר או כל דבר אחר [לימוד תורה אם שייך]
או פשוט ללמוד איך להתמודד עם הסבל הגדול הזה בלי למלאות את אותו בור בשום הנאה.
וזה על ידי עבודה של 12 הצעדים, שבהם תגלה דרכים להתמודד עם הסבל ולסבול אותו בשמחה, בלי לנסות למחוק את הסבל על ידי אוננות.

אבל בעיקר מה שחשוב לי לומר לך הוא שככל שתפסיק עם זה מוקדם יותר כך יהיו לך חיים מאושרים יותר לכשתתחתן...
לא שייך לבנוות חיי אהבה אמיתיים עם אוננות.
בהצלחה.
אוהבך אותך בלב ובנפש.
אריה
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104845

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך השב, 
אני לא שופט אותך, כי אני לא אלוהים, וגם זה לא רלוונטי לי....
אבל נורא הפריע לי צורת החשיבה שלך.... ההיא שהצגת כצורה בריאה.... כרגש פשוט ואמיתי.

אני מתלבט אם צריך לפרט מה הפריע לי בצורת החשיבה, או שמא מספיק שתקרא שוב את הפסוט.... תחשוב על אחיות שלך שמסתובבות עם בנים,  ותבין לבד מה הפריע לי....

או שמא לא הבנתי אותך בכלל.... 
בכל מקרה ברוך השב,,,, אנחנו כאן ונשמח שתוסיף לנו

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104851

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל

עצוב.
מאחל לך שיבוא יום ותוכל לוותר גם על התאווה בפני עצמה. אין בינה לבין מיניות בריאה, מאומה. 

ובדומה לפורנו, האוננות. גם היא עשויה להיות בעייתית. ובלי קשר להיבט ההלכתי-דתי. אחד הנושאים הלא מדוברים הוא הנזק הפיזי. כן פיזי. בדומה למה שציין "האריה" , זו רמת חיכוך אחרת מקיום יחסים. באובססיה  - תדירות גבוהה, ישנה היתכנות גבוהה של סבילות - הרגל המוח לרמת גירוי מסויימת וצורך "בהגברת המינון"... הספרות המקצועית מכירה דרכי אוננות הרסניים ממש.

בהחלמה

מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104855

תודה רבה לכם על התגובות. מעריך את ההתייחסות

היה לי תחושה שלא כולם יבינו אותי, וזה בסר, אני מניח. כניראה אני לא באותו מצב או לא באותה ידיעה והיכרות עם העניין כמו שלכם יש.

מבחינתי היציאה מהתאווה היא קודם כל החזרה לנורמליות כלשהי. ולפי דעתי - הפסקה עם הפורנו היא השלב הראשוני בזה. ברור שבסופו של דבר אני רוצה להתנתק מהתאווה לגמרי, אבל עכשיו - אני לא מעמיד את זה בתור מטרה. גדול עליי מדי. קודם כל אני כן רוצה להוכיח לעצמי שאני מסוגל בלי פורנו. משם נמשיך ונתקדם בעזרת ה'..

שוב תודה רבה לכם

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104862

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותך, מזדהה עם כל החלוקות של החברים, נראה לנו שאם נפסיק לאונן השמים יפלו, אבל זה אפשרי,
תתחבר איתנו, וכל הכבוד על האומץ לחזור לפה, ונשמח לשמוע על החלמתך המלאה, באהבה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104879

• גיימס
  • רצף ניקיון נוכחי: 689 ימים
  • דירוג פלטיניום

גוש היקר ברוך השב. 
דבר ראשון אני מצטרף לדברי קודמיי שממש בטוב טעם דיברו. 
דבר שני, אני מסכים איתך שהחברים פה לא באותו מצב שלך, כי הם באמת לא. 
אף אחד לא בא לשפוט אותך אלא לעזור לך. החברים פה נמצאים בהחלמה מההתמכרות שלהם והם שעברו דרך מנסים לעזור לך מהנסיון שלהם בכדי שלא תצטרך לעשות את הטעויות שהם עשו... - מבינים אותך, אך יודעים אחרת מניסיון מר. 
תקשיב למה שאומרים לך, אם תיצמד למנצחים אז יהיה לך רק טוב. 
אוהבים אותך!!!

הכינוי שלי הוא ג'יימס ואני חבר בשמור עיניך.

אין דבר רחוק יותר מהחלמה בריאה מאשר מצב של תלות.

מנסה לזכור תמיד שמול התאווה צריך ״לוותר ולא להילחם״.

נקי בחסד אלוקים מכ״ד כסליו התשע״ו כל יום רק להיום.

תגובה: אני רוצה להרגיש שוב לפני 7 שנים, 3 חודשים #104880

• אסיר יצרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 412 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום גוש,

מזדהה איתך, גם אני חושב שההתמכרות החזקה היא דווקא לפורנו והאוננות זה רק תופעת לוואי. ומי שנגמל מפורנו יהיה לו קל יותר להפסיק לאונן.
נכון שיש אנשים שלא מצליחים להפסיק לאונן בלי קשר לפורנוגרפיה. אבל לדעתי זה טיפה בים ביחס לכלל האוכלוסייה שפשוט שטופה בפורנו. 

האמת שגם ניסיתי את הדרך הזאת לפני שהגעתי לאתר, אבל זה נכשל מהר מאוד כי שכנעתי את עצמי שזה לא שווה כלום כל עוד אני מוציא זרע לבטלה.

ובכל זאת, אני לא יכול להמליץ לך לעשות את זה. בראש ובראשונה כי זה נוגד את ההלכה. וגם אם נאמר שזו עברה לצורך מצווה, אני ורבים אחרים פה יכולים להעיד לך שאין צורך בשלבי הביניים האלה ואתה יכול להיות נקי מזה ומזה. 
יותר מזה אומר לך, שלדעתי יהיה לך קשה יותר בדרך הזאת. כי תחושת האשמה והגועל ימשכו אותך למטה ויקשו עליך את הגמילה. ומי יודע כמה סייעתא דשמייא תפסיד.

בכל מקרה, תישאר קרוב. תשתף אותנו. תמשיך עד הניצחון השלם. בהצלחה!

ואני אמרתי נגרשתי מנגד עיניך אך אוסיף להביט אל היכל קודשך.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן