ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה 605 צפיות

עזרה לפני 7 שנים, 2 חודשים #105655

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

צהרים טובים.
באמת צריך להודות לה' על החסד שאיכשהו גילה לי את האתר הזה. במקרה באתר של שאלות היה מסופר על האתר הזה.
אז ככה דבר ראשון אני כבר בערך שבוע כאן וממש התרשמתי מהמקום.
גיליתי שאני לא לבד בסיפור הזה ועוד הסיפור שלי הוא יחסית יותר טוב מאחרים אני בדיוק הייתי בשלב שכבר פרונוגרפיה בכול הפנטזיות האפשריות כבר לא עניין אותי וכבר אני מחפש ריגושים חזקים יותר.
אני שמח שבאתר זה יש גילוי על עבר של חברה נקיים שמספרים את הסיפור שלהם זה פשוט מדהים איך כול סיפור הוא קופי כמעט לשלי.
אני לא מתרגש מחברה שמספרים שהם גמולים כבר זמן מסויים זה לא אומר כלום אני כמה פעמים הפסקתי לתקופות ארוכות אבל שזה חוזר זה חוזר בעוצמה גבוה יותר ויותר יצרית.
קראתי שמשהו כתב אני פעם נתפסתי על ידי אשתי ומאז אני נזהר יותר זה ממש ככה לא יעזור שום חסימה שבעולם המכור יגיע לתאווה שלו אם רק ירצה זה כמו גנבים שמגיעים לאן שרוצים.
אז למה אני כותב עכשיו.
אני רוצה משהו שיכוין אותי פה באתר משהו שיש לו ניסיון שגמול תקופה ארוכה להתיעצויות אני אשמח גם להבין איך מתחיל ה12 שלבים אני לא פנוי בזמנים של השיחות הטלפוניות הייתי שמח לקבל למייל שלי את 12הצעדים ושבעל ידבר איתי על האתר כי זה ממש הרבה מידע ואני קצת מבולבל פה.
אני כבר פה שבוע ועוד לא הפסקתי ליום אחד לאונן הכי מעצבן שזה גורם לך להיות גמור מעייפות ואני פשוט לא שולט בזה.
זהו אשמח לעזרה.
גם לא שולחים לי חיזוק יומי.

תגובה: עזרה לפני 7 שנים, 2 חודשים #105656

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אולי כתבתי לך כבר בעבר, אבל לפי הכתיבה שלך עכשיו וההודעות הקודמות שלך הייתי ממליץ לך להצטרף לקבוצות, אשמח לעזור לך להגיע למקום הנכון, רק תשלח הודעה בפרטי מאיזה איזור אתה בארץ, ואכוון אותך,
ואייך עושים ה 12 צעדים???
גם אני חשבתי שאני יעשה את הצעדים דרך החיבור לפורום ודי, אבל הצעדים זה תהליך, על ידי חיבור לקבוצות וחברים אפשר להתחיל לחיות את החיים ברטח ה 12 צעדים,
בכל מקרה, אל תעזוב אותנו, תתחבר ותשתף וחברים ישמחו להושיט לך יד, ובעז"ה אני מאמין שיום נגיע ולא נבין איפוה היינו עד היום.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עזרה לפני 7 שנים, 2 חודשים #105679

• לא לבד
  • דירוג כסף

אוהבים אותך צחי,
אשריך על הכנות, לא מובן מאליו..
גם אני כשהגעתי לפה (לא מזמן חודשים שלשה) 
התרגשתי ביותר שאני לא לבד בסיפור הזה ויש אנשים שאוכל להזדהות איתם ושיוכלו להבין אותי ולקבל אותי,
כתבת שאתה רוצה להתעניין ב12 הצעדים.
באמת אם אתה מכור כמוני אז זה הפתרון
ויש קישור 
12steps.org.il
ששם תוכל לקבל מידע על הצעדים וסיכום(גם יש את המסר מוקלט מהקבוצה הטלפונית  בצהריים(שבאמת כדאי לך להתאמץ - אפילו מדי פעם לעלות ולהאזין ) 
אוהב אותך זה תהליך אם תהיה לך הסבלנות והנכונות הנסים יקרו גם לך
אוהב וצריך(מוזמן לשלוח הודעה בפרטי)

תגובה: עזרה לפני 7 שנים, 2 חודשים #105681

את החיזוק היומי תוכל לקבל אם תגדיר שאתה מעוניין בו (בדף הבית האישי כנס להגדרות ״מצב משפחתי״ ״גיל״ וכו׳ ושם יש אפשרות להצטרף לחיזוק היומי..
כיף לקרוא על הנכונות שלך לעשייה.
אז שיהיה בהצלחה! תמשיך לשתף..

״חסימת דרך בפני חפצים מורגלים, סיבוב זרמי הנפש לעבר אחר תחת אשר תעו בשטפם, אינה מלאכה כל כך קלה אבל נעימה ומלבבת היא..״ (הראי״ה קוק)

תגובה: עזרה לפני 7 שנים, 2 חודשים #105730

• צחי1
  • רצף ניקיון נוכחי: 67 ימים
  • חבר קבוע

כול מי שמציע לדבר בפרטי איך בדיוק עושים את זה פה באתר אשמח לפירוט

תגובה: עזרה לפני 7 שנים, 2 חודשים #105757

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום

יש חצץ שכתוב הודעות פרטיות, ודרכו אתה שולח הודעה,
או שאתה לוחץ על השם של הניק שאתה רוצה לשלוח לו הודעה, ונפתח פרטי הניק, ויש חצץ קטן סימן שלשלוח לו הודעה

אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן