ברוכים הבאים, אורח

עומד על קצה הצוק
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עומד על קצה הצוק 634 צפיות

עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106359

• dd
  • חבר חדש

שלום. אני נקי כבר 19 יום. אני סופר אותם כמו ילד שאוסף קלפים..שמח על כל אחד מהם ורק מנסה להגיע למחר נקי. כעת אני ואשתי אסורים ובימים הראשונים היה קל יחסית אבל אני מרגיש חנוק כעת. אומר את האמת, גם אם היינו מותרים לא היה קורה כלום כי אנחנו חווים בעיות בכל מה שקשור ליחסים, חוסר חשק מצידה... אבל עצם המחשבה שאני לא יכול גורמת לזה להיות קשה יותר. אני יודע שזה הכל תאווה, גם הרצון להיות עם אשתי, אבל אני מרגיש בימים האחרונים שאני נמצא על  קצה צוק ושאני עוד רגע נופל...
אני משתדל למלא את זמני ולמצוא עניין בדברים אחרים אבל זה תמיד שם בתוך הראש שלי! זה לא יוצא ואני פשוט מיואש מהמחשבות האלה כי אני הכי פוחד בעולם ליפול..

איך מכניסים מחשבות של שמחה? איך עוברים את זה?
מאז שהתחלתי את התכנית אני מדבר יותר עם אבא שבשמיים, משתף אותו, מבקש עזרה, אני מספר לו כמה אני אוהב אותו ומתגעגע אליו אבל אני מרגיש כאילו הוא מעמיד אותי כל יום במצב יותר קשה..

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106362

• לוי94
  • חבר חדש

דדבר ראשון . אתה צריך להגיד לעצמך שעוד שנייה נגמר ולא להיות שקוע בדבר הזה לנסות לצאת ללמוד להתעסק עם דברים אחרים ולא להיות שקוע בזה 
ודבר שני . אתה יכול להסביר לאשתך שיש לך יצר הרע מאוד גבוה ומאוד נחשק להיות איתך ואני מקווה שהיא תבין ותביא חה מתנה משהו מיוחד זה יעזור 

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106365

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

לא מכיר התמודדות כנשוי, אני עוד רווק, 

שיהיה בהצלחה חבר

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106369

• יואל
  • רצף ניקיון נוכחי: 13 ימים
  • דירוג כסף

דבר ראשון, חשוב שתדע שיש סיכוי גבוה מאד שחוסר החשק מצידה נובע מזה שהיית שקוע בתאווה והיא בתת מודע שלה חשה שאתה משתמש בה בשביל לפרוק את עצמך ולא בקטע של נתינה ואהבה.
דבר שני, אתה צריך להפסיק להילחם ולהתחיל להתחבר, כל עוד ואתה תספור את השעות כאילו זה תשעה באב אחרי הצהריים... אתה תיפול בסוף, ולכן חשוב לעסוק בפעולות של החלמה, לקרוא בספר הגדול, להאזין לקבוצות ולהתחבר לאני הפנימי שבתוכך ואז פתאום תגלה שחלף לו חודש נוסף ללא תאווה.
בינתיים קח חיבוק גדול והרבה אהבה.

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106371

• חדש1
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר חדש

יש איזה מישהי קוראים לה אפרת צור היא מוסרת שעורים בכל מה שקשור למיניות וזוגיות אשה עם הרבה יראת שמים עולה קצת כסף אבל שווה מאוד היא עזרה ועוזרת לי ולאשתי הרבה גם אל תפחד מליפול תפחד מליפול מהנפילה ככה לפחות אני חושב התבודדות אחי תביא לך כח בהרפיה ואל תדאג עם האשה זה יסתדר

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106378

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
לוי94 היקר, דרך אגב אולי ספר לנו מהדרך שלך, הגעת למקום מקסים, פה זה המקום להתחיל להוציא את התאווה החוצה ולחיות בלי, שתף ותתחבר וחברים ישמחו לעמוד לעזר.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106379

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
BB היקר, יש ךי המון מה לכתוב לך, אבל במילה אחת, התאווה היא קשה, וקשה לוותר עליו, תנסה ליצור קשר עם חברים, זה מציון שאתה מדבר עם הקב"ה, אבל אין כמו להתחבר לחברים, וזה ייתן לך כוח להמשיך בהחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106387

• dd
  • חבר חדש

קודם כל תודה לכולם. אני חייב לציין שלפעמים  התוכן של התגובות פחות חשוב מאשר התגובה עצמה, עצם זה שיש מי שמתיייחס למה שאתה עובר נותן המון כוח!! זה ממש מתחבר למה שכמה חברה פה כתבו בעניין שיתוף ולהתחבר לאנשים. אמנם כרגע קשה למצוא את האנשים שאני יכול לסמוך עליהם ולשתף בסביבתי הקרובה אבל מצד שני אני מגלה מיהם חבריי האמיתיים, גיליתי כמה אשתי נפלאה והיא אשת הסוד והתמיכה שלי מרצונה החופשי והיא עושה זאת בשמחה.
כאן אני מאוד מתלבט את מי לשתף.. אני מאוד רוצה למצוא חבר לא טלפוני שאוכל לחלוק איתו את רגשותיי ומחשבותיי אפילו רק בכדי להקל על אשתי, כי למרות שהיא מחייכת אני בטוח שזה גדול עליה. או אולי אסתפק ב"חבר טלפוני"..

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106405

אז אולי להצטרף לקבוצות חיות, וככה למצוא חברים למסע בסביבת המקום שלך..
בהצלחה במסע, אוהב ❤

"הַשְׁלֵךְ עַל ה' יְהָבְךָ וְהוּא יְכַלְכְּלֶךָ לֹא יִתֵּן לְעוֹלָם מוֹט לַצַּדִּיק."

תגובה: עומד על קצה הצוק לפני 7 שנים, 2 חודשים #106408

• לא לבד
  • דירוג כסף

אוהבים אותך חבר.
לא מובן מאליו כל יום נקי.
ממליץ לך ביותר לא לעמוד על קצה הצוק לבד.. 
בסוף תמיד מגיע רוח שאינה מצויה(ואולי מצויה..)
שמעיפה.. עשינו שרירים שנים מול התאווה.
זה לא עבד.. 
פה אחי למדתי להפנות את כח הרצון והמחשבה לשינוי גישה, לעבודת הצעדים, להתחבר עם חברים שם זה עובד..
מול התאווה חזיתית הרצון שלי כבר לא רלוונטי..
באהבה עצומה אני אומר לך צור קשר!! זה בהודעות טלפונים קבוצה טלפונית, חיה העיקר תתחבר אתה תגלה שחרור ואושר חדשים 
בדוק
בהחלמה
אוהב

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן