ברוכים הבאים, אורח

אבדה לי השליטה על החיים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אבדה לי השליטה על החיים 421 צפיות

אבדה לי השליטה על החיים לפני 7 שנים, 1 חודש #106638

מודה כי אבדה לי השליטה על החיים שלי
רציתי היום לקום ללכת לבנק לקחת משהו חשוב  ובסוף הלכתי לישון מאוחר בגלל התאווה... (ויש עוד דוגמאות) אני לא מסוגל להתמודד מול התאווה הזאת היא תוקפת אותי מתי שהיא רוצה ואני יודע שזה לא טוב לא בריא אבל בכל זאת ברגע שהיא תוקפת אין לי אומץ\כוח\רצון להתמודד להתקשר לחבר הימים והלילות כבר ביחד מעורבבים ועייף אני בכידי להתמודד מולם
די עד מתי??

אני חושב שהתוכנית אומרת שאני צריך לוותר בכל דבר בחיים שלי לפעמים זה מרגיש להיות כמו רוח כמו בובה כזאת (אז מה אם אתה רוצה אישה ילדים חיים טובים וכו' יש את אלוקים והוא יחליט! ואם תנסה להשיג את הדברים האלה לא תצליח אז אל תנסה) ויש הרבה מאוד דברים שאני רוצה בחיים שלי וכל יום אני מבואס שאני לא כזה ולא כזה ולא כזה ואני שואל את עצמי מה אני עושה פה?
אבל מצד שני כולם ככה גם אלה שלא מכורים יש פער בין המציאות לבין האידאיל! אז זה משהו שכולם מתמודדים איתו ובכול זאת לא מפסיקים להילחם כידי להשיג את זה אז אולי אני צריך להמשיך להתמודד לא רק נגד התאווה (שאולי שהדרך להתמודד איתה היא עם התוכנית ) אלא גם בדברים אחרים ולא לוותר אלא להמשיך קדימה

אני כל כך מבולבל לא יודע  מה נכון ומה לא?! לגבי מה אני צריך להיות עם ברק בעיניים? ומה אני צריך ללמוד לוותר?
לאט לאט אני מרגיש שאני צריך ללמוד לוותר בכל דבר בכל מה שאני עושה וזה מרגיז אותי! רוצה להיות בשליטה על החיים שלי להשיג מה שאני רוצה
אשמח להבהרות 
תודה  

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן