ברוכים הבאים, אורח

לא מצליח להתגבר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לא מצליח להתגבר 458 צפיות

לא מצליח להתגבר לפני 7 שנים, 1 חודש #106643

• Shsh
  • חבר חדש

בוקר טוב אנשים יקרים.
ב"ה הצלחתי לשמור על עצמי נקי במשך שבוע. בסוף השבוע הזה נפלתי חזק לצערי.
זה התחיל ממקום שאני לא יודע כיצד להתמודד איתו. הלכתי לישון כרגיל אחרי יום עמוס ואיכשהו מצאתי את עצמי מהרהר ולבסוף גומר. זה לא ריגש אותי במיוחד. אני תמיד מסתובב עם תחושה שזו מעידה, למרות שבראש שלי אני יודע שהמדרון הזה חלקלק. למחרת ישנתי שנ"ץ קטן לפני שבת, שוב לאחר עבודה רבה ועייפות (אני מעדיף שלא לנוח אם אני לא עייף ממש כדי להימנע מעבירה) ואני מוצא את עצמי מהרהר כפייתית, זה היה פשוט הזוי! אני מסתובב לצד ופוקח עיניים, וזה בד"כ עוזר, אבל אז שום דבר לא עזר! הרגשתי אובדן שליטה שלא ירדתי אליו.

ברור לי שיש מצבים גרועים יותר. אני גם קורא ומתעודד, ובדיוק כפי שכתוב בשיטת 12 הצעדים, אבל אני מרגיש עכשיו שירדתי לאיזשהו שפל של אובדן שליטה ואפילו ע"י "תחבולות".

מה עושים במצב כזה? יש לכם עצה?? אני באמת לא מיואש, רק נבוך ומבולבל וצריך טיפ...

תגובה: לא מצליח להתגבר לפני 7 שנים, 1 חודש #106655

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר, רק עכשיו התחלת את הדרך שלך, החלמה לפעמים לוקח זמן, תנסה להתחבר לחברים לפורום, ואני מאמין שחברים ישמחו לעזור לך, ולאט לאט נתקדם בהחלמה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: לא מצליח להתגבר לפני 7 שנים, 1 חודש #106660

• יוחנן1
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש
shsh
דבר ראשון אוהבים.....
דבר שני אתה חייב שיהיה לך חברים טלפןנים וספונסר להתקשר אליו במצבים כאלה......(כמו להתקשר לחבר לפני שאתה הולך לישון)לי באופן אישי זה עוזר ממש.טיפ נוסף שעוזר לי זה לומר אלוקים,רצונך יעשה ולא רצוני.
אבל ברור שאין קסם בזה(לצערינו)
תחזיק חזק ובהצלחה
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן