ברוכים הבאים, אורח

זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים 455 צפיות

זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים לפני 7 שנים #107421

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

חברים יקרים,
אני זקוק לעזרה. ומקווה שאני יצליח לנסח את השאלה שלי הכי ברור שאפשר.

אני במקצועי גרפיקאי ויש לי סינון של חברת אתרוג (מסלול גרפיקאים), ולרוב חברות הסינון יש מסלולים מיוחדים לגרפיקאים שנותן מענה מיוחד לצרכים שלהם.
גרפיקאי זקוק לגישה לכלמיני אתרים מקצועיים של תמונות, שבד"כ לא מתאים לפתוח אותם בשאר המסלולים. ולכן, למרות הסינון המקסימלי לגרפיקאים עדיין יש כלמיני חריצים פה ושם שאני מוצא תאווה ומועד בה לעתים קרובות.

אני מודה בזה שהבעיה היא לא במחשב, הבעיה היא בראש שלי, אבל אני חייב לעשות משהו כדי שזה לא יקרה לי שוב.
ברור, אם תשאלו אותי כמה דקות לפני המעידה אם יש לי נכונות לוותר על תאווה - בד"כ אני יענה "כן", אבל ברגע שעולה לי תמונה של תאווה מול העיניים, אני פשוט מאבד שליטה, זה סיפור של 2-3 שניות שאני עדיין יכול לפעול, אבל אח"כ אני פשוט מאבד שליטה.
נכון, ייתכן שאין לי מספיק נכונות, ואני צריך לחזק את הצעד הראשון שלי. אבל אני רוצה להתייעץ עם החברים מה אפשר לעשות לבעיה הספציפית כדי שלא יהיה לי טריגר מול העיניים כל יום כל היום. אני חסר אונים לגמרי מול זה, ולא יודע מה לעשות.
הספונסר אמר לי להתייעץ עם חברים נוספים, אולי יש להם ניסיון בנושא ספציפי זה.

האפשרויות שבדקתי:
לעבור למסלול אחר בסינון - חוסם לי אתרים שאני צריך אותם לעבודה יומיומית.
לעבור לחברה אחרת - בדקתי גם בנטפרי, וגם שם מצאתי את אותן פירצות שאני מועד בהם.
חברות נוספות - עדיין לא בדקתי.

למישהו יש עצה נוספת מתוך ניסיונו?
אשמח לעזרה.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים לפני 7 שנים #107447

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אולי להחליף עבודה......
אולי קצת הגזמתי, אבל אם תפנים שיש מצב או עבודה או נקיון, זה ייתן לך כוח לא להיכנס לשם, תהיה מחובר יותר לחברים, ואולי זה יעבוד.
מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים לפני 7 שנים #107449

• מושי
  • דירוג פלטיניום

להחליף עבודה - זו בריחה מהתמודדות.
ואם יש לי בעיות עם מבטים ברחוב - אז שאני יישאר נעול בבית? ברור שזה לא מה שהתוכנית מציעה.
בספר הגדול כתוב: שגם אם אתה צריך להיכנס לתוך מועדון לילה, אין מניעה להיכנס לשם אם יש לך סיבה מספיק טובה להיכנס.
וכמובן שבמצב הזה חייבים כנות למה באמת אני נכנס, אבל נכנסים. עושים פעולות, ונכנסים.
אז בשבילי לעשות פעולות במצב הזה, זותומרת - לפתוח מעגל כל יום מהרגע שאני מגיע לעבודה ועד שאני מסיים, כל יום כל היום. זה נראה לי בלתי אפשרי.
אתמול עשיתי מעגלים, אבל אני לא בטוח שזה הדרך.

הבעיה היא שגם במצבים שאני לא אובססיבי, ולא מחפש תאווה, אבל כשהתאווה קופצת לי מול העיניים - אני מאבד שליטה תוך כמה שניות...
אני חסר אונים לגמרי, וזקוק לעזרה.

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים לפני 7 שנים #107456

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
לא מתכוון להתווכח, אבל,
לא חשבתי שאתה צריך לעזוב את העבודה, אבל אם תבין שאתה מוכן לעזוב את העבודה העיקר להיות נקי ומפוכח, אני חושב שההבנה הזאת ייתן לך כוח לא לפעול על התאווה בעבודה,
בכל מקרה אוהבים.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים לפני 7 שנים #107465

• מושי
  • דירוג פלטיניום

הספונסר אמר לי לחבר תפילה שאני יתפלל כל פעם כשאני פותח את המחשב, וזו התפילה שחיברתי:
אֵלִי, אֲנִי פּוֹתֵחַ כָּעֵת אֶת הַמַחְשֵׁב, שֶׁיֵשׁ בּוֹ פִּתּוּיִים שֶׁל תַּאֲוָה עֲבוּרִי, וַאֲנִי חֲסַר אוֹנִים מוּל הַפִּתּוּיִים הַלָלוּ. 
אֲנִי מִתְחַנֵּן אֶלֶיךָ שֶׁתַּעֲזֹר לִי הַיּוֹם לִזְכּוֹר שֶׁזֶה מְסֻכָּן עֲבוּרִי, וְלְוַתֵּר עַל הַתַּאֲוָה וְעַל הַפִּתּוּיִם הַלְלוּ, רְצוֹנְךָ יַעָשֶׂה, אָמֵן.

עשיתי שהתפילה הזאת תקפוץ לי אוטומטית כל פעם שאני מפעיל את המחשב, (הכנסתי אותו בתוך תקיית "הפעלה").

מתפלל לעוד יום נקי ומפוכח.
ותודה שאתם איתי בדרך.
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: זקוק לעזרה >>> סינון מתאים לגרפיקאים לפני 7 שנים #107466

• אבי גולן
  • דירוג פלטיניום
הזכרת לי , בתחילת החלמה התחלתי עבודה (שדרך אגב אני שם עד היום) במקום חילוני עם המון תאווה, והספונסר גם חיבר לי תפילה שאגידו כל בוקר, וזה ממש נתן לי המון כוח ומפוקחות,
כנראה שיש לך ספונסר טוב.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן