ברוכים הבאים, אורח

המחלה קשה וההחלמה אף יותר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: המחלה קשה וההחלמה אף יותר 469 צפיות

המחלה קשה וההחלמה אף יותר לפני 7 שנים #107520

אני סקסוהוליסט אמיתי, אחד כזה שעונה ב 100% על כל ההגדרות לסקסוהוליסט. מגיל קטן מאוד השימושים היו חלק בלתי נפרד מאישיותי, ההכחשה גם היא לא עזבה אותי מעולם. ידעתי שאני מכור אמיתי אך גם ידעתי שאיני מוכן לקבל עובדה זאת. עברו ארבע וחצי שנים מאז שהגעתי לסקסוהוליסטים אנונימיים, עברתי שינויים, אך ניקיון מעולם לא היה חלק ממני, נפילות תמיד, הכחשה כל הזמן. אני אדם שאיבד את השליטה על חייו, הגעתי לשפל ולמרות זאת איני מוכן לוותר, כל הזמן אני חי בתחושה שאני שולט ומנהל הכל וברגע שארצה להפסיק להשתמש, פשוט אעשה את זה. זהו שקר שלא רק שמקשה עלי להחלים, אלא הוא גורם לי כל הזמן להיות ברגרסיה, במקום של נפילות וכאב, מקום של יאוש ודיכאון. אף פעם לא הייתי אדם נורמטיבי ובכל זאת תמיד ניסיתי להשיג עצמי באור כזה. תמיד רציתי את מה שיש לאחרים, תמיד חייתי על הקצה, שחור או לבן, טוב או רע, תמיד הייתי קיצוני להחריד ושכחתי שיש גם אפור ואמצע. הראש שלי עובד בצורה אוטומטית, לפי תבניות מחשבה המקובעות בראשי שנים, יש לי המון אמונות מגבילות ופחדים שלא משקפים את המציאות באמת, כל אלה ועוד מונעים ממני להחלים ולהתפכח מינית, להתפתח באישיותי ולהתחבר לאלוהים אוהב. למעשה כל כך התרגלתי לחיות בצורה שאני חי היום, שאיני מאמין באמת שמשהו יכול להשתנות אצלי. נראה לי שהמחלה שלי והחיים לצידה בשימושים הם גזירת בורא ואין שום אופציה אחרת. ראיתי חברים רבים שהחלימו, הם עדיין מכורים למין כמוני, אבל הם מפוכחים ונקיים.הם יודעים בכל רגע שבשביל שישארו נקיים, עליהם לעשות פעולות, אחרת ימותו..מוות רוחני,מוסרי ופיזי. היום במיוחד אני יודע שאין עבורי שום פתרון אחר ואם ישנו אחד כזה, הוא לא עובד עבור מכורים למין. תוכנית 12 הצעדים היא הדבר שעלי לפתח בחיי, הדבר שעלי לעבוד אותו ולחיות על פיו לתמיד. אין לי כנות ואין לי נכונות, אפילו רצון לדבר עם אלוהים אבד ממני. אך אני עדיין מתחנן לנס, כל עוד הברזל חם אין ייאוש בעולם. מחכה לנס הפרטי שלי..

תגובה: המחלה קשה וההחלמה אף יותר לפני 7 שנים #107522

הי אחי היקר
הכאב שאתה מבטא פה הוא מאוד חזק.
מצד שני האם באמת איכפת לך מההחלמה? ז"א האם אתה רוצה להחלים?
למה באת לפה בכלל? (או לSAׂ).
בתחילת הדרך באמת מאוד קשה לרצות להפסיק כי התאווה מעוורת אותנו
ממליץ לך להצמד לפעולות ולחברים ולאט לאט להתקדם קדימה?
אוהבים המון
אוהב ה'

תגובה: המחלה קשה וההחלמה אף יותר לפני 7 שנים #107523

• מושי
  • רצף ניקיון נוכחי: 402 ימים
  • דירוג פלטיניום

ואוו!!! {מתנצל, אין לי מילה אחרת...}
באמת נמאס לך? מוכן לעשות הכל כדי לצאת מזה? 

אוהב אותך מאוד.
מושי

= = =
גם היום, רק להיום.

תגובה: המחלה קשה וההחלמה אף יותר לפני 7 שנים #107531

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהב אותך, הפתרון כרגע, להמשיך לבוא, ולא להסתכל אחורה, ההוא נקי וההוא נקי, ורק אני תקוע, תתמקד בחיים שלך, תבוא כי פה זה המשפחה שלנו, "ובעז"ה זה יקרה גם לך,
באמת מאחל לך המון הצלחה בהמשך הדרך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן