ברוכים הבאים, אורח

להתרגש מרחוק - רשמים מהכנס "ימים אהובים"
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להתרגש מרחוק - רשמים מהכנס "ימים אהובים" 393 צפיות

להתרגש מרחוק - רשמים מהכנס "ימים אהובים" לפני 7 שנים #107885

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל

לפני מספר ימים, שלח לי חבר יקר הודעה על כנס שמארגנת קבוצת המרכז של שמור עיניך לקראת הימים הנוראים, והוא ביקש שאפרסם את זה בין חברים שיכולים להגיע ושיהיה להם לתועלת. ביקשתי קצת פרטים והוא שלח לי את התכנית, ואז גיליתי שאני עומד לדבר בכנס... טוב, שמחתי על ההזדמנות אבל לא היה לי ממש זמן לחשוב מה בדיוק אני עומד לומר.

לצערי אני גר מעבר לים ולא יכולתי להגיע ולהשתתף בגופי בכנס, אז התחברתי בשיחת ועידה בוידאו, ואיתי חברים יקרים מכל כמעט מכל חמשת היבשות שגם הם לא יכלו להשתתף בגופם אבל רצו להתחבר ולקבל החלמה. באוסטרליה זה היה לפנות בוקר, באירופה ובישראל זה היה ערב, ובחוף המזרחי בארה"ב זה היה אמצע היום. כל אחד באזור זמן שלו, עשה מאמץ להשתתף.

הקשבתי מרחוק למסר המרכזי בנושא "ימים אהובים" ולמרות שהכרתי את הסיפור האישי של הדובר ושמעתי אותו כבר לא מעט פעמים, התחברתי מחדש. אחר כך היו שאלות ותשובות, וידעתי שתיכף מגיע תורי לדבר, ופתאום שמתי לב שאני מתרגש. ניסיתי להבין למה, ולא מצאתי סיבה. כבר דיברתי בכנסים גדולים יותר וגם קטנים יותר, אז מה קרה הפעם? האמת - אני עדיין לא יודע, אבל היה בכנס הזה משהו מיוחד שגם ממרחק אלפי קילומטרים יכולתי לחוש אותו. 

חשבתי לעצמי שרק לפני ארבע וחצי שנים, כאשר היה הכנס הראשון הארצי של שמור עיניך, היינו בערך אותו מספר חברים שהפעם השתתף בכנס קטן יחסית של הקבוצה באזור המרכז... כמה ניסים התרחשו במהלך השנים האלו, כמה משפחות ניצלו מפירוק, כמה סבל נחסך וכמה תקווה האירה את החיים של מאות רבות של אנשים שסבלו בדממה עד שהגיעו לשמור עיניך.

ואולי לכן התרגשתי. כי סוף השנה זה זמן לחשבון נפש, וחשבתי על השנה האחרונה, על כל האנשים שהגיעו לכאן מפורקים, כאובים ומיואשים, וכאן הם קיבלו תקווה ומישהו הושיט להם יד אוהבת, וחברים קצת יותר ותיקים מהם העניקו להם אוזן קשבת ונתנו להם הזדהות ותמיכה וקבלה, ופתאום האנשים האלו התחילו לפרוח. ולא, זה לא אומר שאין קשיים ואין יותר כאב וסבל, וגם לא אומר שכולם עלו על הדרך מיד והם נקיים מהיום שהגיעו לכאן, למרבה הצער אין פיתרונות קסם כאלו, אבל זה כן אומר שיש תקווה ויש דרך ואפשר אחרת, ולא חייבים לסבול לבד בחושך.

ואז הרגשתי צביטה קטנה (טוב, אולי לא כל כך קטנה) בלב, על זה שאני לא יכול להיות ביחד עם כולם שם בכנס. אבל השתדלתי לזכור ש"שום דבר - לחלוטין שום דבר, לא מתרחש בעולמו של אלוקים בטעות", ואם הוא רוצה שאתרגש מרחוק - אז רצונו ייעשה.

הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

תגובה: להתרגש מרחוק - רשמים מהכנס "ימים אהובים" לפני 7 שנים #107886

• יש_סיכוי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2769 ימים
  • דירוג כסף
אני מאוד מתחבר מצד החוויה של הכנס לראות את החברים שאנחנו בקשר איתם לראות אותם בחדר גדול... וגם את אלה שלא ממש מכירים לראות את האחווה והאור בעיניים של החברים איןמדברים כאלה ואז הדובר ששיתף גם את הסיפור וגם את חוויית החוסר אונים ואחר כך את התקווה את זה שכן יש סיכוי גם אם הקשיים וההתמודדיות נשארות עדיין יש שיחרור... סוג אחר של חיים

ובנוסף...

זה מאוד מרגש שיש חברים שחשובים עלינו שמעבר לים ונתנו לנו את הזכות להיות עם הביחד והחברים מסביב שעזרו לנו להרגיש חלק גם עם רק היינו במסך או אפילו רק בההזנה תודה רבה לכולם

שמחתי להיות חלק ולו פיצפון בכנס הזה

אלי. אני מעמיד עצמי לרשותך לבנות איתי ולעשות עימי ככל שתחפוץ. שחרר אותי מכבליי כדי שאוכל להיטיב למלא את רצונך. הסר מעליי את הקשיים שלי, כדי שהניצחון שלי עליהם יהווה עדות לאלו שאעזור להם, לכוח, לאהבתך ודרך חייך. מי יתן ואעשה את רוצנך תמיד.

תגובה: להתרגש מרחוק - רשמים מהכנס "ימים אהובים" לפני 7 שנים #107904

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
וואיי.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן