ברוכים הבאים, אורח

תפילה לא לעשות תשובה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תפילה לא לעשות תשובה 482 צפיות

תפילה לא לעשות תשובה לפני 6 שנים, 10 חודשים #108117

• משה K
  • רצף ניקיון נוכחי: 34 ימים
  • חבר קבוע
שלום חברים אני הגעתי היום להתפלל מנחה ערב יום כיפור הציבור מתחיל להתפלל ואני יושב על המקום שלי מנסה לחשוב מה אני עושה כאן אני צריך להגיד וידוי עכשיו ואני נזכר היך בכל שנה מנחה ערב יום כיפור אני מתפלל חזק מנסה לעשות תשובה על מה שעשיתי במשך השנה מקבל על עצמי זהו אני לא נופל יותר ולא בא לי להיות שם עכשיו אני מבין שזה הרס בשבילי להיות במקום כזה שרק יגרום נפילה עוד כמה ימים אין לי מה לעשות אני חושב אני חסר אונים כל הזמן זה עולה לי בראש אני חייב לקום כי הציבור כבר מתפללים קם בלי חשק נעמד כאילו אני מתפלל מתחיל להגיד תפילת השלווה מבקש מאלוקים שיעזור לי אני קצת מתחבר מתחיל להתפלל מהר לא כמו שאני רגיל כל שנה חושב היך הציבור מסתכל עלי לא נעים לי הרי אני זה שכל שנה מתפלל הכי ארוך אם הכי הרבה תפילות אני רציני אבל דוחה את זה ומחליט לא מעניין אותי אני חייב לגמור להגיד את המילים ואלוקים יעזור לי אני מסיים את התפילה אמרתי וידוי לא מחובר הרבה לא חושב אני לא רוצה לחשוב זה לא יעשה לי טוב ולפני שאני פוסע אני נעצר אני בדרך כלל אומר אסירות תודה אז ואז אני מתחיל להתפלל אם המילים שלי אלוקים אני צריך להגיד וידוי כל מה שכתוב כאן אבל אני לא רוצה לחשוב על התאווה לא רוצה לעשות תשובה על זה תעזור לי שאני לא יעשה תשובה על זה שאני לא יחשוב על זה שאני יחשוב רק על היום עכשיו לא שום דבר דמעות זולגות לי אז וגם עכשיו תודה לך אבא העקר שעזרת לי תעזור לי להמשיך לא לעשות תשובה רק לחשוב על עכשיו ולא יותר מזה 
אוהב אותכם חברים שנה טובה

תגובה: תפילה לא לעשות תשובה לפני 6 שנים, 10 חודשים #108134

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

זה היה בערב היום הקדוש.
מה עכשיו?
אתה לא צריך לקור לזה "תשובה" אם המילה הזאת מצמררת אותך.
אפשר לקרוא לזה "החלמה".
אצל החסידים אומרים שמה שכתוב "כִּי בַיּוֹם הַזֶּה יְכַפֵּר עֲלֵיכֶם לְטַהֵר אֶתְכֶם מִכֹּל חַטֹּאתֵיכֶם" זה ביום כיפור
ומה שכתוב "לִפְנֵי ה' תִּטְהָרוּ" זה אחרי יום כיפור.
כי לפני יום כיפור אי אפשר לעשות תשובה מחמת טומאת העבירות
אחר עתה לאחר שכבר אנו טהורים, אפשר לעשות תשובה.
בהצלחה

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: תפילה לא לעשות תשובה לפני 6 שנים, 10 חודשים #108144

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
מרגש.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: תפילה לא לעשות תשובה לפני 6 שנים, 10 חודשים #108173

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

תודה על השיתוף

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן