ברוכים הבאים, אורח

הזמינות והפחד מהחברה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הזמינות והפחד מהחברה 471 צפיות

הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108165

• פרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

אאני דוס. לא מתאים לי להיות במקום הזה. כולם מסתכלים כה'דוס' הכניסו אותי לתוך קופסא. תאמת שלא היה לי מודעות בכלל לגוף שלי. עד לפני כחצי שנה. ואז גיליתי באופן די מקרי איך זה עובד ואז מה שהיה מקסימום הרהור בא לידי ביטוי במעשים. ככל שהמעשים קורים החשק מתעורר ואני מוצא את עצמי נכנס באינטרנט הפתוח בבית לדברים שלא חלמתי שאכנס. הנסיון הקשה שלי עכשיו לספר להורים ולבקש הגנה. אך כרגע הבושה מבשר ודם גוברת מהבושה מריבונומשל עולם. הוא הילד הטוב נפלד הזה?! זה הרי לא מתאים. הוא אפילו לא רואה סתם סרטים.
זה צעד גדול ומביך. אך קודם צריך לנטל את האמצעי שגורם לעורר את היצר. חייבים לשים לזה סוף אבל איך? אני עדיין לא רואה בעצמי את האומץ לזה.
תודה שקראתם אשמח לחיזוק.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי פרי.

תגובה: הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108178

• פשוט שמח
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא למועדון
אני מבין שאתה ממש בתחילת הנפילות שלך, אז אדיר שאתה מטפל בזה כבר עכשיו,
שלח לי הודעה לפרטי אם תירצה שנדבר על זה יותר ברצינות

ובנתיים קח לך תוכנה שתוכל לסנן לך את המחשב, 
venishmartem.com/he/ 

יש שם מדריך מפורט כולל איך לדאוג שהסיסמא כבר לא תיהיה אצלך

כי ידיעת האמת מחזקת הנשמה ומרחקת ממנה היצר

תגובה: הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108198

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
קח כוח, ושתף את הוריך, יהיה חוסר נעימות של רגע, אבל חייך יצלו,
אל תתחיל עם התאווה זה הורג אותנו, ולפני שאתה נחשף לכל הזוהמה, תתנתק,
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108204

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

פרי

אני מבין שאתה בחור בגיל ההתבגרות
שמח בשבילך שאתה מבין שצריך לנטרל את האמצעי שגורם לעורר את היצר.
חשוב לדעת שאלקים נתן לנו את היצר הזה לשם קיום העולם.
ומוטל עלינו לשמור על קדושת הברית כדי לשמור את כוח האבר לשם מטרתו הנעלית לאחר החתונה.
לא בטוח שהפורום כאן הוא המקום המתאים שיוכל לעזור לך.
כאן נמצאים אנשים שמכורים לתאווה, ומדברים בשפה שונה.
כתבת שאתה דוס, כדאי לך מאוד מאוד להשים לעצמך גדרות, ולשתף את מה שעובר עליך עם מי שמכיר אותך.
זה לא חייב להיות עם ההורים שלך, אתה יכול לגשת לאיזה איש חינוך להתיעץ איתו.
אין בזה מה להתבייש כי זה טבעי ולגיטימי לחלוטין, וכל בחור מתמודד היום ומאז ומעולם עם הנסיונות האלו.
עם קצת הכוונה ולהשקיע את הראש בדברים אחרים מתוך הבנה כי התאווה קיימת לשם מטרה קדושה.
ומוטל עלינו לנווט אותה אל המקום הנכון ולא להשתמש בה כבריחה מתסכול או סבל כל שהו.
ואולי כאן המקום להציע לך טיפ קטן.
יש כמה חברים שלא הצליחו לשבור את המחסום ולספר להורים שלהם, אבל זה הם הצליחו לכתוב מכתב, ולשפוך בו את כל מה שעל לבם, ולמסור אותו להורים.
בהצלחה
אוהבים אותך
ויהי רצון שלאקים בשמים ינחה אותך לעשות את הדברים שיועילו בעבורך
     "וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com

תגובה: הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108268

• פרי
  • רצף ניקיון נוכחי: 7 ימים
  • חבר חדש

תודה לכולם.

לזה שמעלי - ת'אמת אני לא בגיל ההתבגרות. לפני קצת זמן עברתי אותו. 
פשוט התודעתי למיניות שלי בגיל מאוחר. זה די מוזר אך בציבור שבו אין דיבור על מיניות זה מובן.
אתה צודק אני מניח שאני נחשב ב'מצב טוב' יחסית. בכל זאת אשמח לשתלב בפורום, בקהילה הזאת. עצם העובדה שאתה לא לבד היא נותנת כוח. 
בהחלט אני במצב כזה שאני 'לא מספיק מכור' כדי שאתחיל לשתף את זה מכרים אך כעת אני יכול לשתף לפתח את זה פה.

מה שנראה לי שממש יעזור לי לפחות עכשיו (בנושא המדובר) זה לשמור על דיני ייחוד מהמחשב ולנסות כמה שפחות להשתמש. כמובן שיש עוד הרבה דברים בדרך.

תגובה: הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108274

• אריה ענק משער האריות
  • רצף ניקיון נוכחי: 1699 ימים
  • דירוג זהב
  • נקי בחסד אלהים בעזרת 12 הצעדים מתאריך ח שבט תשע"ז.

אין בעיה
כאן מקבלים כל אחד באהבה ובשמחה.
תכתוב תשתף מה עובר עליך.
תירשם למסע 90 יום.
וקח לך כלים מהמדריך שיעזרו לך להשאר "כל יום רק להיום" נקי

"וַיִּקְרָ֖א אַרְיֵה עֲנָק מִשַּׁעַר הָאֲרָיוֹת וַיֹּאמֶר אָנֹכִ֞י עֹמֵ֤ד תָּמִיד֙ יוֹמָ֔ם וְעַל־מִ֨שְׁמַרְתִּ֔י אָנֹכִ֥י נִצָּ֖ב כָּל־הַלֵּילֽוֹת" (ישעיה כא, ח).

המייל שלי: arye.anak@gmail.com">arye.anak@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי אריה ענק משער האריות. סיבה: תיקון מלל

תגובה: הזמינות והפחד מהחברה לפני 6 שנים, 11 חודשים #108280

שלום לך פרי היקר!

שמח בשבילך שמצאת מזור ומקום עם פתרון עוד בשלב מוקדם.

שמח שלא נתת לחששות שלך מדברים לא מוכרים שקורים אצלך לנהל את החיים.

ה' שלח לך ברכה וזה מדהים.

אני באופן אישי חושב שאם חסימה תעזור לך להפסיק במשהו שכל כך פוגע בך, אולי כן כדאי לדבר על זה עם בני המשפחה בחוכמה? אתה לא צריך לבוא ולהגיד להם שאתה נופל, מספיק לדבר ברמז על זה שיש בעיה. להראות להם המלצות של רבנים בנושא. ולהתפלל לה' שיעזור לך. בכל אופן חשוב שתדע שהתהליך הזה של גילוי הגוף שלך כפי שאתה קורא לזה, הוא טבעי ונורמלי. מעולם לא פגשתי אדם שלא הוציא זרע באופן יזום בצורה כזאת או אחרת לפני הנישואים. (חרדים דתיים חילוניים ושאר הגישות בעולם) זה נורמלי, הסקרנות והגוף עושים את שלהם, לאונן על פורנו זה לא נורמלי. גם לאונן על פי היהדות זה לא נורמלי, זאת התמודדות ,בוודאי ובוודאי שלא פשוטה. אבל היא אפשרית. עלינו להתמקד בהווה, לסלוח לעצמנו על העבר, ולהתפלל על העתיד (להשאיר אותו בידיים של ה' יתברך).

ממליץ לך כפי שכבר דיברנו, לבדוק בתוכנית פורטיפיי אם יש שם משהו שיכול לעזור לך.

בכתובת:

mitbagrim.org.il
;תבדוק פה בכלים של האתר אם אתה יכול ליישם מה שאפשר מתוכם (הכלים הראשונים מצויינים בשבילך לעניות דעתי).

תוכל למצוא אותם כאן: (לשונית שלישית מימין מתחת לסמל של שמור עיניך-> התוכנית -> 20 כלים שיעזרו לך להפסיק.)
;
gye.org.il/2017-04-07-12-04-25/20
;
מה שהכי חשוב הוא המודעות שלך להפסיק, הרצון להפסיק להשתמש בתאווה.

תמשיך להתמיד אם תצטרך משהו תמיד יש פה חברים שישמחו לסייע לך.

מאחל לך הרבה הצלחה, מאמין בך שתצליח להפסיק.

מאמין שלה' יש תוכנית בשבילך, מאמין שיהיה בסדר.

אוהבים אותך

אוהב ה'
נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 11 חודשים על ידי אוהב השם.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.46 שניות

Are you sure?

כן