ברוכים הבאים, אורח

איום הסייבר
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איום הסייבר 898 צפיות

איום הסייבר לפני 6 שנים, 11 חודשים #108968

הגענו לדור שהמחשב, התוכן שלו והקהילה שעומדת מאחוריו הפכה להיות איום ממשי לתפקוד היום יומי בחיי הפרט.
איום שבא לידי ביטוי בזמן אותו האדם מבזבז על החומרה והתוכנה חסרי החיים הזו ועד לאנשים הרועצים שמפיצים ברחבי המרשתת תוכן זדון, בעלי מטרות זדון, נותני עצות רעות והכוונות מטעות או סתם כאלה שיהפכו את הזמן היקר שלנו לבטלה גמורה ובמקרים מסויימים גם את חיי היום יום שלנו לתאוה, זדון, בצע ובסופו של דבר ירמסו אותו, את הפרטיות והאופי שלנו.
החזון האוטופי של האנשים לגבי האינטרנט הוא שהוא מכיל אנשי מעלה עתירי ידע וכוונות טובות שזה אומר שלכל בעיה תקבל מענה ו"נציג ישלח אליך הביתה לעזור לך". האם זה ככה? ממש לא.
האם אני חושב שבמקור האנשים שהגיעו לרשת היו כמוני וכמוך שחיפשו עזרה, דבר מה מועיל, דחיפה לחיים, משמעות לחיים? אז כן אני באמת חושב שהם אכן היו כאלה ולכן אני מאוד בטוח שאנחנו נמצאים בסיכון יום יומי להפוך לכאלה.
מה שהיה בעבר כאפשרות לסגירה וכיבוי פיזי ע"י כפתור בודד או ניתוק הכבל הפך היום לבלתי אפשרי מבחינה השכלית הבסיסית והעקרונית, כמו מכשיר שמחייה ומזין אותנו.
איך אפשר לסיים את הטירוף הזה?

מקוצר רוח /לשעבר

שמחת חינם /לשעבר

Legopart /לשעבר

תגובה: איום הסייבר לפני 6 שנים, 10 חודשים #109021

שלום לך שמחת חינם היקר.
הייתי יכול לכתוב לך כאן שורות על גבי שורות של תשובה והתפלספות בנוגע "לבעיה" ולפתרון.
ברשותך רק אענה לך על השאלה ששאלת בסוף, לדעתי זה מתמצת את כל מה שאני רוצה להגיד.
איך אפשר לסיים את הטירוף הזה?
"ע"י התחברות מוחלטת לה' ומסירת החיים שלנו אליו"
(אם יש קשיא כזאת או אחרת אשמח להשיב)

אוהב ה'
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.26 שניות

Are you sure?

כן