ברוכים הבאים, אורח

כבר שכחתי מהכל...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: כבר שכחתי מהכל... 565 צפיות

כבר שכחתי מהכל... לפני 6 שנים, 9 חודשים #109920

כבר שכחתי מהכול...
אשמח שתעזרו לי, אלו שעדיין עוד "רואים"...
אני רוצה לראות... ולהנות ביחד איתם, אבל לפני שאני ילך להנות ולשמוח ביחד איתם אשמח שתענו לי על כמה שאלות;

האם אתם בטוחים שהם אכן נהנים? אתם יכולים להוכיח לי את זה? רואים שמחה על הפנים שלהם? רואים אותם יוצאים מאושרים... עד כמה טוב להם שם? האם הם מספרים 'בלהט' לחבריהם על כך שהם "מאוד נהנים"? 
לכמה זמן זה מספיק, או כל כמה זמן צריך לצרוך את זה מההתחלה? והאם יש אפשרות לקבל מנה שתחזיק לחודש למשל...?
והאם כשהם מקבלים את המנה שלהם הם הולכים רגועים, נינוחים, שמחים ומאושרים ומודים על חלקם הטוב... כלומר האם זה גורם להם שלא לכעוס ולהתעצבן? 
האם, כבר לפני המעשה הם הולכים ברוגע (כמו שהולכים לקבל שבת כביכול), או שהם הולכים מתוחים, דרוכים, ואולי גם עצבניים? אם כל כך מקסים וטוב להם אז היכן היו עד היום... מה קרה שפספסו כל כך הרבה הנאה "מהחיים האמיתיים". למה הם לא מפרסמים לכולנו שחבל שלא נהנה בהנאה המדהימה הזו - כמו שמפרסמים באמת כל דבר אחר?
והאמת קצת מציק לי שיש כמה מכוכבי הפורנו שכבר לא איתנו, לא מבין מה היה חסר להם?  את זה... היה להם!  ואת זה... גם כן היה להם! ואת זה גם כן היה להם! אז למה ריבונו של עולם הם הלכו והתאבדו. היה להם כיף, שמחה, הנאה, מה מה היה חסר להם? אשמח לשמוע תשובה הולמת ומספקת. 

אשמח שיתייחסו לעצם השאלות מבלי להטיף לדבר אחר.
תודה!  

אין תחליף  ל ח ו פ ש.  נקודה.

נערך לאחרונה: לפני 6 שנים, 9 חודשים על ידי חידושים מדהימים.

תגובה: כבר שכחתי מהכל... לפני 6 שנים, 9 חודשים #109923

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
תתקשר לחבר שנפל היום, ותשמע אייך הוא מרגיש,
דיברתי עם שתיים היום, וחוץ מלהגיד לי שלא בא להם לחזור הביתה, ושואלים למה אנו חיים, אז זה המצב.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.45 שניות

Are you sure?

כן