ברוכים הבאים, אורח

חרדה ופחדים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חרדה ופחדים 2260 צפיות

חרדה ופחדים לפני 6 שנים, 7 חודשים #110662

שלום חברים שמי המחלים ואני סקסוהוליסט בהחלמה. ביומיים האחרונים אני מרגיש ממש גרוע גופנית ובעיקר נפשית. אני עייף וחלש מאוד ורוצה לישון. אין לי כח לחשוב ולעשות כלום. חוויתי אתמול התקף חרדה בגלל התנהגות של מישהו שמקורב אלי ועד לרגעים אלה אני מרגיש רע, אני מלא בפחדים וטינות בו זמנית. מלא בפחדים שיעשה משהו שעלול להזיק לעצמו או לסביבה, מלא בטינות כלפיו שהוא מתנהג ככה, למרות כל העזרה והטוב שאני עוזר לו. אני חסר אונים מול החיים שלי ומול הרצון שלי לשלוט ולנהל הכל, אני רוצה לדעת שדברים קורים בדיוק בדרך שלי אך אלוהים משבש לי את התוכניות ועושה מה שהוא רוצה. הניסיון שלי לימד אותי שאני מלא פחדים בגלל שאיני מוכן להרפות ולשחרר לאלוהים אוהב את ניהול חיי. יש לי מחלה ערמומית ורבת עוצמה ורק בחסדו של אלוהים אני נקי כבר 5 ימים, בכל מקרה אחר שהיו לי ימים כמו אתמול והיום ברחתי לשימושים. אני רוצה לזכור שלהשתמש זאת לא אופציה עבורי בכלל!! גם אם אמות היום לא אשתמש!!! אלוהים אני מתחנן אליך שתהיה איתי עכשיו, שאמצא בך את מה שאני מחפש בשימושים ובאחרות. אני כולי אפס בלעדיך, נרקומן של מין, וחוץ מלהשתמש אין לי שום דבר בראש. התוכנית מבטיחה לנו חופש מהתמכרות פעילה ואת זה אני רוצה מאוד!!! כל החיים שלי סבלתי מחוסר וויסות של הרגשות שלי, חוסר קבלת עצמי והמציאות כמו שהיא, גדלתי במקום מלא פחדים. העבר הזה מת ונמצא מאחורי. היום אלוהים איתי מלווה אותי ואני יודע שהוא נמצא בכל מה שאני נוגע. אני מוסר עכשיו את החיים שלי, הרצונות שלי, הפחדים שלי, הכל בידי אלוהים שיעשה בי כרצונו הטוב!!! אני לבדי לא יכול מול כל המציאות הזאת, אם היה תלוי בי הדבר הייתי בורח עכשיו להשתמש. אבל השימושים גרמו לי סבל נוראי ופגעו בחיי ללא סוף, עדיף לי היום לחוות כאב וקשיים של החלמה מאשר של התמכרות. תודה שאתם איתי בדרך.

תגובה: חרדה ופחדים לפני 6 שנים, 7 חודשים #110663

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אוהבים אותך,
שאלוקים יהיה איתך.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: חרדה ופחדים לפני 6 שנים, 7 חודשים #110668

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

אוהבים!
תודה על השיתוף.
יום שפוי ונקי

תגובה: חרדה ופחדים לפני 6 שנים, 7 חודשים #110681

• רוצה לגדול
  • רצף ניקיון נוכחי: 535 ימים
  • חבר קבוע

אוהבים,