ברוכים הבאים, אורח

להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר? 1143 צפיות

להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר? לפני 6 שנים, 2 חודשים #113604

שלום וברכה לכל חברי הפורום
אשמח לשמוע מהותיקים שכאן האם אתם מצליחים להישמר כשאתם לבד עם מחשב
כיוון שבפלאפונים יש הגנות חזקות ובמחשב יש יותר אפשרויות.
איך זה קורה אצלכם? האם יש חלק שגולשים רק כשהם במקום עם עוד אנשים וכו'?
כל הכבוד על כל הפעילות המבורכת כל הזמן תבורכו ותודה רבה

"קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה"
(תהילים כז, יד)

תגובה: להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר? לפני 6 שנים, 2 חודשים #113606

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אני בתכנית חמש שנים,
ואני יודע שאני עם מחשב פתוח לבד, אני יפול כמעט בטוח,
אסירותודה יש לי סינון, ששומר אותי,
מציע, אל תנסה להיות נקי עם מחשב פתוח, יחידים ממש הצליחו בזה.
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

תגובה: להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר? לפני 6 שנים, 2 חודשים #113608

אצלי הפלאפון יותר בעייתי בסינון, בגלל ה wifi, לכן אצלי חוץ מהסינון הכללי בפלאפון יש קוד שמונע כניסה לדפדפן, ליוטיוב ולחנות האפליקציות (כך אני יכול להינות מאפליקציות כמו שמור, תכנים תורניים, מייל, וואטסאפ ווייז). 

אבל כן, אני חסר אונים לגמרי מול מחשב לבד, אפילו אם הוא מסונן. כי לחפש שעות איזה מילה תיתן בכל זאת תוצאה עם הסינון - זה סבל בשבילי, אפילו אם לא נכנסתי לאתרי פורנו מפורשים. 

לכן אני לא יכול להשאר לבד עם מחשב. בשביל זה אני חייב להיות עם מישהו. שזה אומר שאם אני פותח את המחשב כשאני לבד בבית - אני מגדיר מה בדיוק אני מחפש שם (לא סתם בידור, כי זה מתכון להיגרר לנפילה), ופותח מעגל - מתקשר לחבר ומשתף. ואין מצב שפותח גלישה בסתר. 

אוהבים אותך! 

אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

תגובה: להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר? לפני 6 שנים, 2 חודשים #113611

אצלי יש מחשב פתוח ועשיתי לעצמי הגבלה של זמן (30-40 דקות ביום) בשביל מייל ושמור עיניך וחדשות קהילתיים.
ואם אני צריך את המחשב לדברים אחרים אז אני עושה לעצמי הגדרות מראש לכמה זמן ולאן אני נכנס ולא חורג משם אפילו במילימטר.

זה דבר מאוד מסוכן וצריך לשמור מאוד על הכללים כי ברגע שאתה חורג במקצת אתה יכול להיות בשאול תחתית.
 מצד שני אני רואה בזה מעלה שאני לומד לחיות עם הדבר כי אם אני לא חי עם זה ויום אחד יהיה לי אינטרנט פתוח (דבר שהמון פעמים קורה) אני לא אוכל לעמוד בפניו. לכן אני אישית מעדיף כן להתמודד נכון, אבל זה ממש ממש קשה וצריך המון הגבלה עצמית בשביל זה.

תגובה: להיות לבד עם מחשב - האם אתם מצליחים להישמר? לפני 6 שנים, 2 חודשים #113622

• נתן 01
  • רצף ניקיון נוכחי: 2260 ימים
  • דירוג פלטיניום

שלום חזק ואמץ.
שאלה שקצת קשה לי לענות על זה.
אני חושב שכל אחד צריך להכיר את עצמו, מה הוא יכול לעשות ומה הוא לא יכול לעשות.
ישנם כאלו כמו החברים הקודמים שענו לך, שהם טוענים בתוקף שצריך סינון והם צודקים.
מצד שני ישנם חברים שטוענים בתוקף שצריך סינון לראש ולא לפלאפון/למחשב. (גם אני סבור כך).

מה נכון? התשובה מה שעובד. 
אם אני רואה שאני גולש שוב ושוב למקומות שלא רציתי להיות בהם, כנראה ששווה לי להתקין סינון מאשר ליפול שוב.

מקווה שהובנתי.

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן