ברוכים הבאים, אורח

פריקת עול
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: פריקת עול 533 צפיות

פריקת עול לפני 4 שנים, 5 חודשים #121735

נערך

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 5 חודשים על ידי באחריות ובתפילה.

תגובה: פריקת עול לפני 4 שנים, 5 חודשים #121738

• ניסן
  • רצף ניקיון נוכחי: 497 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא לחבר החדש
אכן אנחנו, המכורים, חסרי כח למול התאווה.
עשית צעד גדול ואמיץ כששיתפת כאן.
תמשיך לשתף אותנו ונחזק אחד את השני

תגובה: פריקת עול לפני 4 שנים, 5 חודשים #121742

• מתרפא
  • רצף ניקיון נוכחי: 650 ימים
  • דירוג פלטיניום

ברוך הבא חבר חדש, הגעת למקום הנכון.

זו תקופה מאוד קשה ומתאגרת.. גם לכל מי שכבר נמצא באתר מזה זמן רב..

מה אפשר לעשות? אני התחלתי את תכנית 12 הצעדים והלכתי למפגשי SA ומשם דברים כבר קיבלו צורה ונראו אחרת..

כיום זה דיי מוגבל בגלל המצב.. צריך לחכות שהתקופה הקשה תעבור כדי שיחזרו המפגשים ואוכל לחזור לשגרת החלמה עם מפגשים שיחות וכתיבה יומית..

עד אז תשתמש בדפי הפורום תכתוב תשתף ותדבר עם חסרי תכנית אחרים. תקרא את הסיפור האישי שלהם ותשאל מה עבד להם.

מתפלל לאלוקים שיעזור לכולנו להישאר עם הראש מעל המים בתקופה הזאת.

אוהבים אותך!

תגובה: פריקת עול לפני 4 שנים, 5 חודשים #121751

• עמוס24
  • רצף ניקיון נוכחי: 9 ימים
  • חבר קבוע

אחי היקר!! אשריך שאתה משתף!! אולי אחד הדברים החשובים שלמדתי כאן בפורום זה הכוח של ההודאה שהתאווה יותר חזקה מאיתנו. זה תבונה שבהתחלה כל כך מלחיצה כי אתה מרגיש חסר אונים אבל בעצם ככל שחולף הזמן רק בזכותה אתה מבין באמת איך לגשת לכל האתגר הזה! 
כמו שאומרים ירידה לצורך עליה. אולי דווקא השבירת שיגרה הזאת עוד יותר מראה לנו כמה היצר חזק וכמה אנחנו בנסיון קשה בלי השיגרה הברוכה. ודווקא עכשיו צריך להבין שזו נקודת חולשה. שחייבים להימנע. שחייבים לשתף. שחייבים עזרה.
תזכור אחי האהוב והיקר שלא אנחנו בחרנו את עוצמת היצר שתהיה לנו. זה מה שיש בך ועם זה אתה צריך להתמודד. ואני רואה בהודעה/הודאה הזאת שלך צעד מדהים. כתבת ''לא מאמין שאני פה'' אז צר לי על הבוטות אבל הגיע הזמן להאמין. והגיע הזמן להודות לה' שאתה פה כי אתה במקום הנכון כדי להתרפא. ואתה גם עושה צעדים בפועל ככה שאתה באמת במקום טוב.
מה עושים מכאן?!? מקבלים על עצמינו משהו חדש לשבור את שיגרת הנפילות. אם הקורונה שברה את השיגרה של החיים וזה מוביל לשגרת נפילות בוא נמצא פתרון לשבור את שגרת הנפילות. תרומת צדקה אחרי כל נפילה למשל. קריאת פרק תהילים לפני שנכנסים להתקלח. קריאת שמע שעל המיטה מתוך סידור. 
לחסום הרמטית את כל המכשירים שיש לך בהם גישה לפורנוגרפיה. אני לא יודע מה דעתך בנושא אבל דעתי היא שאם המכשיר שלך לא חסום אז קל מאוד להבין למה אתה פה - אין מנוס, השליטה בעצמך ובמכשיר היא על ידי הגבלת המקומות האלה.
ואחד הדברים הכי חשובים - עין טובה כפרה!! גם ככה אנחנו בתקופה מורכבת מה יעזור להיות עצובים עכשיו?! חשבון נפש?? ברור תעשה עשר דקות לפני שאתה הולך לישון ותחשוב מה לתקן ואיפה פשעת אבל שאר היום תהיה בשמחה!!!
בהצלחה רבה צדיק !! מאמין בך!!
כולי תפילה שתצליח לקום ולהתמלא כוחות מחדש

תגובה: פריקת עול לפני 4 שנים, 5 חודשים #121752

• beliver
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום

רק שלא תתייאש אחי.
זה הכי חשוב.
הגעת למקום הנכון ומכאן הדרך היא כלפי מעלה.
נכון שיהיו עוד אתגרים ונפילות במסלול-
אבל בסוף נגיע לפסגה.

תגובה: פריקת עול לפני 4 שנים, 5 חודשים #121755

אח יקר מאוד!
זה מאוד עצוב להגיע להכרה שאתה בתוך זה. אבל בע"ה עם תפילה והשתדלות אתה תהיה מאחורי זה אחי, גדול יותר ממה שהייתה בפעם הקודמת אח יקר!! אני בטוח בע"ה!
האנשים פה מדהימים ויש כאן כלים מדהימים באתר!  אתה במקום הנכון!
כמובן אם צריך תמיד מוזמן לשתף בפרטי ואשמח לעזור במה שאוכל!

נערך לאחרונה: לפני 4 שנים, 5 חודשים על ידי לשוב הביתה.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.43 שניות

Are you sure?

כן