ברוכים הבאים, אורח

להיות מכור וגם להתקדם??
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: להיות מכור וגם להתקדם?? 47 צפיות

להיות מכור וגם להתקדם?? לפני 3 שבועות, 1 יום #151739

• mose
  • דירוג זהב
מה נשמע חברים יקרים?? 
יצא לי לחשוב עם עצמי שאחד הדברים הקשים שהיה לי בהתחלה זה להבין שאני עם בעייה ואני מכור. קשה להשלים עם מציאות כזאת כשסביבי יש חברה נורמטיבית שאני תמיד הייתי כמו כולם, 
פתאום להשלים שאתה שונה עם בעיה.
הדבר הראשון שעמד לי בראש שאני מיוחד ושונה יש לי משהו שאין לאנשים סביבי אז גם אמרתי לעצמי שאני אלוף בבחרתי להתמודד אבל לאידך גם הרבה מחשבות על זה שאני מוזר… 
ולאט לאט שנכנסתי יותר לתכנים ויותר לפורום והבנתי שזה הסוד להבין ולהיות בכניעה לה׳ ולהבין שאני מכור אבל לא בן אדם רע (וגם הרבה בזכות לימוד חסידות שעניינה הוא ביטול לה׳) פתאום קלטתי שאני יותר ויותר מקבל את עצמי איך שאני ורגשות הבושה והמוזרות והשוני ירדו משמעותית ולא רק שירדו אלא שהתקדמתי משמעותית בענייני החברה אני הרבה יותר עם החברים ויותר ממוקד בעבודה והתקדמתי בעבודה וגם בעבודת ה׳ 
אז אני כותב את זה למי שקשה לו להשלים שהוא מכור שידע שזאת הדרך 
וגם משתף ומסכם לעצמי איפה אני נמצא היום 
אז חברים יקרים שיהיה לכולנו הצלחה בהמשך הדרך 
​גוט שאבס! 

תגובה: להיות מכור וגם להתקדם?? לפני 3 שבועות, 1 יום #151740

כיף לקרוא. בהצלחה. תודה על התקוה.
אני מעתיק כאן קטע מתוך הספרות של הצעדים,זה בעצם תמצות של מה שכתבת:

קבלה (כניעה) היא התשובה לכל הבעיות שלי כיום. כשאני מוטרד, זה מכיוון שאני מוצא איזה שהוא אדם, מקום, דבר או מצב - איזה שהיא עובדה של חיי – שאינם מקובלים עלי, ואיני יכול למצוא שלווה עד שלא אקבל את האדם הזה, המקום הזה, הדבר או המצב כמשהו שצריך להיות בדיוק כך ברגע זה. שום דבר, באופן מוחלט שום דבר, אינו קורה בעולמו של אלוהים בטעות.

עד שלא קבלתי את הסקסוהוליזם שלי לא יכולתי להשאר מפוכח, לא אוכל להיות מאושר אלא אם כן אקבל את החיים בדיוק בתנאים שלהם. אני צריך להתרכז לא כל כך על מה שצריך להשתנות בעולם כמו על מה צריך להשתנות בי ובעמדות שלי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

תגובה: להיות מכור וגם להתקדם?? לפני 3 שבועות #151742

• mose
  • דירוג זהב

תודה לך

תגובה: להיות מכור וגם להתקדם?? לפני 3 שבועות #151743

• goolife
  • דירוג כסף

אח יקר
תודה רבה על השיתוף 
אלוף!!

אחד הדברים שעלי נפלו ועדיין נופל כל פעם להבין כן יש לי התמודדות שלא כמו כולם.
במקום לברוח הבחירה להתמודד היא עצמה התקדמות.
ועוד יותר מזה כמו שכתבת לקרוא תכנים להיות בתוך העניין.
המקום של הכניעה הוא קשה ביותר.
ויש בו חמלה גדולה כניעה מול כח עליון 
ההתמודדות שלי הייתה מול המקום שלא רוצה להיות כנוע לרגשות קשים למאורעות החיים לברוח - הכניעה יש בה ברוח ימי התשובה מקום שלי מול אלוקים אני כנוע אליך 
עזור לי

הקושי בהתקדמות אצלי גם אחרי שיש כניעה חוזרת שוב הרמת ראש של רצון לא להיות כנוע - כנוע מול ה

אם יש לך רעיונות כיצד להתמודד אשמח לשמוע 
וכמובן להתקדם יחד איתך ושאר חברי הפורום 

תגובה: להיות מכור וגם להתקדם?? לפני 2 שבועות, 6 ימים #151744

• mose
  • דירוג זהב

קודם כל תודה לך. 
אני יכול לתת לך משהו שלקחתי מהתכנית שהוא ממש שמיש אצלי, כל פעם שעולה לי פנטזיות מסרטונים אפלים שראיתי אני פשוט עוצר מסתכל לשמים ואומר לעצמי הנסיון הזה גדול עליי אותה דמות מתועבת שעולה לי בדמיון הרבה יותר חזקה ממני אין לי אפשרות להלחם איתה אז פשוט אני סומך רק עליך אבא שבשמים ואני לא הולך להלחם מול הפנטזיה, ותאמין לי כשאתה באמת נזרק אל ה׳ וכמובן מתמקד בעניין אחר כמו שכתוב בתכנית אז אתה גם מצליח. 
דבר שני שכתבתי בסוגריים שבשבילי  ממש ממש עוזר זה לימוד חסידות שכל העניין שלה הוא ביטול לה׳ ועבודה עצמית. 
עכ״פ מתפלל לה׳ שמכאן רק נעלה ושלא יביאנו לידי ניסיון ואם חו׳ יש ניסיון אז שלא יהיה ניסיון שיביא לידי ביזיון…
תודה על התגובות ובהצלחה לכולם  

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן