ברוכים הבאים, אורח

790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה 142 צפיות

790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #151761

790 ימי ניקיון מלא!
תמיד חלמתי. תמיד רציתי.
היום בבוקר באוננות בלי פורנו הוצאתי זרע לבטלה בכוונה תחילה.

איך זה קרה?
כבר תקופה ארוכה אני בתוך קושי זוגי שלא הולך ומסתדר אלא הולך ומחמיר. 
ניסיתי כל מיני דרכים לעזור לעצמי ולנו, למעשה התסכול הלך והצטבר.
לפני יומיים היה ליל טבילה, מה שהתחיל יפה המשיך לריב הזוי והגדלת הריחוק.
כל אתמול לא שמרתי את העיניים, להיפך.
בלילה, חלום מיני שאשתי הייתה חלק ממנו, זוכר בדיוק את החלום... קמתי בבוקר עם קרי.
התחלתי את היום במקווה, מצפה להמשך יום טוב,
כשחזרתי לקחתי את העיתון שמחולק בחינם ביום שלישי, מתוך שכיבה על הספה, שעמום מביא לידי חטא.
לקחתי מהשולחן 2 טישויים, הלכתי לחדר, בשניה אחת החזרתי למחשבה איזה פורנו שאני רוצה שראיתי מלפני יותר משנתיים, וזהו, גמרתי.
ככה נגמרו שנתיים של ניקיון. ברוך השם בלי פורנו.

סמלי בשבילי שזה קורה לקראת פרשת "כי תצא למלחמה על אויבך"
כי תצא למלחמה, לא לניצחון.
אומרים "תפסיד מערכה ואל תפסיד את המלחמה"
שנתיים של ניצחונות בלתי נתפסים מבחינתי, עכשיו קיבלתי איזה זעזוע מסוים,
הזדמנות להתחלה חדשה שאולי כל כך רציתי.

לא מרגיש כאב ולא דיכאון, מתמלא בהשראה על מנת להתחדש. הצטבר עלי אבק שאני רוצה לנער,
הלוואי והנפילה הזאת תשמש כמקפצה לצורך התעלות בעוד תחומי החיים.

עובר עם עצמי דרך, גאה בעצמי על מעל שנתיים נקיות ועדיין אני ללא פורנו שזה ההתמכרות העיקרית שלי.

עכשיו העבודה היא לפתוח דלת ולא לסגור דלת. להשגיח שלא ייווצר כאן כדור שלג לנפילות נוספות.

אבא טוב, אני לא עוזב אותך, גם כשאני עובר על רצונך אני ממשיך להיאחז בך.
תן לי כח, האר אלי פניך, מבטיח להיות יהודי טוב יותר. בעזרתך, שנינו יחד.

ממשיך לחייך ולא מוותר על היום ולא על הרגע.
אוהב אתכם

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #151762

• mose
  • דירוג זהב

וואו אחי היקר אני קורא את זה וכולי דמעות 
יותר מהנפילה על זה שאשכרה שנתיים הצלחת להיות נקי ונלחמת בשיניים 
אתה מלך אמיתי. 
לפעמים דווקא מהנפילה אתה יכול להבין כמה גבוה טיפסת… אני ממשיך לקחת ממך דוגמא ומאחל לך שהנפילה הזאת תהייה בבחינת ירידה זו לצורך עלייה ועלייה הכי גדולה שיכול להיות בעז״ה בכל נושאי החיים שלך.  
אחי היקר אוהב אותך מאוד מאחל הצלחה בהמשך הדרך

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #151764

ריגשת. תודה רבה! אוהב אותך נשמה טובה

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #151765

שלום!
זה התגובה הראשונה שלי בפורום הזה בכלל....
בכל אופן יישר כח על השנתיים הנקיות!!!! זהו הישג אדיר!!! אמנם מתסכל מאוד לאבד את זה, אבל את ההישג אי אפשר לאבד.
לפי מה שאתה מספר נראה שפעלת מתוך כעס... הליל הטבילה התחיל טוב אבל לא המשיך כך וממילא עשית מה שעשית, לפי הנראה אתה צריך לטפל בשני דברים חשובים, א- את הקשר עם אשתך, כמדומה שמאוד קשה להיות נקי באמת אם אדם לא בסדר עם אשתו. ב- גם לדעת להפריד בין הדברים ואם אשתך התנהגך עמך לא כפי מה שראוי זה לא אומר שאני יכול להרוס לעצמי את החיים.
אגב שאלתי אליך, כתבת שנכשלת בשמירת העינים במשך היום ואח"כ בא העבירה ממש, השאלה היא השמירת העינים עצמו אינו חלק מהנקיות, כי לפי מה שאתה כותב נראה שאילו לא היית נכשל בעבירה ממש הייתי ממשיך להיות נקי, אני שואל כי אני ממש חדש כאן וחשוב לי לדעת על פי מה נקבע ההגדרה של נקיות, תודה רבה והרבה הצלחה גם בשלום בית וגם בשלמות עצמך,

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #151769

מפרגן לי שבחרת בי לתגובה הראשונה שלך כאן... ברוך הבא! לא יודע איפה הייתי היום בלי התמיכה והכלים שקיבלתי דרך כאן.
לא בטוח אם פעלתי מתוך כעס, חשבתי על אדישות. כמו זה שלא חיפשתי דרך לעצור את עצמי, כמו איך שגם הרגשתי אחרי הנפילה. 
נראה שזה נבנה על רגשות שלילים מצטברים כנראה שאחד מהם הוא גם כעס. מאוד מסכים איתך שאדם לא בסדר עם אשתו יש לזה השפעה לא טובה על נקיות, לא רק נפילות, אלא נקיות נפשית, מוח נקי.
לגבי השאלה שלך על זה שלא שמרתי עיניים והאם זה נחשב נפילה - זו שאלה מעוררת מחשבה.
עיקר ההתמכרות שלי הוא בפורנו שזה מבחינתי הנפילה מספר 1, משני לזה זה כמו שעשיתי היום אוננות בלי פורנו, שגם זה נחשב נפילה.
לגבי שמירת העיניים, אני יכול לענות רק מעצמי, לכל אחד זה אחרת. היו ימים שהייתי מרשה לעצמי עד 5 נפילות בשמירת העיניים ביום, או בלי מבט שני וכדומה... גם כיום אני משתדל להסיט מבט מול מראה אישה/לא צנועה אבל פחות מייחס לזה משמעות של נפילה. נתת לי חומר למחשבה.
תודה רבה! עלה והצלח

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 4 ימים #151770

• goolife
  • דירוג כסף

אח יקר 
אלוף!

אתה מעורר השראה בכנות על ההצלחה ועל ההתמדה בדרך
הלוואי עלי להיות המדרגה שלך יודע שיש דרך
שמח לשמוע שזה עבד שנתיים 
אני היום ביום ה14 ואומר לעצמי איזה אדם אמיץ
שנתיים מלאות!!!
והנפילה שלו היא ממש נפילה בקל לפחות עבורי- ואתה עושה עליה תשובה גמורה של התחלה מחדש.

זה פלא פלאים!!
אני אומר לעצמי הרי ישנם אנשים שלאונן פעם בשנתיים עם הסבר מובן לא היו מגדירים בכלל את הסיפור כנפילה.
פעם בשנתיים חותמים על זה היום - אני ....

ואתה כותב על כל הדרך אלוף שתף אותי במסע שלך מחדש אלמד ממך את הדרך 
אח יקר עלה למעלה עלה.

נערך לאחרונה: לפני 2 שבועות, 4 ימים על ידי goolife.

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 3 ימים #151777

goolife הדרך שבה אתה משתף מנקודת מבטך על האירוע שלי נותנת לי את הפרספקטיבה שלך ומתחזק מזה. תודה רבה על המילים החמות!!!!

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 3 ימים #151778

יותר מ24 שעות אחרי הנפילה המוזרה הזאת שהייתה לי, ואני מרגיש אותה כמו ארס שזורם לי בגוף!!!
אם לפני זה גם הגלים הגבוהים היו "תחת שליטה", עכשיו ה"רעב" גדול יותר, אחרי שהחבר shabeleja הסב את תשומת ליבי לשמירת העיניים, מוצא את עצמי בתוך המאבק הזה מכל פינה.
זוכר את זה טוב שהימים הראשונים של אחרי נפילה הם פתח לנפילות נוספות, צריך סייעתא דשמייא והרבה רצון טוב לצלוח את הימים הראשונים של אחרי נפילה על מנת לייצב את הספינה.
הנקיות הביאה לי ברכה לחיים ואני לא מתכוון לשנות כיוון למסלול הנפילות הישן והמוכר.
חיים חדשים, ברכה במעשה ידי. 
ה' קרוב בכל מצב! אבל כשנקיים האוויר נקי יותר להכניס את השכינה עם שמחה. זה משתלם.
תודה לכם שאתם איתי

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 2 ימים #151782

שמח בחלקי היקר,
תודה על כל מה שאתה משקיע כאן בפורום,
שמח שהפורום יכול להחזיר לך ברגעים שגם אתה צריך,
אל תשכח את כל הכלים הטובים והדברים שעשית בעבר והביאו אותך עד הלום, 
תעזר בהם שוב גם עכשיו.

תוכל גם לצפות בשיעור של "התמודדות עם נפילות" בלטוס אל החופש
app.gye.org.il/course
ולהשתמש בכלים חדשים-ישנים שיש שם, יחד עם סרטוני השראה וידע מקצועי.

יש משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי לעזור לך?

ניריוסף,
צוות GYE

תגובה: 790 ימי ניקיון. עד היום. ברוכה הבאה התחלה חדשה לפני 2 שבועות, 2 ימים #151797

• תשבי
  • רצף ניקיון נוכחי: 2 ימים
  • דירוג כסף

מעריך אותך מאד
לא רק בגלל השנתיים נקיות,
אלא בעיקר בגלל הצורה הנכונה בה קיבלת את עצמך,
בטוח שזה הדרך הנכונה.
בשונה ממך לצערי אני לא מקבל את עצמי,
פשוט רוצה שהתאוה / ההתמכרות הזו תתפוגג לבד,
אני חייב ללמוד ממך אין דרך אחרת.
בהצלחה רבה
אוהב