ברוכים הבאים, אורח

תבחר את ההתמודדות שלך..
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תבחר את ההתמודדות שלך.. 42 צפיות

תבחר את ההתמודדות שלך.. לפני 1 שבוע #151847

• mose
  • דירוג זהב
מה נשמע צדיקים? 
יצא לי לחשוב היום על מה שמטריד אותי ואני מאמין גם את הרבה מכאן,             זה המחשבה על כמה עוד נילחם, עכשיו כל החיים נחייה ככה? כמה פעמים אני יסובב את הראש בחנות או בקניון? כמה פעמים אני יוריד את העניים בהאובייקט המושך הזה? 
ואז עשיתי חישוב מה יקרה אם אני יפול בדחף וירפה מלהלחם מה יקרה? וזאת המסקנה אני יהיה מבואס/דיכאון/חוסר ביטחון עצמי/דימוי עצמי נמוך/מנותק חברתית/אני אגיע ל…/ואולי לא תהייה לי חו׳ אשה.. 
אז להילחם ולהתמודד עם קשיים שבסופו של דבר יביאו אותך אל החופש. ואל האור. וללמוד על עצמך הרבה דברים על הדרך. 
ולהתקדם בהמון תחומים(זה מה שב״ה ורק בזכותו קרה לי). זה עדיף לי.
במילים אחרות: אני תמיד יהיה עם התמודדות כל שהיא ולכאורה לא רגוע, אז לפחות שנהיה בהתקדמות ועם הפנים לכיוון מעלה. 
כמובן שאני בידיעה שאנו מכורים וזה בשעת מעשה לא ממש עוזר אבל כן כדאי להתבונן בזה. 
אגב אני כותב את זה אחרי סוף שבוע קשה מאוד עם הרבה דחפים שהבעירו בי את הלב… 
וב״ה הצלחתי בחסדי ה׳ לצאת מזה ואז חשבתי על מה שכתבתי.
עכ״פ מקווה שהועלתי ושבוע טוב לכולם!

תגובה: תבחר את ההתמודדות שלך.. לפני 6 ימים, 17 שעות #151848

• חיים אמיתיים
  • רצף ניקיון נוכחי: 19 ימים
  • דירוג כסף

שלום חבר יקר
כתבת שתמיד תהיה עם התמודדות ולכאורה לא רגוע
אתה מציג את המצב כשני אפשרויות גרועות, רק שאחת פחות גרועה מהשנייה
נראה לי שאתה טועה
נראה לי שבסוף בסוף אפשר להגיע למצב של רוגע אמיתי
אני לא ממש הגעתי למצב הזה אבל ב"ה יש לי תקופות כאלה
אני כותב את זה בעיקר על סמך היכרות עם כמה מחלימים שאיך שהבנתי מהם התחושה שלהם היא דווקא רוגע ושלווה
שבוע טוב

תגובה: תבחר את ההתמודדות שלך.. לפני 6 ימים, 16 שעות #151849

שלום משה, 
כתבת שעברת סוף שבוע עם הרבה דחפים שהבעירו לך את הלב, חשבת אם יש אפשרות לעשות שלא תעבור עוד פעם סוף שבוע כזה? 
אני למשל (ואני לא יודע אם לזה התכוונת) מראש ינסה לא ללכת למקומות שיש מלא אובייקטים בעייתיים שאחרי זה בבית יהיה אללה איסטר.. כמו חוף ים למשל או קניונים בזמנים מסוימים.. וכן זה מחיר שאנחנו מוכנים לשלם בשביל לקבל את כל הדברים הטובים שכתבת למעלה.. 

תגובה: תבחר את ההתמודדות שלך.. לפני 6 ימים, 11 שעות #151850

• mose
  • דירוג זהב

חיים אמתיים היקר 
אולי לא הדגשתי אבל כשכתבתי לא רגוע כתבתי לכאורה כי זה לא מדוייק ב100 אחוז כל אחד וההתמודדות שלו. 
ולגבי זה שהצגתי את שנייהם כשתי אפשרויות גרועות זה לא נכון. הצגתי את האופציה השנייה כמשהו שבסוף מביא אותך אל החופש הוה אומר האופציה המשתלמת…
אני כותב יותר על הדרך לשם שהיא באמת קשה ולפעמים אפשר (וגם זה קורה) להגיד לעצמך יאללה ניפול וזהו נשבר לי כבר.. 
אז באתי להגיד שאל תיפול כי אם עכשיו קשה לך בדרך תתמודד עם הכלים שנתנו לך ותגיע לחופש בסופו של דבר, 
ואל תיפול ותתמודד עם מה שהתמודדת כל החיים דיכאון חוסר ביטחון וכו וכו 
מקווה שהייתי יותר ברור 
בהצלחה אחי 

תגובה: תבחר את ההתמודדות שלך.. לפני 6 ימים, 11 שעות #151851

• mose
  • דירוג זהב

נעשה ונצליח היקר
אתה צודק באמת עושה חשבון עם עצמי איפה הסתובבתי,  דווקא לא בקניון אלא בטלפון של חבר…
לומד מטעויות לאט לאט. 
אגב כתבתי את זה בייחד עם התוכן הנ״ל כי זה עזר לי בהתמודדות להבין שאני לא רוצה לחזור אחורה לכאב הבילוי פוסק.. 
וכמובן גם גלישת דחפים
בהצלחה

נערך לאחרונה: לפני 6 ימים, 9 שעות על ידי mose. סיבה: טעות כתיב
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן