ברוכים הבאים, אורח

נושא: פחדים 3476 צפיות

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21785

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
אינאונימי ומשוש חיי היקרים!
"פחד הנטישה" שאתם מדברים עליו...
מקווה מאוד שזה לא אצלנו בפורום...
כי פה (למרות שלא נפגשנו...) נראה שיש קשרי ידידות וחברות חזקים
גם אם נפגשים ומדברים כל יום (אלא "רק" מגיבים להודעות)
במקומות אחרים הרי איני יכול בכלל לספר על "הבעיה שלי"
בטח ובטח לא אספר ש"נפלתי"...
גם אם אספר, לא נראה שיש מי שיקשיב, שיבין, שייתן תמיכה נכונה...
לכן כאן בפורום הזה מצאתי חברות ושותפות לדרך
אוהב כאן את כולם וממש לא רוצה "לאבד" כאן חברים... :-\
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21788

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
אכן כאן זה סיפור אחר. גיליתי שהפחד הזה נובע אצלי מחוסר כנות, ומנסיון להציג את עצמי כמו משהו שאני יודע שזה לא אני...
החיים כפולים ומפוחדים.
כאן, וכמו שיש לי חבר מהחיים שאני פתוח איתו בנושא, אין את הפחד הזה, כי הסוד הכי נורא שלי הוא כבר לא סוד.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21813

הפחד אצלי ממשיך לבעבע גם כאשר נחשפתי פעמים רבות כאן בפורום וגם בפני אנשים אחרים בחיים שלי.
כל פעם שאני נופל, כל פעם שיש מעידה, ואני מחפש לכסות עליה, לא משנה אם כבר בעבר סיפרתי על הנפילות שלי וגם אמרתי שעדיין לא השתחררתי מהתאווה למין,
אחרי כל נפילה, יש תחושה של ריחוק.
בנוסף, הצלחתי לגלות על עצמי, שגם אחרי שסיפרתי על הנפילה שלי, יש לי פחד נוראי, האם החברים באמת ישארו איתי גם לאחר הנפילה כמו שהייתי לפניה,
או, האם אני מוכן לקבל את עצמי, עוד הפעם, המלחמה לא נגמרת לעולם. זה לפחות מה שאני מרגיש...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21818

• אֵינְאוֹנִימי
  • דירוג פלטיניום
  • ניצחון - דרך חוסר אונים - בחסד אלוקים
עכשיו אני נזכר שבאמת נטשתי כבר את הפורום לכמה חודשים, עד לפני כ40 יום, וזה אחרי נפילה. פחדתי להיחשף כמי שנפל, אז נעלמתי.
אבל אני בטוח שאם הייתי מצהיר על נפילה הייתי מרגיש יותר בטוח.

נ.ב. טוב שמדברים מה שמרגישים, בשביל זה נועד האשכול הזה.
"עם כל עוול שכיפרנו עליו, נשר מעל כתפנו עוד מהמטען הנורא של רגשי האשמה"

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21825

זאת בדיוק הנקודה, גם לאחר שאני מצהיר שנפלתי, אני מרגיש מפוחד וחושש ממה שההצהרה שלי גרמה או לא גרמה והכל נמצא בראש שלי...
הריני מאמין, שביכולתי לשנות את מסלולי החשיבה שנחקקו בתודעתי ברבות השנים, לשנות הרגלים רעים ולשבור את הטבע של עצמי.
אמונה זו נובעת מסיבה אחת פשוטה, אלוקים נתן לכל בני האדם וגם לי כוח לשנות דברים בטבע, ובזכות האמונה החזקה והתקיפה בבורא עולם, כל אדם באשר הוא אדם יכול לשנות דברים בטבע. זאת אמונתי.

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21863

• mi ani
  • רצף ניקיון נוכחי: 1568 ימים
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
או קי (או בלעז ok)
שכנעתם אותי לדבר על עוד פחד שלי...
הפחד מכך שכבר כמה פעמים אני "בודק את גבולות החסימה שלי"
והניסיון שלי מראה בדרך כלל שכשמתחילים עם זה הנפילה קרובה
ממש ממש פוחד מנפילה פוחד מלמחוק 45 יום נפלאים
פוחד כמו שאמרתם מהתגובות (בראש שלי) בפורום
כי נפלתי קמתי! כי אשב בחושך ה' אור לי!
הסיפור שלי
forum.gye.org.il/index.php?PHPSESSID=a76822ede5e4cf190e1b2fdb3243da39&topic=1081.0

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21964

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
ואני מפחד מהבוס שיגיע עוד רגע ויגלה שמה שהוא ביקש שאסיים לפני שבועייים ושבוע שעבר שאל אותי איך התקדמתי יבחין שזה עדיין ממתין בסבלנות עד שאסיים עם הפורום היקר והחביב.

ומה תהיה הבעיה אם הוא יגלה זאת? אפשרות הגלישה היחידי תפסק! (דרך אגב גם המשכורת תצטמצם ומנהל הבנק יפסיק להיות כ"כ אדיב כלפי השיקים שאני רושם בטונות ואני יהיה משועמם טיכו מבלי שום דבר למלאות את זמני שיתפנה בפתע-פתאום אבל זה רק בדרך אגב. העיקר הוא, כמובן, פורומינו היקר והחביב)
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #21966

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אני מפחד שמה שאתה מתאר עלול לקרות 
אבל אם אמסור גם את הפחד הזה לאלוקים אני בטוח שהוא יסדר את הכל...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22283

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
מה דעתכם על הפחד החדש שצץ לי פתאום מאי-שם?

ישנם באתר זה למעלה מ-800 חברים רשומים.

מה יקרה עם "רבע" (כן, שמעתם טוב, רק רבע) מתוכם יחליטו להצטרף לקבוצה הטלפונית? יהיו לנו  200 משתתפים! הרי אז גם אם נשלש את זמנה לא יהיה מספיק זמן לסבב ההצהרות הראשון! שלא לדבר על שיתופים.

מה יהיה? מפחיד. לא?
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22288

מתנת ניקיון,
לדעתי, אפשר יהיה במצב שתיארת לעיל, לחלק את הקבוצות לקטנות יותר, לא חובה לדבר תמיד עם אותם ספונסרים ומדריכים, יש מספיק אנשים שאפשר להתחבר אליהם,
למרות, שהפחד שלך, באמת מפחיד גם אותי לפעמים, וגורם לי לקחת החלטות שגויות שסותמות לי את הדרך אל ההצלחה הטובה,
האם יהיה לי זמן להגיד את דבריי, או שמא אצטרך לפנות את מקומי לאדם אחר, הרי יש כל כך הרבה אנשים עם בעיות כמו שלי שרוצים להתבטא,...

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22293

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תסלח לי חברי, מנסיוני מקור הפחד הזה הוא ריכוז עצמי. אנוכיות טהורה... חשיבה על צרכי האישיים. ולא על אף אדם זולתי. אני מכיר את הנושא באופן אישי, זכיתי להיות החבר השלישי שהצטרף לקבוצה במרכז טיפולי לתוכנית המופלאה הזו, היו אז בערך כ 15 חברים מחלימים בכל ישראל. (רובם דוברי אנגלית)

היו חברים שחששם היה דומה, מה יהיה, מצד אחד מי יבוא אלינו, מצד שני שלא יבואו יותר מדי... אני חשתי אחרת, בדמיוני ראיתי את האפשרות למצב היום - למעלה ממאתיים חברים קבועים ברחבי הארץ. (וזה לא אפילו אחוז מהפונציאל האמיתי שלנו) שאלתי את החבר שביקש להיות 'עם יד על הדופק' - כיצד היית רוצה שינהגו אילו אתה היית מבין למאתיים המצטרפים החדשים... היית רוצה להתבטא או שמישהו יחשוב שאתה חולק על זמנו...

ולגופם של דברים, לדעתי מה שקרה בפועל ב SA הוא מה שיקרה בס"ד כנראה גם כאן, יפתחו עוד קבוצות במקביל ובשעות אחרות. בעזרת הבורא הטוב והכל יכול, כשיבואו לא רבע מהנרשמים הקיימים, אלא עוד מאות ואלפי חברים חדשים, מכורים שזועקים לעזרה ולא יודעים שהיא קיימת.

אתה תראה. זה יקרה. לבנתיים יש לנו עבודה לעשות - להיות נקיים. היום.

אברכך שתשאר כאן ותוכל להנחות אחת מהן.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22295

אסירותודה, דיברת אלי?

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22297

• אסירותודה
  • מנהל
משוש, לא. נתכוונתי למתנת. שוחחתי עימו לפני שהגבתי כאן. חשוב לי להדגיש שזו לא היתה 'הטפת מוסר', איני מוסמך לכך. לימדו אותי שחשוב לקרוא לדברים בשמם. לזהות את מקור התחושות על מנת שיהא ניתן לפעול שם באופן מחלים.

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22301

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
למשוש.

כן. אסירות הסביר לי בטלפון לפני תגובתו כאן. עוד משהו שההחלמה הנפלאה עושה לאנשים.

אסירות.

במחשבה שניה גם פחד מפתרון חלוקת הקבוצה נגועה אצלי בריכוז עצמי גבוה ביותר. אני רוצה שתהיה קבוצה עם מספר רב ביותר של חברים שישמעו אותי מצהיר. אם לצורך העניין אאלץ להקשיב גם להצהרותהם אעשה זאת ללא ברירה אך בתנאי שבסופו של דבר הם יתפנו לשמוע אותי ואת "חוכמתי" (במרכאות)

מי יתן יום יבא והתוכנית תפעל גם עלי.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: פחדים לפני 11 שנים, 9 חודשים #22304

• אסירותודה
  • מנהל
מתנת. זו גאווה. הרצון לערך עצמי ותשומת לב. ככל ששומעים אותי יתר אני נחשב יותר...
זמן ליצירת דף: 0.48 שניות

Are you sure?

כן