ברוכים הבאים, אורח

הרצאות בעברית על התמכרויות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: הרצאות בעברית על התמכרויות 1655 צפיות

בעניין: הרצאות בעברית על התמכרויות לפני 10 שנים, 11 חודשים #45387

אני מקפיץ את האשכול הזה, כדי לקבל ממכם את מה שביקשתי כאן, אם זה בידכם.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: הרצאות בעברית על התמכרויות לפני 10 שנים, 9 חודשים #49448

• adi
  • דירוג כסף
מה הכוונה?

בעניין: הרצאות בעברית על התמכרויות לפני 10 שנים, 9 חודשים #49537

adi כתב on 28 נוב' 2013 18:06:

מה הכוונה?

שלום עדי,

כוונתי לקבלת עוד הרצאות.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: הרצאות בעברית על התמכרויות לפני 10 שנים, 6 חודשים #56412

• adi
  • דירוג כסף
תראה צדיק,
הפסקתי לשמוע את ההרצאות האלו כי הן בעצם דואגות להפחיד אותנו מ"היצר הזה".  לדעתי זו אינה הדרך הנכונה, להפחיד אותנו מהיצר אינה הדרך, עלינו למסור את התאוות  והרצונות שלנו לה' ולצפות לישועה ממנו.
בגלל זה לא שלחתי לך הרצאות.

בהחלמה, חג שמח 
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן