ברוכים הבאים, אורח

תנאים מקדימים להצלחה?
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תנאים מקדימים להצלחה? 534 צפיות

תנאים מקדימים להצלחה? לפני 11 שנים, 7 חודשים #25151

שלום לכולם.

רציתי להתייעץ עם אנשים מנוסים ממני בשאלה מטרידה.

האם יש סיכוי להצליח להספיק בשיטת 12 הצעדים אם אין לי שום רגש של אמונה או קרבה לה'? באופן כללי אני אדם שכלתני שלא מחובר במיוחד לרגשותיו..

נסיתי להשתתף בקבוצות טלפוניות, אך הרגשתי שכולם שם מדברים בשפה שאיני מבין ואיני מתחבר אליה (הרבה מאד רגשות..).
האם זה אומר שאין לי סיכוי להצליח?

תודה מראש וסליחה על החפירות..

בעניין: תנאים מקדימים להצלחה? לפני 11 שנים, 7 חודשים #25152

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ברוך הבא בשם ה'
כיף לראות פה חברים חדשים שבאמת רוצים להצליח
תשאר איתנו
ראיתי פה הרבה אנשים שכליים שמצליחים להתחבר
ונראה לי שעם האוכל בא  התאבון.
12 הצעדים יכולים לבא גם בצורה שיכלית מאוד.
בהצלחה
יעקב
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: תנאים מקדימים להצלחה? לפני 11 שנים, 7 חודשים #25176

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
חבר יקר,

אולי כשאתה שומע אותי כיום, אחרי 402 ימים בתכנית, אני נשמע לך אדם רגשן ומאמין גדול, אבל זה לא היה המצב כאשר הגעתי לכאן.

בפוסטים אחרים כתבתי על היחסים המורכבים (שלא לומר קרים) עם אלוהים בזמן שקודם התכנית, והרגש בכלל לא היה חלק חשוב אצלי בחיים.

כאשר נחשפתי לראשונה לתכנית נאמר לי שאני חייב להכניס רוחניות לחיים שלי, ועל כך מיד פסלתי את האפשרות כי אני ורוחניות זה מזרח ומערב.

אבל החיים שלי חשובים אז ניסיתי. הסתבר שכל מה שאני צריך זה כנות, פתיחות ונכונות. היו לי את כל השלושה, ומאז חסד אלוהים מלווה אותי בכל יום ובכל רגע של חיי.

אם גם אתה מוכן להגיע בפתיחות ולהשאיר את החשדנות מאחור - אתה מוזמן להצטרף. (אגב, מחר ישנה קבוצה חיה, אולי זאת הזדמנות לקפוץ למים הקרים?)
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.30 שניות

Are you sure?

כן