ברוכים הבאים, אורח

הספונסר שלנו !
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: הספונסר שלנו ! 2536 צפיות

הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27172

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
הספונסר שלנו !

אני מסתובב בפורום, וכולם מדברים על ספונסר, כל הזמן ספונסר ספונסר. אני רגיל שספונסר זה תורם עשיר זקן מחו"ל ששולח צ'ק לישיבה כדי שיקדישו לו שלט, ויקבלו את הנכד שלו לישיבה.
מהו אם כן הקשר של ספונסר אל התכנית?
ובמילים אחרות, למה צריך ספונסר? אולי רב, רופא, או פסיכולוג?
בכלל, הרי גם לספונסרים יש בעיות. שיסדרו את עצמם קודם!? קשוט עצמך תחילה...
אנסה להסביר את הנקודה מהזוית שאני מרגיש אותה.
אז זהו שהספונסר הוא לא פוסק. ולא איש מקצוע. גם לא מבין עצום בסוד כוחות הנפש...
הוא חבר, חבר שאוהב אותי איך שאני, גם כשאני בריא גם כשאני חולה. אהבה בלי תנאים.
הוא מקבל אותי כמו שאני, מבין אותי, הוא גם היה בסרט הזה... ההרגשה הנפלאה הזו לראשונה בחיי שיש הבנה, יש הזדהות. כשאני אומר לו, "לא יכול לעמוד בניסיון" הוא עונה לי אתה צודק. אתה באמת לא יכול. גם אני לא יכולתי. עדיין לא יכול. הוא רגיש ופגיע כמוני. אנחנו בגובה העיניים. אני נפתח אליו. יש לי מקום של כבוד בליבו.
ורק מתוך המקום הזה, אני פתוח לשמוע אותו, ואת החידושים חידושים. הספונסר יודע כמה חידושים עצומים שרוב העולם לא יודע. הוא עלה על הרכבת כמה תחנות קודם, הוא נכנס הרבה לפני לתוכנית. הוא ספג אל תוכו הרבה שעות החלמה, האוויר לידו נקי יותר צלול יותר. לידו, הראיה בהירה יותר.
לספונסר יש חידושים אדירים! מבית שיטת 12 הצעדים, ומאות אלפי האנשים שהחלימו בדרך זו.
חידושים כמו, רק להיום! אל תרגיש את המחר. אני חולה ולא חוטא! חוסר אונים זה כח. ידע זה לא כח. יש אבא אוהב שאפשר למסור לו את כל החיים, גם את הנפילות. ועוד המון חידושים מהפכניים...
אבל חוץ מהחידושים שהספונסר מחדש, וחוץ ממה שהוא מקשיב ומקבל, יש בו איזה תכונה נוספת מופלאה.
אני מרגיש שהוא שם אל מולי מראה, הוא נותן לי להסתכל על עצמי באור חדש. ראיה מחוץ לקופסא.
כשיש לי שאלה, אני מתקשר אליו, פתאום הכול ברור. אם יש לי לחץ או תסיסה פנימית, אל מול הספונסר עולה ומתברר למה זה. אנו נחשפים למניעים הכי פנימיים שלנו, אנו הופכים להיות כנים עם עצמנו. מראה עוצמתית.
עוד לפני שהוא פותח את הפה להסביר, אני כבר חצי מבין. הרגשות שלי שקופות, כשאני לידו.
האמת, שאני לעצמי, כבר לא כ"כ סומך על ההרגשות שלי, אפילו לא אחרי 155 ימי ניקיון (טכניים, בהחלמה אני רק חודשיים). כבר שנים מספר לעצמי סיפורים ומכשיר את השרצים בק"נ טעמים. טעמים ונימוקים מוצקים. השיטה קרסה. אני קרסתי.
מאז שיש לי ספונסר הכל יותר פשוט.
הספונסר תמיד מראה את כל מה שהמחלה מסתירה.
אחרי זמן ארוך של עבודה על כנות ורגשות מקבלים מעין חוש ריח להרגיש מה בא ממקום אמיתי ומה חולה.
לספונסר יש חוש ריח מפותח. ותמיד כשיש לי מניעים חולים, הוא עוזר לכוון עליהם את האלומה.
הספונסר לא פוסק הלכות. ולא נותן פקודות.
הוא רק מביא מראה עם פרוז'קטור אדיר על עצמי.
וגם לזה צריך מזל. אפילו ספונסר שבהיכל.
מקובל לומר, שדברי הספונסר הם המלצה בלבד. אבל המלצה ברמה של מדריך צניחה שממליץ לפתוח מצנח.
עוד למדתי, שהספונסר לפעמים טועה. אבל אני אף פעם לא טועה כשאני פועל לפי עצתו.
לספונסר יש הרבה סייעתא דשמיא. מי שמבטל את עצמו את הקב"ה שזו היא תמצית הדרך, זוכה ששכינה מדברת מתוך גרונו.
כל המעלות הנ"ל לא עוזרות בגרוש לספונסר עצמו. אין חבוש מתיר עצמו מבית האסורים. אבל לאחרים הוא יכול להועיל.

ישנה עוד מעלה בגישה של קבלת עול ספונסר,
כי ברמה מסוימת, עצם קבלת מרות - עזרה ממישהו, אם מקבלים את זה בהכנעה זה כבר מהנוגדנים למחלה...
המחלה שלי מתודלקת מאגו – גאווה. כשאני מקבל קצת ענווה, הדברים חוזרים לפרופורציות.
כיום אני שואל את הספונסר. מתייעץ איתו. מגלה לו. נפתח אליו. שואל אותו על מעשי, הוא מריח עלי אם זה בריא או חולה. הוא מכוון אותי ומאיר לי את הדרך. אני מרגיש בריא יותר ויותר אחרי כל שיחה איתו.

זהו הספונסר שלנו !
שווה לנסות...
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27177

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
תודה על הדברים.

מקודם אמרתי לאשתי שאני מפחד. היא שאלה ממה אני מפחד ואמרתי שאני מפחד מכך שהיו בימים האחרונים שני חברים שהתקשרו אליי רגע לפני הגהינום והדברים שאלוקים שם בפי עזרו להם לחזור לשפיות. פתאום אני חושב שאני מבין משהו ויודע איך נכנעים. איזה הזוי...

אז זהו, למרות שיכולתי לשים להם מראה מול הפנים להראות להם את החוסר אונים, אבל כאשר אני הוא החולה ואני בחוסר אונים - אני חייב מישהו אחר שישים את המראה מול הפנים שלי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27179

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה הושיעה, בחסד הבורא יש לי ספונסר וספונסיים, אני מכיר את 2 הצדדים במטבע. ואין דבר ששינה אותי יותר מהקשר הזה. נראה לי שזה הקשר האינטימי האמיתי הראשון שהיה לי עם אדם אחר. היו לי כמה ספונסרים במהלך הדרך, קיבלתי מכל אחד משהו שונה, כולם הצביעו לי על היחיד שיכול להועיל.

ובנוגע לזה, כדאי לצטט את האמור בספר הגדול (עמ' 81) "יש להטביע במודעות של כל אדם שהוא יכול להחלים מבלי כל קשר לאדם אחר, התנאי היחידי הוא שיבטח באלוקים וינקה את ביתו".

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27181

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
לצרוב... (אני כמעט מתפתה לשים סמיילי)
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27182

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
חח, תראה מזה, אתה הרי יודע שכתוב שם לצרוב ובכדי שלא ישאלו כתבתי את המתורגם כאן בארץ... אכן לצרוב.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27193

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
מה בין לצרוב ולהטביע?
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27215

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
האם מי שאין לו ספונסר יכול להיות ספונסר?
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27217

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
אני לא הייתי רוצה לקחת ספונסר שאין לו ספונסר.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: הספונסר שלנו ! לפני 11 שנים, 7 חודשים #27248

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
הושיעה העלית את הדברים בצורה ברורה המובנת
תודה לך על עוד פוסט מחלים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

תשובה: הספונסר שלנו ! לפני 9 שנים, 1 חודש #76029

• חוסידל
  • רצף ניקיון נוכחי: 2917 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אוי מיין וועלט .....
מה הכוונה בדבריו של הושיעה נא שהוא נקי כך וכך ימים אבל
בהחלמה רק חודשיים,

כי אני מרגיש שלמרות שאני ב"ה נקי רק להיום 61 יום אני לא מספיק מחלים
אבא אוהב גילה לי את האור ברח' ניסן תשע"ה בכנס של שמור עיניך

נאר אמונה אין בורא כל עולמים...ומבלעדי עוזך ועזרתך אין עזרה וישועה

תשובה: הספונסר שלנו ! לפני 9 שנים, 1 חודש #76031

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אהלן חוסידל.

כוונתי פשוטה.
התחלתי לספור נקיון מהיום שנחשפתי לשמור עינך.
והתחלתי 'החלמה' מהיום שנכנסתי לפורום ולקחתי ספונסר.
ועד היום אני לפעמים נבוך איך בדיוק לספור ולפי מה בדיוק.
אבל מה זה משנה?!
העיקר שאני נקי היום

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

תשובה: הספונסר שלנו ! לפני 9 שנים, 1 חודש #76039

הושיעה נא כתב:
אהלן חוסידל.

כוונתי פשוטה.
התחלתי לספור נקיון מהיום שנחשפתי לשמור עינך.
והתחלתי 'החלמה' מהיום שנכנסתי לפורום ולקחתי ספונסר.
ועד היום אני לפעמים נבוך איך בדיוק לספור ולפי מה בדיוק.
אבל מה זה משנה?!
העיקר שאני נקי היום

אוהב
הושיעה

שלום רב
"הושיעה נא",

הלוואי שהייתי מתחיל לספור נקיות מאז שהכרתי את "שמור עיניך" לפני כמעט 3 שנים ביום רביעי כ"ז אב תשע"ב.
אבל אסירות תודה שאני נקי "רק להיום" במשך "125" יום, מהיום העשירי בחודש ה"גאולה" בשנה זו.
אני באופן אישי סופר נקיות מאז,
אבל אולי אני צריך לספור מב' אייר בשנה זו??? אני לא יכול לשכוח את השיחה הראשונה שלי איתך באותו יום. ותודה לך על הדחיפה שדחפת אותי חזק לתוכנית.

אוהב
"מתחיל שוב"

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

• עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן