ברוכים הבאים, אורח

תיעוד של התקף תאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תיעוד של התקף תאווה 891 צפיות

תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #30960

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תיעוד של התקף תאווה...

שלום חברים יקרים
הבוקר התחיל לי שוב התקף תאווה, וכדרכי בקודש לא רציתי לשתף חברים. דיברתי אפילו עם חבר בטלפון ולא עידכנתי אותו על מה שעובר עלי. אני אוהב להיות קינג- נותן, לא נזקק. הייתי אבוד. לא ידעתי מה לעשות, הרגשתי את התאווה מדגדגת לי כבר את קצות האצבעות. בהבלחה של רגע החלטתי לתעד את מה שעובר לי בלב את הויכוח עם התאווה. את נסיונות השכנוע שלה. בתקווה שזה יעזור לי.

תאווה: בוקר טוב לך יעקב, מה שלומך?
יעקב: ברוך ה' בסדר גמור, מה שלומך?
תאווה: גם בסדר גמור. התגעגעתי.
יעקב: אני דווקא לא. הייתי מת שתעופי לי מהעיניים.
תאווה: וואו זה היה ישיר. ת'אמת לא רציתי להטריד אותך, רק באתי לעשות מסיבת פרידה.
יעקב: אמ... בלבלת אותי. אני יהיה איתך דוגרי, אם עושים מסיבה זה אומר שממחר יותר את לא באה?
תאווה: אמ... אתה דוגרי היום. אתה יודע מה בסדר. נעשה מסיבת פרידה, ואני לא יבוא יותר. אבל... במסיבה כמו במסיבה אני רוצה הרבה אלכוהול ואקשן. מסכים?
יעקב: אמ... תאמת אני לא יודע. גם לפני יומיים באת אלי וסיכמת איתי על מסיבת פרידה, השקעתי המון באלכוהול, קניתי יינות יקרים, וויסקי. הלכתי אחרייך שבי. ו... לא הלכת. נשארת. אז למה שאני יאמין לך היום?
תאווה: תראה אני יודעת שאתה עכשיו בשמור עיניך, אני יודעת שהחברים השתינו לך בבירה. אבל מה נהיית לי פתאום כזה קשוח. חשבתי שאנחנו חברים?!.
יעקב: את עושה לי לא נעים. אבל אני לא רוצה אותך. את הורסת לי את החיים. עד שתקופה עזבת אותי קצת במנוחה, עכשיו את חוזרת להטריד אותי?
תאווה: אני לא יודעת מה עשו לך שם בתוכנית הזאת, אבל פתאום נהיית אדם לא נחמד. פעם היית מקבל אותי באהבה, מה קרה פתאום. כל כך מהר אתה שוכח ידידות של שנים?
יעקב: תאמת שאם היה ביכולתי הייתי שוכח אותך לגמרי. הייתי מעדיף לא להכיר אותך בכלל. את גורמת לי להרגיש אפס בלעדייך. נהייתי תלותי בך. אני זקוק להערכה שלך. לא נתת לי לגבש אשיות עצמאית. האמת היא שאני אפילו כועס עלייך.
תאווה: כועס? למה? ככה אתה מתייחס למי שליווה אותך ברגעים הקשים של החיים? ככה אתה מתייחס למי שקיבל אותך תמיד כמו שאתה. למי שהסכים להכיל את כאביך בזמני קושי? כזה כפוי טובה אתה?
יעקב: אמרתי לך שאת עושה לי רע. די תעזבי אותי במנוחה. את עושה לי דפיקות לב. עצבים. אני כועס עלייך.
תאווה: די יעקב, מה בסך הכל רציתי לתת לך קצת רוגע, קצת אהבה? אל תכעס.
יעקב: אח.. את לא יודעת כמה שאני עכשיו זקוק לאהבה. כבר פתחתי את החסימה באינטרנט בשביל למצוא קצת אהבה בצ'אט. יש לי לחצים עכשיו, עוד מעט יש לי פגישה עם הרבה אנשים חדשים, זה מאוד מפחיד אותי, אני ממש רוצה לברוח ולהתחבא, אני ממש רוצה לקחת את ה'סם' שלי ולעוף על עצמי. אני יודע שאני צריך להתקשר לחברים אבל אני לא מאמין שהם יכולים לעזור. אני לא מאמין ש'הכניעה הורגת את האובססיה', איך כניעה שהיא כזה דבר מר, יכולה להרוג את האובססיה, שהיא כזה דבר מתוק?
התאווה: אתה רואה למה באתי אליך עכשיו? ידעתי שאתה במצוקה. ואפילו שכל כך בגדת בי בתקופה האחרונה, בכל אופן כשאני רואה שקשה לך אני מיד באה. תראה האהבה שלי אליך זו אהבת אמת, לא סתם קשקוש. אני מעוניינת רק לתת לך כל הזמן. ואתה לא מוכן לקבל את האהבה שלי.
יעקב: לתת את רוצה? סחטת לי את המיץ עד לשד עצמותי. לא השארת ממני אבן אחת שלמה, לקחת לי את המוח, את הלב, את הרגשות. השתלטת לי על הגוף כמו סרטן. בלעת אותי.  אין לי משפחה, אין לי ידידים. אני עצוב. מר לב. לא מצליח לעשות כלום בחיים. נהייתי ביישן. פחדן. מסכן. ולזאת יקרא נתינה?
התאווה: באנה נהייתה גס רוח יעקב. מה שתוכנית קטנה יכולה לעשות לבן אדם. אני זוכרת אותך פעם, מנומס, מכניס אורחים. היום אתה... אני בהלם ממך.
יעקב: אני עצוב. אני לא רוצה להיות זקוק לך. אני רוצה להתמלא מאלוקים. אני מצאתי אותך בטעות, כשחיפשתי את אלוקים. את היית לי אלוהים אחרים. עבדתי אותך, הקטרתי לך את עצמי, את נפשי, את רגשותי. עכשיו כשמצאתי את אלוקי תניחי לי. את היית מקח טעות.
התאווה: תראה אני לא מתכננת לעזוב אותך, התחתנת איתי חתונה נוצרית, בלי יכולת להתגרש. אבל אני יכולה להתחייב לך דבר אחד, כל זמן שתהיה מחובר בחיבור אמיתי לאלוקים, ושתעבוד את התוכנית, אני לא נוגעת בך לרעה. אבל תמיד אני יחכה לך כמו אם חומלת. אם רגע אחד אני ירגיש שאתה לבד אני מייד יבוא לעזור לך.
יעקב: טוב אני רואה שאת אוהבת חושך, כי ברגע שהעליתי את הדברים לאור, מיד נכנעת. עכשיו אני הולך להתקשר לחברים ולשתף אותם בקושי שלי. חן חן לך.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 5 חודשים על ידי .

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #30962

תודה רבה. העלית בי חיוך וגם זכיתי להבין כמה דברים מחדש
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #30966

• מנחם
  • דירוג כסף
תודה רבה. הועלת לי מאד.
מאד התחברתי להצגה של התאווה כמשהו נחמד. כי זה באמת נכון וזה מתחבר מאד למה שכתוב בספר הגדול שזה לא נכון להציג את השתיה כמשהו מגעיל ונוראי.
התאווה היא אמנם מפלצת, רוצחת, וניתן "לשבח" אותה עוד ועוד, אבל הפן הייצוגי שלה הוא תמיד נחמד מזמין ונותן.
עוד דבר שמאפיין אותה, זה שהיא שקרנית לא קטנה, כך שגם אם שמת דברים בפיה:  "אבל אני יכולה להתחייב לך דבר אחד, כל זמן שתהיה מחובר בחיבור אמיתי לאלוקים, ושתעבוד את התוכנית, אני לא נוגעת בך לרעה", גם בזה היא יכולה לשקר. היא כנראה תמשיך לנסות תמיד. רק אלוקים יציל אות בסופו של דבר, גם כשעשיתי את התכנית וגם כשהייתי מחובר אליו. המפתח אצלו... אני כותב את השורה הזאת כדי לשכנע את עצמי כי בזמן האחרון אני חי בסרט שהתכנית היא סוג של ביטוח.

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #30969

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
התכנית היא ביטוח למי שמחובר כל הזמן.
אם התוכנית לא עבדה לי- משמע לא הייתי מספיק מחובר.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #30976

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
תודה רבה יעקב
גם לי העלת חיוך על השפתים, חידדת את הדברים עד המקסימום, הועלת לי מאוד.
נ.ב אצלי ברוב המיקרים, אם התחלתי להתווכח עם התאווה,ולא צרחתי לאבא של יעקב, אבא אני לא יכול לבד, כבר שכבתי זב דם בידיה המגואלות.
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #31000

• מאיר (איך)
תודה רבה לך יעקב.
אהבתי את התיאור איך שהתאוה באה כשקשה לנו ומחפשים לברוח.
זה כל כך נכון. מה שמעניין, שעד שהגעתי לתוכנית לא הייתי מעלה בדעתי שאני משתמש עם התאוה כבריחה וכו׳.
עזרת לי להפנים את זה עוד פעם.

תודה
מאיר

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #31005

• tomt1215
  • חבר ותיק
פשוט יפה , חיזקת אותי והזכרת לי . שהתאווה היא בעצם בריחה מעצמי , תודה

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #31008

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודה יעקב, כל מילה שם אמת מוחלטת עבורי גם התיאור יפה. אבל לאיש כמוני זה מסוכן. מאוד. אני עם תאווה לא מדבר. במצב חילופי דברים שכאלו בשורה השלישית אני משומש... תמיד. לימדו אותי שכשיש מחבל מתאבד על האוטובוס אני קופץ ממנו. אני רוצה לחיות.

בהחלמה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #31010

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
ברור שהפוסט הזה בא ממקום של בריחה ולא ממקום של התמודדות,
אבל אני שמח שלפחות ברחתי לכאן, ולא לאופציה השניה.
השארת לי חומר למחשבה
תודה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 11 שנים, 5 חודשים #31038

• דבוק בה'
יעקב, בניגוד לאחרים לי העלת דמעות בעיניים!

אני ממש מרגיש את זה עכשיו, לפני 2 דקות נגמר לי האינטרנט, שילמתי עוד קצת כס; כדי חכתוב את זה.

אסירותודה, אתה צודק בכל מילה!! אני מתחיל דו שיח עם עצמי(התאווה) ואני כבר בפנים.

אקווה שיהיה לי שכל למצוא את אלוקים במקום התאווה, אוי יעקב, מחכה למימוש של שני המשפטים האחרונים!!

תגובה: בעניין: תיעוד של התקף תאווה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85840

• טהרני
  • רצף ניקיון נוכחי: 3306 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • עלי לבחור בין כניעה להשפלה
אני מקפיץ ומקפיץ באובססיה...
אבל דברים טובים, אני חושב.
(פשוט חופר בפורום לקראת הכנת החוברת לכנס הקרוב).
ליומן המסע שלי     הפוסט שהסביר לי מה הבעייה     הפוסט שהסביר לי מה הפתרון
אני חסר אונים, אנא עזור לי!

כאשר "בידך אפקיד רוחי" אז "פדית אותי ה' א-ל אמת". וככל שהצד הראשון של המטבע יהיה יותר בשלימות, כך גם הצד השני.

תגובה: תיעוד של התקף תאווה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85842

• 2דניאל
  • חבר ותיק
וואו, טהרני תודה רבה לך!

חסר אונים, יצא לך חומר משובח להפליא, נהניתי מאוד, נפלתי עשרות, אולי מאות, פעמים במסיבות פרידה בהם אוננתי את עצמי לדעת, הזדהיתי מאוד.
תודה רבה!

תגובה: תיעוד של התקף תאווה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85843

• חסר אונים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
שנייים....
טהרני התחלת להעלות דברים מהאוב? 
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

תגובה: תיעוד של התקף תאווה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85845

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
כל ההקפצות הללו של פוסטים מהעבר נורא מבלבלות

תגובה: תיעוד של התקף תאווה לפני 8 שנים, 6 חודשים #85847

מאוד נהניתי חסראונים.
נהניתי והתחברתי והתחזקתי להיום.לעכשיו.

וסתם ד"א אני בעד ההקפצות המבלבלות לעיתים כי הם מביאות חומר איכותי רב שנשכח ונרמס כאן בגלגלי הזמן והשיכחה. "ולית לך אל תמנע טוב מ,,,"

אוהב ומודה...  
אריאל,
אני בהתחלה,,, אני מנסה,,,, אני מתבייש,,, אני מפחד,,, אני מקווה,,, אני מייחל,,, אני מתפלל !!!!!!!!
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן