ברוכים הבאים, אורח

מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים????
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? 1978 צפיות

מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40582

• אבישי
  • חבר חדש
השם נטע בנו תשוקה מינית. אתם אוסרים בגלל שאתם מכחישים את טבע הבריאה, אתם הסוטים האמיתיים, בגלל שהראש הכחול שלכם אתם מלאים ריגשי אשמה, ומפנטזים סקס כדבר מלוכלך! גועל נפש, אתם כאן מקור החטא האמיתי! סקס זה דבר נפלא. אם שני הצדדים מסכימים לו- מה הבעיה? אם אין כאן עניין של ניצול מיני- מה הבעייה? אתם אלה שהופכים את המיניות למזוהמת, כמו הסוטים הכי מחליאים! ואתם עושים שטיפת מוח נוראה לעורר רגשות אשמה שיאמללו את מי שמציית לדחף הטבעי שהשם נטע בו, דחף נפלא לאיחוד מיני ולסיפוק תשוקה טבעית! אם צפייה בסרט פורנוגרפי ר"ל עושה לכם גירוי טוב ןמענג- מה רע בזה?

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40583

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אם זה לא מפריע לך, אין לך מה לחפש כאן.
כאן נמצאים אנשים שמשתמשים במין בצורה כפייתית ורוצים להפסיק עם זה.
בהצלחה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40584

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
שלום לך וברוך הבא, בתור סוטה אמיתי אכתוב לך שלא היה שום דבר טבעי במה שעשיתי. השם נטע בי תשוקה מינית שמילאה צרכים אחרים לגמרי. כל בן אנוש צריך להוציא את הפסולת הטבעית מהגוף שלו, השם ברא אותו כך, אבל מי שהפסולת יוצאת לו בלי שליטה... מי שמחליט להוציא אותה  בסלון או ברחוב ולא  בשירותים... כנראה שמשהו נדפק לו, לא?

אין דבר רע ביחסי מין בין בוגרים שרוצים בכך, אני מאמין שיש לא מעט מחלה אצל מי שלא מסוגל שלא לעשות זאת. אתה מוזמן לקרוא את הסיפור שלי, ושל עוד אחרים כדי להבין יותר. אם אתה שייך אלינו אני מאחל לך שתתחבר ואם לא שיהיה לך בהצלחה בכל אשר תפנה.

נ.ב.
לא נעים לקרוא את הדברים שכתבת, גם אם אנשים פה טועים, זו לא צורה. מדוע אתה מתנפל ועוד בהודעה הראשונה שלך? לקרוא לאנשים סוטים ששוטפים את המוח.. לא מתאים. אני מציע לך לעדן את הסגנון, לשלאול, יהיו פה המון חברים שישמחו לענות לך.

בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40585

אח יקר.
קודם כל תרגע. כל מי שבפורום נמצא מרצונו הפרטי ולא מחייבים שום חבר פה.
נכון סקס זה דבר נפלא אבל אם יש בנאדם. או קצת יותר תסתכל בפורום תראה. שהם מכורים למין ורוצים להפסיק ולא מצליחים אז זה מקומם שום שטיפת מוח ושום נעליים.
זה כמו שעכשיו תלך למוסד לגמילה ותגיד שהם שוטפים את המח של אנשים תמימים שרק רוצים את המנה היומית שלהם.

אתה נשמע קצת ממורמר אתה מוזמן לספר למה.

יש פה גם הרבה אנשים דתיים שאפילו שטוב להם לפעמים מעוניינים להפסיק מסיבות דתיות.
מי אתה שתגיד לו מה נכון בשבילו. למה אתה אבי המוסר הטבעי.
קיצר כמו שאמרתי כנראה שמשהו אוכל אותך מבפנים. שתף אחי. פה אף אחד לא יאכל אותך:-).
בכל מקרה בהצלחה בכל אשר תפנה.
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40612

• בן אבי
  • חבר קבוע
אתה צודק במיליון אחוז, אין שום רע בסקס בהסכמת שני הצדדים, ואין גם שום רע (למי שאינו דתי!) בפונגרפיה. רק יש מאד רע למי שהסקס והפונוגרפיה היא לא בהסכמתו המלאה(של עצמו) ולא משנה מהי הסיבה לכך. דתית,ערכית,מנטאלית או פסיכולוגית. פה מתקבצים אנשים שמכל סיבה שהיא לא מסכימים עם עצמם על דרך השימוש המיני שלהם, אבל "אתה" שטוב לך עם זה וככל הנראה לא אדם דתי, הבחירה בידיך להמשיך להינות בכייף. רק אם יום אחד גם אתה תקיא על עצמך מכל סיבה שהיא, תזכור שיש דרכים להתמודד עם זה, שלום חבר!

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40620

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
אתה נמצא במקום שכולם יגידו לך שסקס זה דבר נפלא. רוב האנשים פה חשבו שהוא דבר כ"כ נפלא שהוא עשוי לפתור את כל הצרות שלהם. נשמע מצחיק? אין לי הסבר אחר לזה שאלוקים נטע בתוכי יצר גדול כ"כ למין, אבל ביום שאני מחובר, ביום שאני מקבל את החיים שלי כמו שהם, ביום שאין לי לחצים, פחדים או טינות היצר הזה לא קיים. מוזר לא?
אח יקר. קראתי את הסגנון המתריס, את הזלזול והכעס ושמעתי משהו אחר... שמעתי מכור שבמשך שנים בנה הכחשה מטורפת. שיכנע את עצמו כ"כ טוב שזה טבעי ושכך צריך להתנהל העולם. ושמעתי את הלב שנשבר אחרי שקרא קצת בפורום והסתכל במראה, ופתאום חומת ההכחשה התחילה להסדק, שמעתי את הפחד מהאפשרות שיש פתרון, אבל הוא לא פשוט. אם שמעתי נכון, אתה מתחיל את דרכך לצאת מהשעבוד למין. נשמח לקבל אותך בינינו, הדרישה היחידה להיות חבר היא הרצון להגיע למפוכחות מינית. לחיות בלי תאווה.
אשמח להיות איתך בקשר בהודעות פרטיות.
חוזר לאבא.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40621

• עוזי
  • חבר חדש
בס"ד

אני מנסה להיות יצירתי ולהבין מה הסיבה שנכנסת לאתר ונרשמת לפורום הזה...אם זה כדי להשליך עלינו את פניניך היקרות אני אישית מוותר על זה...

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40626

חברים
רגע לפני 'שמתחילים פה מכות' אני מציע שנרגע
כדי שלא נצטרך לצנזר פה או אפילו לסגור את האשכול ‏
כולם מתבקשים לכתוב באיפוק וסבלנות ‏
לשמור על שפה נקיה
בלי לריב
תודה על שיתוף הפעולה

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40651

• בן ש
  • דירוג כסף
יש פה שני דברים שגויים ובעייתיים במאמר הזה, לפי דעתי (תגידו אם אתם לא מסכימים).
כמובן הפרספקטיבה של אבישי,  אך גם התגובות שלכם.
אחת האידיאולוגיות של התוכנית היא שכולם פה שווים.  כולנו מכורים.  ואנחנו צריכים לעזור פה אחד לשני.  לא לצעוק פה על חבר. התפקיד שלנו,  כמו שכתוב בצעד 12 הוא להעביר את המסר הלאה לאחרים,  שיבינו מה רע בהתנהגויות האלה, שצריך לשפר אותן ואיך לשפר אותן,  באמצעות התוכנית.
שכחתם שגם אתם מכורים/הייתם מכורים?  שכחתם מזה להיות שקוע בתאווה?
אין ספק שהמילים של אבישי נאמרו ממש ע"י התאווה. למי מכם לא היה איזה רגע שהתאווה התלה בו והוא אמר לעצמו "מה אני עושה בתכנית הזו?  מה רע בזה?" וכמובן כמו שאבישי אמר "זה טבעי.  ה' ברא אותי עם זה".
אבישי.  תשב עם עצמך קצת ותחשוב. קודם כל,  האם זה באמת טבע הבריאה כמו שאתה אומר? כי ממה שידוע לי,  לא סתם היהדות אומרת שכל הקטע של הנצרות שישו נולד מהאוויר, הוא בלוף אחד גדול.  טבע הבריאה הוא שגבר מתייחד עם אשתו.  זה הטבע. היצר הזה מיועד להתייחדות של גבר ואישה. אוננות כפייתית וצפייה בפורנו זה לא ממש הטבע.  זו דרך עקיפה לשימוש ביצר המין.
גם עזוב את החלק התורני המחשבתי.  בחלק הת'כלס.  משהו פה לא בסדר. שום דבר,  גם אם הוא הדבר הטוב והחיוני ביותר,  לא טוב בביצוע אובססיבי וכפייתי. למשל,  אני מכיר אישה שאהבה מאוד לאכול פירות,  בעיקר שזיפים.  זה ידוע שגם פירות,  הדבר שלכאורה מאוד בריא ויש בו רק טוב,  מלא בסוכר. לאכול יותר מדי זה לא טוב.
  אז כמו שאתה בטח הבנת,  האישה היתה שמנה.  (חשוב לציין שהיא לא אכלה שום ג'אנק).
אז איך שלא תסתכל על זה,  הן מהצד הכפייתי החייתי שבזה,  הן בצד הרעיוני של התורה,  אפשר להבין שזו לא התנהגות נורמלית.
גם אם אתה עדיין לא חושב כמוני, אני בטוח שאתה באמת מבין בתוכך שזה לא בסדר. אחרת מה אתה עושה כאן בפורום?  זה לא פורום סקס,  זה פורום שמיועד לאנשים שרע להם בתאווה והם לא רוצים לחזור לשם. 
שוב,  אם מישהו לא מסכים עם מה שכתבתי,  שיגיד.  זו דעתי האישית.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40658

• אביי
  • חבר ותיק
סליחה אבישי
אבל מיד כשראיתי את הכותרת זה כבר נראה לי מוזר
זה הפעם הראשונה שהמילה 'סקס' נזכרת בפורום
ואני חושב שחשוב להמשיך ולשמור על נקיון הפורום.
עיקם הכתוב וכו'
בתקוה להבנה

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40664

אתה טועה אביי.
מה גם שזה לא מילה גסה.
תרשום שמור עיניך בגוגל ותראה מה התוצאה מביאה.
בהצלחה.
תמיד בשמחה..
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40984

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..

יש פה שני דברים שגויים ובעייתיים במאמר הזה, לפי דעתי (תגידו אם אתם לא מסכימים).
כמובן הפרספקטיבה של אבישי,  אך גם התגובות שלכם.
אחת האידיאולוגיות של התוכנית היא שכולם פה שווים.  כולנו מכורים.  ואנחנו צריכים לעזור פה אחד לשני.  לא לצעוק פה על חבר. התפקיד שלנו,  כמו שכתוב בצעד 12 הוא להעביר את המסר הלאה לאחרים,  שיבינו מה רע בהתנהגויות האלה, שצריך לשפר אותן ואיך לשפר אותן,  באמצעות התוכנית.
שכחתם שגם אתם מכורים/הייתם מכורים?  שכחתם מזה להיות שקוע בתאווה?
אין ספק שהמילים של אבישי נאמרו ממש ע"י התאווה. למי מכם לא היה איזה רגע שהתאווה התלה בו והוא אמר לעצמו "מה אני עושה בתכנית הזו?  מה רע בזה?" וכמובן כמו שאבישי אמר "זה טבעי.  ה' ברא אותי עם זה".
אבישי.  תשב עם עצמך קצת ותחשוב. קודם כל,  האם זה באמת טבע הבריאה כמו שאתה אומר? כי ממה שידוע לי,  לא סתם היהדות אומרת שכל הקטע של הנצרות שישו נולד מהאוויר, הוא בלוף אחד גדול.  טבע הבריאה הוא שגבר מתייחד עם אשתו.  זה הטבע. היצר הזה מיועד להתייחדות של גבר ואישה. אוננות כפייתית וצפייה בפורנו זה לא ממש הטבע.  זו דרך עקיפה לשימוש ביצר המין.
גם עזוב את החלק התורני המחשבתי.  בחלק הת'כלס.  משהו פה לא בסדר. שום דבר,  גם אם הוא הדבר הטוב והחיוני ביותר,  לא טוב בביצוע אובססיבי וכפייתי. למשל,  אני מכיר אישה שאהבה מאוד לאכול פירות,  בעיקר שזיפים.  זה ידוע שגם פירות,  הדבר שלכאורה מאוד בריא ויש בו רק טוב,  מלא בסוכר. לאכול יותר מדי זה לא טוב.
  אז כמו שאתה בטח הבנת,  האישה היתה שמנה.  (חשוב לציין שהיא לא אכלה שום ג'אנק).
אז איך שלא תסתכל על זה,  הן מהצד הכפייתי החייתי שבזה,  הן בצד הרעיוני של התורה,  אפשר להבין שזו לא התנהגות נורמלית.
גם אם אתה עדיין לא חושב כמוני, אני בטוח שאתה באמת מבין בתוכך שזה לא בסדר. אחרת מה אתה עושה כאן בפורום?  זה לא פורום סקס,  זה פורום שמיועד לאנשים שרע להם בתאווה והם לא רוצים לחזור לשם. 
שוב,  אם מישהו לא מסכים עם מה שכתבתי,  שיגיד.  זו דעתי האישית.

לפני שקראתי את התגובה שלך, הגבתי בצורה לא כל כך נעימה לאבישי (מחקו את זה כבר..).
אתה בהחלט צודק ואני מסכים איתך.
אגב, כבר התחלת את 12 הצעדים?
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #40988

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
מה רע באלכוהול למי שמעל גיל 18?
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41001

• בן ש
  • דירוג כסף
יש לי ספונסר, התחלתי פחות או יותר.  למה?
הושיעה,  כמו שאמרתי כל דבר, גם אם הוא הדבר הטוב ביותר לא טוב ברמה כפייתית. כמו ששאלת,  אלכוהול הוא לא דבר רע בהכרח, אבל רק עד רמה מסויימת.  כשזה מגיע לרמה האובססיבית,  זה יכול להיות רע מאוד.  תקרא בספר הגדול,  שנכתב על ההתמכרות לאלכוהול ותבין.

בעניין: מה רע בסקס בהסכמת שני הצדדים???? לפני 11 שנים, 1 חודש #41010

• חוזר לאבא
  • דירוג זהב
  • שוב חוזר לאבא
הושיעה,
אלכוהול הוא טוב. אני שותה אלכוהול כי:
  1. בארבע כוסות
  2. בקידוש
  3. בהבדלה
  4. בפורים
  5. כשמגיעים חברים ורוצים לפתוח את האוירה
  6. בערב רומנטי
  7. כשלא מוצאים פתרון לצרות שלנו
  8. כשהבוס צועק
  9. כדי להרדם בלילה
  10. לא יודע למה לעזאזל שתיתי שוב... הרי הבטחתי לעצמי שלא.

שמת לב שבהתחלה היה נשמע הגיוני ופתאום לא?
אם תיקח אדם רגיל ותבקש שימחק את מה שלא הגיוני עבורו הוא יתחיל כנראה לסמן בערך מ5 יש כאלה שיותר ויש כאלה שפחות. (מכיר אנשים שלא שותים גם בפורים). אלכוהוליסט יסמן מ-אפס. אסור. אלכוהול לא טוב לו בכלל. הלוואי שנהיה שם. שנבין שתאווה לא טובה לנו בכלל.
בלנ"ד לעולם לא אחזור יותר ליפול מרצוני. אבא, גם אם ארגיש שאתה דוחה אותי אמשיך לנסות לחזור אליך בכל יום, רק להיום. עד שאמצא את הדרך.
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.68 שניות

Are you sure?

כן