ברוכים הבאים, אורח

שמירת הברית
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שמירת הברית 1365 צפיות

שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41563

• ח״י
  • חבר חדש
  • מטרתי - שמירת הברית!
האם יש כאן מי שהבעיה שלו זה שמירת הברית ולא שמירת העיניים?
בתחילת גיל ההתבגרות, היו לי כמה נפילות, ורק גיליתי את הנושא. ואז עברו שנייייים, עד שהגעתי לגיל 18 וחצי. בבוקרו של יום בשלהי חודש ניסן, אוננתי במיטה. זה היה חדש-ישן בשבילי. נכנסתי לתקופה של דיכאון וסיגופים, ובתום ארבעים יום, נפלתי שוב. ולאט לאט, התרגלתי לאונן, עד שהגעתי השנה לממוצע שבועי של פעם-פעמיים. הפיתוי גדול מאוד. אני בשירותים או במקלחת, והתאווה מטרידה וגדלה, עד שאני לא מצליח להתאפק, וכאילו מישהו דוחף לי את הזרוע בכח, ואני מושיט את היד ל. להפסיק אחרי שאתה כבר זה כמעט כמעט בלתי אפשרי...
ניסיתי כל מיני דברים בשביל לצאת מזה וזה לא עזר, התאווה כל כך גדולה. ואין מה לאמר, התחושה אדירה. זה כיף. אבל ברוך השם אני לא במצב שאני לא רוצה לצאת מזה חס ושלום, אלא אם יש למישהו עצה שעבדה אצלו, הוא מוזמן לפרסם אותה. אני לא מצאתי משהו שעוזר...
תודה

ערכתי
ח"י
להתכתבות: pln.almn@gmail.com
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים על ידי .

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41565

אם אתה מחפש תרופת קסם. צר לי לבאס כנראה שאין.
עליך להתחיל לעבוד דרך האתר ובעוד דרכים על התאווה.
יש עצות שיכולות לעזור אבל לפי מה שהבנתי מרבים וטובים זה רק מועיל בקטנה ולא להסתלקות ההתמכרות.
מקוה שעזר.
תמיד בשמחה.
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41567

• ח״י
  • חבר חדש
  • מטרתי - שמירת הברית!
צר לי לבשרך שלא גילית לי כלום... הדרך שעברתי לימדה אותי את מה שאמרת היטב. אולי בכל זאת יש למישהו עצה או פטנט יוצא דופן, למרות שנלאיתי כבר למצוא. רק עכשיו נפלתי שוב מאז ההודעה הראשונה שלי...ובא לי עוד הפעם... תודה שניסית...
ח"י

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41568

סדר יום מסודר ומדוקדק.
אדם אחר שמדבר איתך לפני נפילה. תנאים.
יש מלא דרכים שרשומוצ במדריך של שמור עיניך. תוריד את המדריך..
שמחה.
שלחתי הודעה בפרטי...
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41570

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
אם תרצה אוכל לשתף אותך בדרך שעובדת, ושומרת עלי נקי למעלה משבעה חודשים
שלח לי הודעה בפרטי וכן מייל prozdor1@gmail.com
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41657

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
במקלחת זו סיטואציה איומה לעשות מעשים,
אבל גם שאני נכנס הרבה להתקלח [כן זה כיף :D] אני נותן לשכל שלי לחשוב על כל העולם [ותאמין לי שבמקלחת כל הדברים החשובים מתעוררים :)} רק לא על פורנו.
גם כשזה לא עובד ונכשלתי, אני לא נותן לזה את הבמה המרכזית ומיד מכוון את המחשבות למקום אחר, שזה אומר שאני צריך להתגבר חזק, וזה בד"כ נעלם לי מהראש אחרי דקה וחצי - שתיים, ואני ממשיך להתקלח בטוב ובנעימים.
למעשה, אותו הרעיון אני משתמש גם במיטה, והאחוזי הצלה של זה היו לבינתיים הכי גבוהים אצלי. ב"ה.
אולי רק תנסה
לילה טוב ונקי
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41794

• בן ש
  • דירוג כסף
איזו מין שאלה! מצטער לומר לך (מצטער שיש כל כך הרבה ) אבל הפורום הזה מלא באנשים שפגמו בשמירת הברית. זה אחד הדברים הכי בולטים.  בדרך כלל זה מתחיל רק בזה בשלבים הראשונים.
כל הפורום הזה מלא בעצות.  זה לא משנה במה אנחנו נופלים.  באוננות,  פורנוגרפיה,  אפילו מין עם אחרים.  הדרך היא אותה דרך.  המחלה היא אותה מחלה.
הדרכים המרכזיות שאנשים פה משתמשים,  הן: מסע בן 90 יום ותוכנית 12 הצעדים.  לשניהן יש פה מדורים מיוחדים כאן בפורום.  אני מציע לך לקרוא פה בפורום עליהם ולהחליט באיזו שיטה להשתמש.  אתה מוזמן גם לדבר איתי בפרטי.

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41819

pln.almn כתב on 15 אוג' 2013 09:11:

האם יש כאן מי שהבעיה שלו זה שמירת הברית ולא שמירת העיניים?

שלום,

קודם כל, ברכה והצלחה בדרך!

אצלי ההתדרדרות התחילה בסיבוב ראשים בלתי נשלט אחרי כל בחורה ברחוב, אבל מהר מאד לא הייתי צריך יותר מאשר את הראש החולה שלי כדי לפגום בברית, וחבל לי להסתכן בכך שמישהו יבחין בי בוהה בבחורה...
רק עם התמשכות הנקיות וההחלמה, כשאני משתדל שלא להסתיר את עצמי, אלא לגלות את עצמי, גיליתי שוב העניין של שמירת העיניים.

זה הנסיון שלי.

רוב ברכה!
"ופשוט הוא שאפילו אם יפקח האדם על עצמו, אין בכחו לינצל אלולי הקדוש ברוך הוא עוזרו, כי היצר הרע תקיף מאד" (רמח"ל, מס"י פ"ב)

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41952

• ח״י
  • חבר חדש
  • מטרתי - שמירת הברית!
לספר קצת בשביל לשחרר לחץ...סיפרתי קצת. בגיל 13 התחלתי עם זה בלי לדעת מה זה. ואז לא יודע איך אבל הבנתי. בגיל הזה בסך הכל נפלתי אולי 6 פעמים. ההורים שלי ממש לא הכינו אותי. ואז בוקר אחד לפני כמעט שנה וחצי אני מוצא את עצמי מאונן במיטה. הרגשתי נורא. לקחתי על עצמי ארבעים יום של תיקון הכללי, ושל עוד דברים, ובסופם נפלתי שוב. הסיגופים הכניסו אותי לדיכאון, והבנתי שלא ככה נלחמים. ואז המדרון החלקלק. אני לא יודע בדיוק איך, אבל היום אני במצב שלא יכול לעבור שבוע בלי זה. היצר בדרך כלל מתקיף במגרש שלו, חדר האמבטיה.  אתה מצטער שנולדת. בא לך לשלוח בקשה מיוחדת לבית דין של מעלה להוראת שעה בשביל להתיר את החטא עד החתונה. בהתחלה, כל פעם היתה מבחינתי האחרונה. אבל היום, אני כל פעם מחכה לבאה. לפעמים אין לי סבלנות וזה פעמיים ביום. אוננתי בכל מקום. בבית, בבית של סבא וסבתא, בישיבה, בשירותים של הישיבה, ואפילו במלתחה של המקווה...! כן המצב חמור ואני צריך עזרה. היום, אחרי שהתאפקתי כמה מים, נפלתי עוד פעם. אין מה לאמר, בקושי הצלחתי לעמוד על הרגליים עם ההרגשה הזאת. והייתי חייב, המשכתי. ניסיתי עוד הפעם. חיכיתי קצת.  פעמיים תוך 7 דקות... זה היה כל כך אלים הפעם, שאני כאילו מרגיש שכביכול אנסו אותי... כאילו היצר תקף אותי באלימות ולא נתן לי שום ברירה. אוננתי כל כך חזק עד שכאב לי הכתף... וזה אחרי שהייתי במקווה האר״י ושטבלתי בכינרת באותויום... תגידו לי אני נורמלי? ובנוסף לזה, בזמן האחרון אני לא מפסיק לחשוב, וזה הרהורים שלא היו לי בחיים, וזה הרהורים אלימים בגסותם. אני חושב על חתונה כבל עוד לא נראה לי מכמה סיבות. איך אני אצא מזה?!? ומזל שמצאתי את הפורום הזה כיעד עכשיו לא היה לי כל כך עם מי לדבר. 

ערכתי
ח"י
נערך לאחרונה: לפני 11 שנים, 1 חודש על ידי .

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים, 1 חודש #41963

• בן ש
  • דירוג כסף
מזדהה עם הסיפור שלך כל כך.  החתונה לא תפתור את זה,  אלא להפך במקרים רבים היא רק מחמירה.  צריך עדיין לטפל.

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים #42089

• ח״י
  • חבר חדש
  • מטרתי - שמירת הברית!
לקחתי לתשומת ליבי הערות מכמה מקומות על התיאורים. ההערות מוצדקות. כשאני כותב דברים כאלה אני מרגיש את היצר שמכתיב לי אבל מצד שני זה קצת משחרר. בשבוע שעבר נפלתי שלוש פעמים בתוך אולי 12 שעות. שתיים מהן בתוך רבע שעה. ירד לי מצב הרוח ואימי הרגישה בזה. לא נראה לי שהיא מתארת לעצמה את הברוך שלי... ניסיתי עכשיו איזו שבועה, אני מקווה שזה יעבוד בעזר השם. אני חושב על חתונה אבל אין לי מושג איך וממה זוגות צעירים מגיעים ל-3000-4000₪ בחודש שצריך בשביל להחזיק בית. אני יודע שזה ירגיע אותי ומקווה שאכן כך יהיה. כי גם אם נפתור בעזר השם את בעיית האוננות, בעיית ההרהורים לא נפתרה (לי ב״ה אין בעיה של שמירת העיניים מעבר לרחוב). יש לי משהו חדש שאני מהרהר על בחורות באמת יפות בבית הכנסת מאחורי הוילון של המחיצה. זה מטריד אותי בתפילה... אני מחזיק בדעה שהפיתרון לכל זה זה החתונה אבל יש לי כמה מניעות לכך. מי שיש לו מה להגיד מוזמן. תודה.  
ח"י

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים #42092

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום
חבר יקר ואהוב
לי החתונה הזיקה
יצאתי מדעתי הגעתי למקומות הזויים ומטורפים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים #42093

• מוישלה
  • דירוג פלטיניום
מאחל לך שתמצא את הדרך הנכונה בשבילך

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים #42104

גם לי החתונה רק הזיקה.

בא נגיד את זה בגסות:

נגיד שאני בהתקף תאווה. רק שזה בשלוש לפנות בוקר. אז מה אני אעיר את אשתי? ואם היינו ביחד אתמול, ושלשום, ולפני כן? אני מרגיש מושחת ומציק לעשות את זה.

ומה עם כל הימים שאסורים לפי ההלכה?

ומה עם זה שאשתי מרגישה אם אני רק רוצה "לאונן עליה" ומרגישה כמו סמרטוט?

ותכלס, כשהתחתנתי - נפתחו לי שערי התאווה הרבה יותר. הרי התאווה תמיד מספרת לי שאם רק אראה את זה, אעשה את זה - אגיע לאושר. ותמיד שכאני עושה את הדימיון הזה - זה לא מספק, והתאווה ממשיכה לשקר: טוב, אם רק תעשה את זה קצת יותר, אם רק הייתה שם עוד תנועה אחת, עוד בוטות מפורשת. אבל האמת היא שהתאווה שלי לעולם לא תדע מרגוע, כי היא שואפת למשהו מסויים, היא רק שואפת לעוד...
וכשהתחתנתי, ויכולתי ל"עשות את זה באמת" - התאווה הרקיעה שחקים!

רק בעבודה אמיתית אפשר לחיות נורמלי כמכור. שום פתרון חיצוני לא יעזור. הבעיה היא שלי, לא של הנשים הפרוצות ברחוב ולא של היותי רווק. רק כאשר אפנים שהבעיה היא בגישה שלי ושם טמון הפתרון - אצליח!

בהצלחה ידידי!
אי אפשר להתקדם בלי לעבוד!

ריבון העולמים ידעתי ידעתי ידעתי
כי הנני בידך, בידך, בידך לבד
כחומר, כחומר, ביד היוצר
ואם גם אתאמץ בעצות ותחבולות
וכל יושבי תבל יעמדו לימיני להושיעני ולתמוך נפשי
מבלעדי עוזך ועזרתך
אין, אין, אין עצה וישועה

אם אני לא דבוק למעלה אני דבוק לקרקעית

בעניין: שמירת הברית לפני 11 שנים #42111

• ח״י
  • חבר חדש
  • מטרתי - שמירת הברית!
לקחתי לתשומת ליבי את ההערות על החתונה. אולי אני הוזה אבל באמת נראהלי שברגע שיהיה לי ״פת בסלי״ כלשון חז״ל אני באמת אירגע. אולי זה משתנה מבן אדם למשנהו. ברור שהאישה היא לא ייצור לסיפוק צרכי הגבר אבל א)תכל׳ס היא כן ממלאת את התפקיד הזה, ב) ברגע שיש דרך מותרת לספק את הצרכים המיניים, נראה לי שהיצר נרגע. הרבה יותר קל להתאפק אם אתה יודע שמחר, מחרתיים, או אפילו עוד שבועיים, תתייחד עם אשתך מאשר להתאפק אם אתה יודע שאין חתונה באופק והדרך היחידה שלך להגיע לסיפוק זה דרך איסור ועבירה. אמנם אני לאמתעלם מזה שאתם מדברים מתוך ניסיון...
ח"י
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.57 שניות

Are you sure?

כן