ברוכים הבאים, אורח

התגברות מדהימה ביותר שלי מעולם...
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התגברות מדהימה ביותר שלי מעולם... 514 צפיות

התגברות מדהימה ביותר שלי מעולם... לפני 11 שנים, 1 חודש #42037

• יוצאים מהבוץ
  • חבר חדש
  • עד שהכרתי אתכם חשבתי שאני לבד בבוץ..........
שלום לכולכם אנונימים יקרים
אני הצגתי את שמי "עמוס בבוץ" כי כך אני מרגיש וחושב על עצמי ...

מאז ש. "גיליתי"  את התאוה הידועה שכולכם מנוסים בה אין ספור פעמים ויותר...
היתה לי התמכרות חזקה לזה וכמעט אף פעם לא הצלחתי להתגבר אפילו שניסיתי את כל ה "פטנטים"  של סיפרי המוסר וההפחדה (כגון שומר אמונים , בריתי שלום וכד').

לפני כשבועיים הייתי (לא במקרה כי אינני מאמין במיקריות אלא רק ההשגחה הפרטית עלי ועל כל ישראל)
בבית הורי החילוניים ושם בטלוויזיה היה רעיון עם הנציג של אתר שמור עיינך והוא אמר את הדברים המדויקים שהייתי צריך לשמוע

הגעתי הביתה ובהזדמנות הראשונה נכנסתי לאתר מציל הנפשות הזה לא ידעתי בדיוק איך משתמשים בו ולאן מוביל כל קישור פה
אז הסתכלתי על ההודעה האחרונה ששלחו זה היה מחבר ותיק ש. כבר שנה נקי בשם "הושיע נא"
שלחתי לו בתגובה להודעה מספר טלפון של הבית שלי ואחרי כמה דקות הטלפון צילצל
הוא הדריך אותי לגבי התפעול של האתר בקצרה והסכים לשמור על קשר טלפוני. 

שבוע אחר כך היה לי נסיון אם להיכנס לאינטרנט הפרוץ והמזוהם שאנו מכירים טוב מאד לצערינו
הפעלתי את בלב מספר אחד מן ה12 ניסיתי להפעיל את שלב שתים ושלוש אבל התאוה היתה חזקה ואני עדין לא ידעתי איך משתמשים בשלבים שתים ושלוש. אז ותרתי לעצמי ונתתי לתאוה לפעול
באופן של נסיגה לצורך עליה. למחרת פניתי להושיע נא בטלפון סיפרתי לו מה שקרה לי וביקשתי הדרכה איך להלהפעיל על עצמי את השלבים 2,3 והוא בטובו הדריך אותי ואמר לי שהכי טוב שיהיה לי ספונסר .

היום זאת אומרת אתמול בלילה נרדמתי כשאני ערום וכשהיתעוררתי צץ לי החשק והתאוה לפגימה הידועה לגמרי לא התבלבלתי אלא באומץ רב ניגשתי לשלב הראשון
וזה פעל
והפעם אחרי הלימוד עם הושיע נא הצלחתי לבקש מהבורא שלי את העזרה שיתמודד בישבילי עם התאווה. 
ועדיין לא נרגע החשק ליפול
ואז בכל הכוחות שלי מסרתי את רצונותי וחיי אל השם יתברך

ו.....

זה פשוט עבד לי התאוה נילקחה ממני וזו אחת מן הפעמים היחידות בהסטוריה שאני ישן ערום ויש לתאוה ואני נמנע מאוננות

אני כל כך שמח עכשיו

תודה לשם ולכם ויצר הרע שהיתגמד פתאום

אוהב אתכם עמוס בבוץ
(אבל עכשיו בוץ פחות עמוק ... בהרבה )
מאז ומתמיד השם היה איתי .....
גם עכשיו כשאתה מעלעל פה במה שכתבתי - השם ית' איתי .....
השם עתיד להיות עימי אפילו בשאול תחתיות שחפרתי לי במו ידי!
כמאמר נעים זמירות ישראל (תהי' קלט פס' ח ) : "אם אסק שמים שם אתה ואציעה שאול הנך"

בעניין: התגברות מדהימה ביותר שלי מעולם... לפני 11 שנים, 1 חודש #42038

• בן ש
  • דירוג כסף
תודה רבה עמוס בבוץ!
תודה על הכנות והשיתוף.
למרות שהצעדים עובדים, זה לא אומר שאפששר עדיין ללגום מהתאווה.  (אם אתה לא יודע זה ביטוי שנלקח מההתמכרות לאלכוהול,  הכוונה שאסור לך אפילו להשתמש בקצת מהתאווה, ולהיכנס למשל רק לשתי דקות של סרטון פורנו). אני מתכוון לזה שישנת ערום. אני למשל היה לי הרבה פעמים חשק לישון כשאני לא לגמרי לבוש.  כל פעם זה נגמר בגל גדול של תאווה,  וברוב הפעמים בנפילה.  כמו שאם אלכוהוליסט לוגם קצת מהאלכוהול, בסופו של דבר זה נהיה כמה בקבוקים ושכרות,  ככה בדיוק לנו.  זה מתחיל רק בלראות סרטון, רק ללכת לישון בלי חולצה,  ואז מגיעה הנפילה הבלתי נמנעת.
אגב,  מה שהושיעה נא אמר בקשר לספונסר.  לא עדיף ספונסר בשביל 12 הצעדים,  חייבים.  אם תשים לב,  בגלל זה כל 12 הצעדים נאמרו בלשון רבים.
מאחל לך המון החלמה ונקיות,  ושתמצא את הדרך הנכונה להחלמה.  אתה מוזמן להיות איתי בקשר!

בעניין: התגברות מדהימה ביותר שלי מעולם... לפני 11 שנים, 1 חודש #42053

• brother
  • דירוג פלטיניום
תודה על השיתוף.
הייתי שמח לשאול: מה בדיוק עשית? פשוט אמרת- "אני חסר אונים"
כאילו כשקראתי הרגשתי שהחסרת את המשפטי מפתח, ורק כתבת בראשי תיבות.
אשמח להבין יותר...
תודה
בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: התגברות מדהימה ביותר שלי מעולם... לפני 11 שנים #42081

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
עמוס בבוץ חברי היקר,

אשריך שזכית להתגברות הנפלאה הזו. זה לא יאומן איך אלוקים יכול לעזור לנו במקום בו איננו מצליחים לעזור לעצמנו.
היתה לך התגברות ברגע קשה. אתה בר מזל... אני במקומך הייתי חושב פעמיים אם לישון ערום, כי זה קצת סותר לצעד הראשון.
לפי הצעד הראשון - הודינו שאנו חסרי אונים מול התאווה! אם אני חסר כוח מול התאווה, ואני יודע שהיא תמיד מנצחת, אז לא מומלץ להתגרות בה...
לכן כל דבר שעלול לקרב אותנו אל תאווה הוא בגדר מסוכן! וכחלק מהצעד הראשון מומלץ לברוח רחוק מכל צל של סכנה.
אני שמח שהייתי שליח טוב להעביר לך מהנסיון הקצרצר שלי. אבל די הסמקתי מהמחמאות  :o כחלק מהמחלה שלי אני לא יודע לקבל נכון מחמאות.

יש המון מה ללמוד, יש כאן תוכנית נפלאה. היא עוזרת לא רק לנושא של תאווה, אלא מסדרת מחדש את כל החיים. הקרבה לאלוקים מולידה ניסים מהסרטים...
מקווה שתשאר איתנו מספיק זמן כדי לקבל פה את מה שאני קיבלתי.

שבוע טוב
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.35 שניות

Are you sure?

כן