ברוכים הבאים, אורח

נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! 495 צפיות

נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! לפני 11 שנים #42080

אחים אהובים שלי! עם ישראל שקוע בביצה הרעה הזו שמשחיתה אותנו, ואתם הגיבורים שמעזים להלחם בה. ואתם תמשיכו להלחם כל עוד אתם חיים על פני האדמה. לכן, אני ארצה לשתף אתכם מה מציק לי במיוחד בפורנוגרפיה. אני כבר 4 שנים מתמודד עם ההשלכות של מה שראיתי, וכבר כ3 וחצי שנים שאני נקי. ההשלכות היו בעיקר ביחס לנשים, יחס מיני ומבזה. לא יכולתי לסבול את המועקה הזו שזה מה שאני רואה באישה, אישה היא עולם ומלואו בדיוק כמוני, יש בה הרבה יותר מגוף. עם השנים ככל שעבודת המידות שמחזיקה אותי מעל המים-גברה, התחלתי לאהוב, התחלתי לראות כמה זה נפלא לעזור למשהו במסירות גם כשאתה לא מכיר אותו, ורק כדי לראות שעשית לו טוב, שבלעדיך היה לו קשה הרבה יותר. זה נותן משמעות לחיים. האהבה הגדולה ביותר היא בין איש לאשתו, לכן היא היחידה שניתן לה בין היתר גם ביטוי גופני אינטימי. אדם צריך לפתח בליבו את היכולת לאהוב, להכיל את השני ואת החסרונות שלו- בעין טובה, אבל באהבת איש ואישה האהבה צריכה להגיע גבוה הרבה מעבר. הקשר היומיומי בחיים משותפים וגידול ילדים עם אישה- אדם נוסף, עולם עם דעות משלו ורצונות וכשרונות משלו, מחייב יכולת הכלה מאוד גדולה. האהבה האמיתית בין איש לאשתו, היא הכלת השוני וההכרה בכך שזה אדם שונה ואם זאת, אתה אוהב אותה. אתה מתרכז בדברים שאתה אוהב בה, במבט שלה, שתמיד משקף את מה שהיא מרגישה, את החיבה שלה כלפיך, את הדברים הקטנים שמשמחים אותך בה. אתם יחד זה לזו לעולם, מצאתם מנוחה, הקמתם בית, אין דבר יקר יותר מהאהבה שלכם שתתבטא בעיקר בהקרבה ההדדית שלכם במהלך החיים ובהכלת השוני בינכם. מה שמאחד אותכם זו הידיעה שאתם לעולם יחד והיא רק שלך ולא מעניין אותה גברים אחרים, ואתה רק בשבילה, ולא מעניין אותך נשים אחרות. הדבר שמקשר בני זוג אוהבים בנקודה הזו שהם נאמנים אחד לשני אלו יחסי המין. הם, כשמאחוריהם יש אהבה כנה, מדבקים את האישה באיש ואת האיש באישה בקשר נפשי חזק והתאחדות הגופים מבטאת את איחוד הנפשות שלהם. זה דבר עדין ועליון. לכן גברים נמשכים לנשים ונשים לגברים, כדי שנתגבר על התאווה הלא מוסרית ונגלה את היכולת לאהוב ואז היחסים הללו במקום להיות טעמים וריקים מתוכן ומשמעות, עונג בהמי החולף ברגע ישמש בצורה הנכונה להביא את הזוג המאושר לשלווה אמיתית ושלום בית. תתחילו לעבוד אחים גיבורים אוהבי מוסר, המצפון שלכם הביא אתכם לפה, הוא גם יביא לכם שלום בית! רק תהיו גיבורים ותמשיכו להלחם, זה שווה את המאמץ!

בעניין: נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! לפני 11 שנים #42083

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
תודה
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! לפני 11 שנים #42084

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
מדהים
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! לפני 11 שנים #42126

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
תודה, חסר אונים 
מדהים, מוישלה.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! לפני 11 שנים #42173

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה, שיתוף יפה מאוד. התחברתי  לאופק אותו ציירת.
רק הסתייגות אחת. אני לא לוחם, ולא גיבור, ולא בסיירת. אני לא נלחם את מלחמת היצר, ולא עושה את חשבון נפשי כדאיתא במסל"ש.
אני לומד להוריד את הראש כשבא גל,
ה' ילחם לכם ואתם תחרישון.
התייצבו - וראו.
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: נמאס לי מהטכניות! אני רוצה אהבה!! לפני 11 שנים #42226

• brother
  • דירוג פלטיניום
אולי תשתף יותר כיצד הצלחת כל כך?
חוץ מזה גם אני מוסיף-
תודה רבה על השיתוף אני גם בתקווה להגיע לכך.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.33 שניות

Are you sure?

כן