ברוכים הבאים, אורח

עזרה !!
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: עזרה !! 418 צפיות

עזרה !! לפני 11 שנים #42602

לא יודע כבר מה לעשות עם עצמי..! אני םשוט כבר מיואש :\

בעניין: עזרה !! לפני 11 שנים #42603

• brother
  • דירוג פלטיניום
לא צריך להתייאש, זה רק עוד יותר גרוע, דבר ראשון עצור, תקרא, תבין מה נדרש ממך, ואף תרים טלפון..
תתחיל לעבוד.
בהצלחה.
לאט לאט, זה לא בא כל כך מהר וזה לא בא ברגל, זה עבודה של זמן רב.
שוב בהצלחה.
אתה מוזמן לדבר..
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: עזרה !! לפני 11 שנים #42753

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לך חבר יקר,
בחרת שם יפהפה - הכל לטובה. זה שאתה כאן איתנו בפורום זה בוודאי לטובה.

ההרגשה שאתה מתאר כל כך מוכרת לי.
די נמאס! רוצים להחלים. לנצח את התאווה. מה עושים תכל'ס?

אצטט לך כאן משהו שכתבתי בכללי, אולי זה יהיה גם לך לתועלת. אשמח לענות לכל שאלה ולהיות לך זמין כאן או בפרטי.
אם תרצה עוד חומר אשלח לך בשמחה.

לאלו מביניכם קוראים יקרים ששואלים את עצמם, מה יהיה איתי? איך אתחבר הרי אין סיכוי בכולם שאלך לקבוצה חיה של אנשים שמצהירים על עצמם שהם מכורים!!!??
אז איך נתחבר לתכנית הזו שכולם כאן כותבים ומתלהבים. מה הסיכוי שגם אנחנו נהיה שם? נקיים שנתיים? אייך?

אנסה להקל עליכם. חשבו רק על הצעד הקרוב הבא שלכם. אצרף כאן רשימה איך אני רואה את השלבים של החיבור. כל פעם התפקיד שלנו זה לטפל בצעד הקרוב.
(אם שכחתי משהו אתם מוזמנים להגיב ולהמליץ המלצות משלכם)

1. אם אתם קוראים הודעה זו כנראה אתם כבר בפורום שמור עינך. השלב הבא זה ליצור שם משתמש אנונימי שדרכו נוכל לתקשר עם חברים מחלימים. לכתוב ולהגיב.
2. אם כבר יש שם משתמש, השלב הבא זה להתחיל לקרוא פוסטים חשובים, לכתוב ולהגיב. חשוב לשתף בכנות על עצמנו. אל דאגה הכל אנונימי לחלוטין.
3. לבקש את הספרות של התכנית, הספר הגדול הספר הלבן והספר 12 ו12. הם ספרים שנכתבו בדם ויזע והמון נסיון. משם אפשר לשאוב המון כח והחלמה.
4. שמירת המספר של הקבוצות הטלפוניות. ולהיות מאזין פאסיבי לקבוצות הטלפוניות. אין אף חשש לחשיפה. ויש לזה ערך רב. כאן יתחילו אלו שאין להם גישה לאינטרנט.
5. שבירת הקרח הראשונה. התכתבות אישית עם חבר בפורום דרך ההודעות האישיות. בקשת עזרה מפורשת מחבר דרך ההתכתבות הזו. ובקשת מס' הנייד שלו.
6. שיחת טלפון לאותו חבר ראשון. (עדיפות לחבר שמכיר כבר את התכנית ועובד לפיה). חשיפת השם הפרטי האמיתי לאותו חבר. ולבקש ממנו עזרה.
7. קשר כנ"ל עם חבר נוסף. יש ערך עליון וחשיבות לקשר חי עם כל חבר. זו מקפצה להחלמה.
8. השתתפות פעילה בקבוצות הטלפוניות. אפילו שיתוף קצרצר של שניות. מותר לפחד לפני. זה בסדר ונורמלי. אבל כמעט ואין סיכוי להחלמה למי שנשאר מאחורי מקלדת.
9. מעורובת פעילה בפורום לפי היכולת. לשאול שאלות. לקרוא את המייל היומי ולהעמיק את הקשר עם החברים.
10. אם התרשמנו שהתכנית הזו היא הפתרון עבורנו, זה הזמן לבקשת ספונסר מאחראי הספונסרים. דרושים כאן נכונות פתיחות וכנות. זה השער להחלמה.
11. לעשות כל מה שהספונסר אומר. הספונסר אולי עלול לטעות, אבל אני אף פעם לא טועה אם אשמע בקולו... מכאן ההוראות שלי נגמרות. תתייעץ עם הספונסר שלך.

חבר יקר ואהוב, מחכה לפגוש אותך בעיתו ובזמנו, לקבל ממך חיבוק אהבה וחמצן, ולהעניק לך בחזרה את כל החיזוק האהבה והנסיון שניתנו לי, ושהחזיקו אותי נקי ושפוי.

כתיבה וחתימה טובה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן