ברוכים הבאים, אורח

אסירות תודה לאבא הגדול מכולם
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אסירות תודה לאבא הגדול מכולם 418 צפיות

אסירות תודה לאבא הגדול מכולם לפני 11 שנים #43365

• Avtalion
  • חבר ותיק
ב״ה

אני מרגיש צורך עכשיו דווקא בימים קדושים אלו להודות לאלוקים ולשבח לשמו הגדול על קרבתו הגדולה אלי ועל האפשרות שניתנה לי לדבר איתו באמת ולהרגיש שהוא מקשיב לי ואפילו להקשיב לו מה שאף פעם לא הצלחתי  

בדיוק לפני שנה קראתי איזו כתבה שדברה על אינטרנט ושם גם דובר על  שמור עיניך ועל 12 הצעדים ומאד התחברתי לתוכן אבל לא העזתי לעשות עם זה כלום. 
עמדתי חזן בימים נוראים והרגשתי נורא שאני הפושע הגדול מתחזה הולך להיות שליח של ציבור יראי ה׳... 
בסוף יוה״כ הרגשתי שזו שעת רצון מאין כמוה, בשעה שארון הקודש פתוח וכל עם ישראל צועקים שמע ישראל ה׳ אלוקינו ה׳ אחד ומכוונים למסור את נפשם על קדושת ה׳ באמת. אמרתי לעצמי למה למות על קידוש ה׳ כשאפשר לחיות בקדושה ובטהרה, והבטחתי לעצמי שלא אפול לפחות עד פסח ושאחרוט את הרגע הזה  בליבי ובכל פעם שארגיש תאווה אתאר לעצמי את המעמד הזה ואוותר. 
הייתי נאיבי כי זה תפס משהו כמו בין 48 ל72 שעות שכבר מצאתי את עצמי מול המסך רודף אחרי אתרים משוקצים למיניהם לא ידעתי מה לעשות.  
נכנסתי לפורום ונרשמתי למייל היומי ופה מגיעה תודה גדולה ל״סוד הכניעה״ ו״אסירותודה״ שקראתי את הסיפור שלהם והזדעזעתי, והכי נבהלתי  כשהבנתי שבדרך הזאת זה פשוט עניין של זמן עד שאמצא את עצמי עם נשים... 
נבהלתי. 
זה תפס הפעם כמה שעות ומאז התחילה תקופה הזויה של כמעט שמונה חודשים נפילות, ונקיונות.
נקיון של חודשיים ומפולת אדירה שבוע ונפילה עוד כמה ימי צום, ופיצוי. 
קראתי את המדריך הבנתי שיש פה משהו אדיר, התחברתי לקטע של הכניעה ולא הצלחתי להסכים עם כל התכנית הזאת.
 ניסיתי להסתדר לבד וזה לא תפס ליותר מכמה שעות, ועוד משהגיע פסח וגם זמן ההבטחה עבר התחלתי ממש לחגוג ונהייתי עוד יותר אובססבי מקודם.
ועד שבערב שבועות קרה הנס עליתי לפורום וקבלו אותי בחמימות  והבנתי שלבד אין לי סיכוי ושלעולם אל תאמר לעולם לא
וזה גם מקום להודות לסוד ואסירות, לחסרוינים וחוזר לאבא על ההודעות באישי והטלפונים והעזרה, ולנתן במתנה שזה פשוט מתנה לשמוע אותך ב10 בלילה, ולכל החברים שנמצאים פה שנותנים המון כח.
ולכל צוות האתר הקדוש שה׳ יברך אתכם ויתן לכם שפע ברכה והצלחה 
ותודה ענקית לספונסר שלי היקר ושוב תודה לאבא אוהב על הזכות להיות פה  
גמר חתימה טובה
אוהב אבטליון  

בעניין: אסירות תודה לאבא הגדול מכולם לפני 11 שנים #43367

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה. גם אני מצטרף לכל הנ"ל,
רק אוחז בשולי גלימתך ואעיר: אין כזה דבר 'צוות שמור עיניך', יש שני מנהלים טכניים (יחזקאל ויעקב שיחיו), וזהו.
חבר יקר, צר לי לאכזב אותך, קיבלת מינוי חדש- אתה חלק מהצוות עכשיו.
אוהב
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי

בעניין: אסירות תודה לאבא הגדול מכולם לפני 11 שנים #43376

אבטליון, ריגשת אותי מאוד.
אני פה שבוע וחצי וכבר מרגיש את החסד אלוקי שהגעתי לפה.
מצטרף לכל מילה בתודה ענקית לכל מי שמשקיע מזמנו לזולת באתר הזה.

גמר חתימה טובה
"וְעַמֵּךְ כֻּלָּם צַדִּיקִים לְעוֹלָם יִירְשׁוּ אָרֶץ נֵצֶר מַטָּעַי מַעֲשֵׂה יָדַי לְהִתְפָּאֵר"
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן