ברוכים הבאים, אורח

וויתור
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: וויתור 399 צפיות

וויתור לפני 11 שנים #43801

• דבוק בה'
בקבוצה חיה האחרונה היה מסר מאחד החברים שדיבר הרבה על הוויתור. החבר העלה בי הרבה זכרונות והמון אסירויות תודה לאלוקים, לא היה לי זמן בכלל לדבר, אני רוצה קצת לשתף אתכם כאן.

אני מכור לתאווה ואובססיבי בכלל בחיים. לא מסוגל לוותר על כלום, לא על אוכל, לא על חפצים שאגרתי, כל מיני מכתבים מטופשים מהילדות, כל דבר אני שומר ולא מסוגל לוותר על זה.

בחסד אלוקים בזכות התכנית המופלאה הזאת אני רואה התקדמות גדולה מאד בזה. ממש לא בכוחי. אני אסיר תודה לאבא'לה

-תודה על זה שאני יכול לחיות יום שלם בלי לפתוח את המייל 5 פעמים ואפי' בלי לפתוח אותו בכלל, עוד יום ועוד יום.. 12 ימים שלא נגעתי במייל! אין מילים, זה לא אני!

-תודה על שהצלחתי לוותר על לוקסוס גדול מאד(בשבילי..)לקבל רכב לשבוע וחצי, רק שהייתי בעיה קטנה שאין ביטוח.. בשימוש לא רק שזה לא היה מפריע, אלא אדרבא, זה סוג של אתגר.. התקשרתי, התייעצתי, ביקשתי עזרה מאלוקים, ושיחררתי!

- תודה על זה שלפני כמה חודשים בהוראת הספונסר הצלחתי ביום בהיר אחד לוותר על האייפון עם כל מה שהיה לי שם, כל יום 'רק להיום' כבר הרבה חודשים, קרוב לשנה!..

-תודה על הוויתור האדיר, וויתור על כל הפוזה שבניתי כמה שנים, ובהוראת הספונסר הלכתי לעבוד, כל יום 'רק להיום'

- תודה ענקית ועצומה, אין לי מילים שיכולות לתאר את זה, על 56 ימים של וויתור יומיומי על התאווה, ימים לא פשוטים בכלל, אבל כל פעם מחדש, וזה יכול להיות 10 פעמים ביום, לבקש נכונות, להתחנן ובסוף לוותר על ה-כ-ל. אודה שהיה לי כמה מעידות, אבל בחסדו הגדול ולא בכוחי רק להיום אני נקי, וב98% מההתקפות הצלחתי לוותר.

הרשימה עוד ארוכה, אבל אני צריך לוותר.. קבעתי לפתוח מעגל ולסגור אותו כל פעם עם אינטרנט והזמן אזל...

יום טוב, נקי ומחובר לכולנו!!

אוהב!

בעניין: וויתור לפני 11 שנים #43802

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
תודה ששיתפת אותנו.

ותודה שוויתרת על המשך שיתוף למען מטרה נעלה יותר - ויתור!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: וויתור לפני 11 שנים #43806

• נעם ה'
תודה לך דבוק!
הזכרת לי כמה מכתבים שהגיע הזמן לשחרר אותם. זה לא פשוט אבל נותן המון החלמה.
היום ויתרתי על להדר את הסוכה עוד ועוד. ראיתי שזה בא לי מאובססיה שאני כמעט לא יכול לעצור אותה. אני חי את הסוכה שתהיה לי בעתיד ולא את זאת הקיימת. תודה לאלוקים שפתח לי את הפתח לוותר על זה.
בתפילה לעוד יום נקי, נעם

בעניין: וויתור לפני 11 שנים #43815

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
כיף לקרוא.
אני וויתרתי היום על מנות אחרונות בברית שהייתי בה בגלל שאשתי לא התארגנה עם הילדים כמו שצריך.  הוויתור לא היה בכך שנחלצתי לעזור, שהרי כאן מופיע הריצוי המוכר לי כה טוב. הפלא היה שלא הצטערתי על המנות האחרונות שהפסדתי, לא מובן מאליו בשבילי.
מקווה ללמוד להמשיך ולוותר.
תודה על הדברים
נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן