ברוכים הבאים, אורח

לדבר על הכל
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: לדבר על הכל 858 צפיות

לדבר על הכל לפני 11 שנים #43930

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
בפוסט אי אפשר לכתוב הכל כתבתי שלהבנתי קבוצה או פורום אינם המקום לחשיפת כל הסודות והארועים המיניים. בפוסט הזה אנסה להתמקד באופן שכן כדאי לשתף, בפרטיות, וגם ציבורית, אכתוב על ההכרח להוציא הכל החוצה, בעורמתה רותמת המחלה כל הצדקה לשרותה, גם את הבושה, ביסודה היא נפלאה, אחת מהסממנים של בני אברהם (ביישנים) אסור לך לדבר כך.. זה גם עלול להגיע לניבול פה...

ההסתרה הופכת להיות חלק מהאישיות, לא פעם יש למכור גם צד שחושב שאם לא יודעים על זה (אולי) זה לא קרה... כל כך התביישתי, עד שכל פרט המנדב איזו שהיא אינפורמציה על מי שאני ומה עשיתי הושמט והועלם בקפידה, ההחבאה אוטומטית. הפכה לטבע שני, גבולות של דמיון ומציאות טושטשו ולמעשה נפלתי קרבן לאשליות שהשליתי את הסובבים אותי.

טוב, הבנו, השינוי חייב לבוא לידי ביטוי בשיתוף הפנימיות. איך משתפים? נתחיל בשיתוף באחד על אחד.

ראשית, לפני כל שיתוף עם פרטי תאווה אני שואל את בן שיחי האם הוא כשיר לשמוע כרגע ביטויי תאווה, שמתי לב שכשאני מתכונן, שם עצמי בידיו של הכח העליון, יש בי יכולת להכיל ולשמוע מבלי להתאוות, לא משנה כמה זמן השומע נקי (הספונסר שלי יותר מעשרים שנה ולמרות זאת בכל פעם אני שואל אותו האם הוא 'כשיר לשיתוף') אני צריך לתת לו את האפשרות לומר שזה לא מתאים לו.

אני מכיר את ההרגשה של תאווה מתפרצת לעיניים מבלי שנשאלתי, לא פעם כשנשלחו אלי סיפורי תאווה מפורשים בפרטי או במייל, ניזוקתי. היו גם פעמים שנאלצתי לסיים שיחת טלפון לרוץ לשטוף את הראש במים קרים, לרדת על הברכיים ולהתחנן לישועה ממה שנכנס לי לעיניים ולאוזניים. תבינו אין חסינות מול תאווה, מה שמקבלים עם הזמן הוא יותר מרחב פעולה לפני היא חודרת לנשמה.

אחרי שקיבלתי אישור אני יכול להתחיל, גם אם המניעים של בן שיחי לא בריאים, זה כבר עניין שלו, בנוסף, הוא תמיד יכול לעצור אותי. לומר שזה יותר מדי עבורו... בתחילת הדרך שלי הייתי חייב לשים הכל על השולחן, למצוא מישהו שהיה מוכן לשמוע כל דבר שמושך אותי, אברי מין, סוגי פורנוגרפיה, חשפתי את כל הפנטזיות. כי התביישתי. זה עד כדי כך פשוט, מה שאתה לא רוצה לומר כדאי לך לומר.

כל אלו ועוד הם 'הלוח האם' שלי, מה שמפעיל אותי. הזהות שלי. מי שאני, עד שלא אאוורר את הכל, בפני מי שיכול לספוג את זה, עד שלא אאיר כל פינה אפלה של אישיותי לא אחוש בשחרור. אם אני מתבייש ידעו שאהבתי סוג כזה או אחר של תאווה יש לכך סיבה, או בגלל שבעיני רוחי זה מביש, או בגלל שאני חושב שמה שאחרים עושים מביש יותר... חברים. אני לא מתכוון להציף את הפורום עכשיו בפורנו כתוב... אך כן, כדאי להאיר עם פנס את הכל. ה-כ-ל.

בהתבסס על מה שלמדתי מהספרות ובנסיוני בקבוצות חיות. אוסיף כמה מילים על מה שנראה לי ביחס לשיתוף ציבורי, אתם מוזמנים לכתוב את הנסיון שלכם.

כפי שכתבתי בפוסט הקודם דווקא כאן, בציבור, כדאי לנהוג בדיוק הפוך מהשיתוף הפרטי, אין צורך לכתוב על תאווה במילים מפורשות, לדוגמא, במקום אישה-בחורה-ילד-גבר רצוי לכתוב "תאווה", בכלליות. ציבורית הפרט הספציפי הזה פשוט מזיק יותר ממועיל. אין טעם להפנות זכוכית מגדלת על התאווה עצמה, כל פרט המדגיש כמה היא מושכת ועצומה כדאי שיצונזר. בדרל כלל הוא רק מעצים אותה, את הבעיה, לא את הפיתרון.

לסיכום, בכתיבה בפורום אשתדל להתחבר לתחושות ולמחשבות ולכתוב בעיקר עליהן. אני נמנע במכוון לכתוב 'דף הוראות' כיון שישנו מרווח המבוסס על גישה אישית. אותי לימדו שאם יש ספק אז אין ספק.. ובכל מקרה  כדאי תמיד לשאול חברים מנוסים יותר.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #43939

• brother
  • דירוג פלטיניום
רק שאלה קטנה: האם זה נכון גם על ההצג את עצמך או ששם אנשים יודעים שמה שהם הולכים לקרוא יהיה אולי די חושפני...?
ולכן מותר לכתוב את אשר אני רואה לנכון לחשוף..
תודה, פוסט נהדר.
קצת קשה לעיכול אבל נפלא.
אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #43957

• אסירותודה
  • מנהל
תודה לך בראדר, אין מה לעשות המחלה שלנו לא פשוטה לעיכול.  וכן, זה נכון גם ביחס לפורום 'הצג את עצמך', כי גם הוא מקום ציבורי. למרות שבאמת שם, חוץ מביטויים מוגזמים מפורשים מאוד - כמעט שלא תהיה התערבות מצד המנחים - המנהלים.. 

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #43968

• Or
  • דירוג כסף
מסכים במאה אחוז עם הדברים.
- האם אתה גם חושב  שאחד שכבר הצליח תקופה ארוכה לפרוש מהתאווה עדיף לו פשוט לשכוח מזה ולא לדבר על הנושאים האלו עם אף אחד  או שעדיף לו לדבר על זה הוא ולעזור ?.

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #43973

• אסירותודה
  • מנהל
אני לא יודע לומר על כל מי שהצליח לפרוש מתאווה. כן ברור לי לגבי מכור - אסור לו לשמור לעצמו מאומה. כמכור עד שורשי שערותי אני משתדל לנהוג כך. זה עובד לי נפלא יותר משמונה שנים. כל החבר'ה הותיקים שאני מכיר מדברים על 2 אויבים קטלניים - שאננות ושמירת סודות..

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #43974

• Or
  • דירוג כסף
אני לא מדבר על שמירת סודות אני שואל האם עדיף לאחר הוצאת הסודות לשכוח מהכל כלומר לא להתענין בשום דבר מהתאווה הזו או שעדיף  כל הזמן לדבר על זה .

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #43975

• אסירותודה
  • מנהל
כל מכור שמגיע לקבוצה חיה כשהוא מציג את עצמו, הוא  אומר בקצרה למה הוא מכור - שלום שמי... ואני מכור לתאווה, ההתמכרות שלי באה לידי ביטוי ב... הסיבה היא שאסור לי לשכוח מהיכן באתי. אותי לימדו שמי שזוכר מהיכן הוא בא יודע לאן ללכת..

בעניין: לדבר על הכל לפני 11 שנים #44012

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה אסירות.

לפני מספר שבועות שמעתי בקבוצה החיה חבר וותיק ששיתף על כך שהספונסר שלו הורה לו שכל פעם שעולה לו פנטזיה לראש עליו לכתוב אותה בפרטי בפרטים ולשתף אותה עם חבר אחר במיידי.
כמובן שעליו היה לוודא קודם שהחבר אכן מוכן לכך.

אכן אני מסכים שאסור לי להחביא דבר ומצד שני חובה עלי ל"צנזר" דברים שהצד השני לא מוכן לשמוע.

בהחלמה
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.40 שניות

Are you sure?

כן