ברוכים הבאים, אורח

ריקנות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: ריקנות 623 צפיות

ריקנות לפני 10 שנים, 12 חודשים #44256

הרגע הזה שאתה מרגיש שחסר לך משהו. אולי אוכל? אכלתי לפני רגע! אולי שינה? ישנתי מלא! מה זה?? מה זה החוסר הזה? חוויתי את הרגעים האלה שנים ארוכות, לפעמים ליד חבר קרוב או אמא הייתי אומר "וואי אני חייב עכשיו משהו ואני לא יודע מה" וגם הם היו מתחרפנים מזה שאני לא יודע מה. היה פעם זמן שחשבתי שאני צמא לתורה, זה היה זמן ממש גבוה רוחנית (כמובן תוך כדי נפילות קבועות) הייתי מנסה ללמוד וזה לא עבר, לפעמים זה היה רק מתחזק. הדבר היחיד שידעתי שעוזר ורק לרגע קטן זה האוננות, לא הבנתי שזה גם הדבר שמתחזק כ"כ טוב את הריקנות הזאת. חליתי והמחלה דאגה להתחזק ואני זרמתי איתה בשביל רגעי השחרור שאחרי האוננות אותם שניות שבהם אין דחף ליפול... לאט לאט אני מגלה שאני גם אוכל בבולמוסים אני מנסה למלא את הריק ולא מצליח. אני נקי 14 יום לא מובן מאליו בכלל בחיי לא עברתי יום של בין הזמנים אחד נקי! אני אסיר תודה לקבוצה לחברים לה' לאפשרות להתקשר ולמסור את חוסר האונים המוחלט שלי מול התאווה, הלגימות, הפנטזיות, האוננות. תודה לכם
כיף להחלים!! תנסו תראו...

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 12 חודשים #44258

הרגע הזה שאתה מרגיש שחסר לך משהו. אולי אוכל? אכלתי לפני רגע! אולי שינה? ישנתי מלא! מה זה?? מה זה החוסר הזה? חוויתי את הרגעים האלה שנים ארוכות, לפעמים ליד חבר קרוב או אמא הייתי אומר "וואי אני חייב עכשיו משהו ואני לא יודע מה" וגם הם היו מתחרפנים מזה שאני לא יודע מה. היה פעם זמן שחשבתי שאני צמא לתורה, זה היה זמן ממש גבוה רוחנית (כמובן תוך כדי נפילות קבועות) הייתי מנסה ללמוד וזה לא עבר, לפעמים זה היה רק מתחזק. הדבר היחיד שידעתי שעוזר ורק לרגע קטן זה האוננות, לא הבנתי שזה גם הדבר שמתחזק כ"כ טוב את הריקנות הזאת. חליתי והמחלה דאגה להתחזק ואני זרמתי איתה בשביל רגעי השחרור שאחרי האוננות אותם שניות שבהם אין דחף ליפול... לאט לאט אני מגלה שאני גם אוכל בבולמוסים אני מנסה למלא את הריק ולא מצליח. אני נקי 14 יום לא מובן מאליו בכלל בחיי לא עברתי יום של בין הזמנים אחד נקי! אני אסיר תודה לקבוצה לחברים לה' לאפשרות להתקשר ולמסור את חוסר האונים המוחלט שלי מול התאווה, הלגימות, הפנטזיות, האוננות. תודה לכם
כיף להחלים!! תנסו תראו...

תודה רבה.

אתה מעלה לנו את המוטיבציה להחזיק חזק.

אגב, שלחתי לך משהו בפרטי.

אסירות תודה לאבא אוהב ששומר אותי נקי מ - י' ניסן חודש הגאולה ה'תשע"ה

........................................................................................................

מודה אני לך שאתה הוא ה' אלוקי ואלוקי אבותי לעולם ועד, צור חיינו מגן ישענו אתה הוא לדור ודור. נודה לך ונספר תהלתך, על חיינו המסורים בידך ועל נשמותינו הפקודות לך ועל ניסיך שבכל יום עמנו ועל נפלאותיך וטובותיך שבכל עת ערב ובוקר וצהריים, הטוב כי לא כלו רחמיך, והמרחם כי לא תמו חסדיך מעולם קוינו לך.

יומן המסע שלי - מתחיל שוב וצועד לאלוקים  או כאן.          הפוסט שלי ב"הצג עצמך"  או כאן.      המשפחה שלנו - משפחת "שמור עיניך"  או כאן

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 12 חודשים #44298

• תורת השם
  • דירוג פלטיניום
  • נפילה ועוד נפילה... אוי מה שהבין הזמנים הזה עושה..
תודה רבה על השיתוף.
בהחלט קוראים פה דברים לא מובנים מאליו, אנחנו קבוצה מגובשת ב"ה וזה מוסיף מאד למוטיבציה הכללית של כל בני החבורה.
בהצלחה בהמשך דרכך!
כח רצון יכול לגבור בקלות על התאווה, הבעיה שכשמגיעה התאווה - כח הרצון לא נמצא שם...

לא תנצחו אותי כל כך מהר. התאווה המיותרת ימ"ש, התאווה הצריכה הי"ו.

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 12 חודשים #44370

בהחלמה.

לאיודע, אצלי, עם כל הכמיהה והריקנות וזה אני הרבה פעמים פשוט רוצה לזרוק על הכל ולהשתמש

וקיפאון

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 12 חודשים #44450

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה.
אתמול פעם ראשונה הרגשתי הרגשה שידעתי לקרוא לה ריקנות (עד עכשיו הרגשתי משהו דומה אבל קראתי לזה בדידות). וכמו לבדידות גם לריקנות עזר לשתף חבר במה שהיה ו/או ניהל אותי ולא שיתפתי.

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 11 חודשים #44847

• brother
  • דירוג פלטיניום
אוייייייי אבא,  תודה!!
אין לי כוח, אני מרגיש חסר אונים וריקנות..........
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 11 חודשים #45138

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
אשתי עוד מעט יוצאת מהבית. הילד- למיטה. מחשב- אאוט. ואני אנא אני בא. מתחיל להרגיש את הריקנות מדגדגת. בשביל זה אני משתף לפני שזה קורה.
אני מתפלל לעשות את הדברים הנכונים.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 11 חודשים #45193

• brother
  • דירוג פלטיניום
חוסר, מקווה שעבר בשלום, שיהיה בהצלחה לכולנו, לילהטוב.
אוהב אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: ריקנות לפני 10 שנים, 11 חודשים #45272

• חסר אונים
  • רצף ניקיון נוכחי: 10 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אבאל'ה, אני אסיר תודה!
עבר בשלום. נס. אסירות תודה.
"אלוקי תן בי הדעת,
להבחין בין אמת לחלום,
לב מבין ואוזן שומעת,
הן על כפיך נשאתני הלום".