ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: פריקה 564 צפיות

פריקה לפני 10 שנים, 12 חודשים #44377

• adam1
  • רצף ניקיון נוכחי: 44 ימים
  • דירוג זהב
יש לעזאזל סיכוי לצאת מזה?? כי גם אם אני נקי חודש ואז נופל פעם פעמיים אומרים לי פה שזה רק שריר מול התאווה ולא הצלחה אמיתית, אני רוצה להתחתן- מתחיל לצאת בקרוב ואני לא יודע אם זה נכון לעשות את זה, אולי החתונה כן תפתור את זה? ולא, לא מתאים לי ללכת לקבוצת 12 צעדים אז מה בכל זאת?? מחשבות על מין אף פעם לא עשו לי טוב וגם שאני מאונן זה רק בשביל להוריד את הקוף הכבד שנקרא תאווה מהגב שמידי פעם הוא תוקף אותי בעצמה שלא תאמן. סליחה אם כל משפט לא קשור לשני. סוף פריקה.

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 12 חודשים #44464

• pureman
  • חבר קבוע
בוודאי!!!! תראה כמה אנשים יצאו מזה....
חתונה לא רק שלא תפתור את זה... היא רק תגדיל את הבעיה ככה זה היה אצלי ואצל כולם... לי היה יותר מוטיבציה להפסיק כשהייתי נשוי מאשר כשהייתי רווק.. כי כשאתה חי לבד ואתה הורס לעצמך את החיי זה דבר אחד... אבל כשיש לך אישה, משפחה ואתה מבין שאתה הורס לא רק את עצמך אלא גם את המשפחה שלך זה כבר משהו אחר...
אני מחלק את החיים שלי לשני חלקים... אחד לפני שהכרתי בבעיה שלי. והשני לאחר שהכרתי בבעיה שלי...
לפני שהכרתי שיש לי בעיה של התמכרות לתאווה.. כשהייתי מאונן לא הייתי "נופל" זה היה דרך החיים שלי... כל פעם שהרגשתי צורך לאונן אוננתי... לא חישבנתי כלום ולא חשבתי יותר מידי...
היום אחרי שהבנתי את הבעיה שלי וקיבלתי על עצמי שלא עוד!!! שאני רוצה לשנות את החיים שלי ולהיות אדם נקי יותר... היום יש לי נפילות.... אני בדרך טובה ואני מועד לפעמים... וכשאתה יודע את זה הרבה יותר קל להתמודד עם נפילות ועם אכזבות... תמיד יהיו נפילות... אבל אנחנו צריכים לדעת איך להתמודד עם אותם הנפילות... לא להסתכל עליהם כמקור ליאוש אלא אדרבה לקחת אותם כמנוף לצמיחה אישית... לספוג אותם... להרים את הראש לעשות עליהם תשובה... ולהמשיך הלאה...
אני מקוה שהשם יתן לך כוחות בנפש ובגוף להתמיד בזה... ותאמין לי שאם אתה תצליח לעלות על מסלול שפוי לפני החתונה שלך.... אתה תהיה הבן אדם הכי מאושר עם עצמך ואם אישתך לעתיד...
שיהיה לך חג שמח והרבה הצלחה
מחזיק לך אצבעות... 

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 12 חודשים #44495

• התחלה חדשה
  • רצף ניקיון נוכחי: 3 ימים
  • חבר קבוע
בס"ד
אחי היקר אני רווק כמוך וגם אני חושב על כך שכדאי להתחיל לצאת...
אבל אחרי שאני רואה את כל הנפילות של הנשואים אני מבין שכדאי שאתחיל להחלים כדי שלא אפגע באשתי ובילדי לעתיד...
אני לא אומר לך לא לצאת ולא להתחתן רק לעניות דעתי כדאי קצת לעבוד על עצמנו לפני שקופצים למים.
והכי חשוב לא להתייאש

מאחל לך בהצלחה ושתזכה לזיווג הגון בעז"ה 

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 11 חודשים #44668

אני כרגע בשלב שאני קולט שזה לא עניין של האם זה עובד או לא, אין לי ברירה אחרת

וקיפאון

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 11 חודשים #44698

• ag-ye
  • חבר קבוע
  • 7 יפול צדיק... וקם ! ! !
קודם כל זאת דעתי האישית, אתה מוזמן לשקול אותה, ודבר שני.. תנסה לרדת לסוף דעתי... (אני מאמין שאם תצליח ללמוד מנסיונם של אחרים בכך שתציב את עצמך במצב שלהם ותגיד לעצמך יתהפך העולם ואני לא מביא את עצמי לשם, גם אם זה להצטרף לקבוצות, וגם אם זה לעשות דברים שנראים לי הזויים העיקר לא להיות שם).

אני כיום נשוי ויש לי ילד, הדברים פה כואבים כשאתה חי עם אישה ומנהל איתה אורח חיים מסויים,
אני אצטרך בשלב מסויים לספר לה איזה מין בנאדם אני... (אני לא מנסה להגיד לך שעד שאתה לא נקי לגמרי אל תתחתן).

אצלך המצב יכול להיות ואני מדגיש יכול להיות קצת יותר רגוע,
לדעתי, אם תכנס להחלמה ואחרי שתבסס את עצמך בתוכנית (ספרות, חברים, ספונסר..) ולאחר מכן תתחתן ותכנס למסגרת הנישואים, הסיטואציה הזאת בה אתה עומד מול עצמך ועושה חשבון נפש של מה שהיית ומה שתהיה בעתיד בעזרת ההחלמה, תהיה רגועה יותר מאחר והצלחת לפני החתונה להכנס למסגרת ההחלמה והבנת שאתה חולה ולא פושע סדרתי.
בא נסתכל גם על הדברים בעיניים, ההחלמה היא למשך כל החיים זה לא נגמר באיזה שהוא שלב,
לפחות את הבסיס תיצור, ותעצב לעצמך את הקו בתוך ההחלמה עם החברים שאתה מתקשר אליהם והספונסר וכל מה שאתה יכול כדי שהקרקע לא תהיה לך רכה, ושלא תוכל ליפול בקלות יתר, בקיצור שתצליח ליצור לעצמך בסיס רחב ומושגים רבים במסגרת ההחלמה.

אני מאחל לך מכל הלב שתצליח להמנע מאי נעימויות עם עצמך, ועם אישתך והילדים שלך לעתיד ותלמד מנסיונם של אחרים (זה נשמע הכי קלישאה בעולם, אבל ברגע שתוכל לשים את עצמך במקום בו אחרים לא הצליחו הרבה דברים יראו לך הרבה יותר פשוטים וההתמודדות תהיה נוחה מאחר ואתה מתמודד רק עם ההרס שגרמת לעצמך ולא עם ההרס של המשפחה שאתה מייחל להקים).

בהצלחה..!
"אפילו הצדיקים מהדורות הקודמים נאבקו בתחום הזה (והם מזכירים את "חטאי נעוריהם"),
כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם, שהמחפשים טהרה בדור כשלנו הם באמת הלוחמים החזקים ביותר של השם!"

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 11 חודשים #44713

על אחד הצדיקים אמרו שהחטאת נעורים שלו שבאמצע התפילה תירץ רמב"ם מוקשה . הרבי ר' אלימלך מליזענסק זצ"ל אמר על עצמו שהוא עשה תשובה על זה שבזמן שינק מאמו הוא כנראה הרביץ לה בידים הקטנות שלו ועל שרף את ידו .

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 11 חודשים #44724

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אשתף אותך בנסיוני האישי: לא התחלתי לעבוד על ה 12 צעדים בקבוצה, רק צעדתי בעזרת ספונסר ובהמשך כשראיתי שזה מתאים לי הצטרפתי לקבוצה.
אתה יכול לנסות להתחיל 12 צעדים באופן יחידני ואנונימי עם ספונסר ובהמשך תראה אם מתאים לך קבוצה או לא.

בעניין: פריקה לפני 10 שנים, 11 חודשים #44818

אני ממליץ לך להישאר ולהתעדכן באתר. אתה גם יכול ליצור קשר טלפוני עם חבר ותיק פה שנקי הרבה זמן,
זה מאד עוזר, שיחת טלפון זה פחות מקבוצה חיה.
אין לך מה לדאוג כולנו פה איתך ואוהבים אותך. ברוך הבא בשם ה'. 
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.38 שניות

Are you sure?

כן