ברוכים הבאים, אורח

מה אני מחפש בתאווה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מה אני מחפש בתאווה 503 צפיות

מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 11 חודשים #45652

שלום חברים!

אחרי תקופה בה זכיתי לשמור על נקיות בזכות הקבוצה, החברים, אלוקים אוהב רציתי לשתף במחשבות בכל כך פשוטות שלי. מה בעצם אני מחפש בתאווה...
בהתחלה זה היה לי ברור - אני מחפש הנאה, מחפש להרגיש טוב. חשבתי שאני מחפש את איברי הגוף וזה מה שחסר לי
אחר כך למדתי שאני מחפש משהו יותר עמוק - קשר, אהבה, חיבור ועוד...
אחר כך הסבירו לי שאני בעצם מחפש את אלוקים - אני רוצה לקבל את כל הסיפוק הזה מאלוקים, אבל אני לא מרגיש מחובר וזה מה שימלא אותי.
אחר כך הבנתי שבעצם אני מחפש רק לברוח ולמצוא לעצמי עולם דמיוני כדי לא להרגיש את כל הטינות והפחדים שמלווים אותי...
היום הייתי במחשב ופתאום ראיתי משהו של תאווה. לא הייתה לי אפשרות ליפול שם מכיוון שזה היה מקום ציבורי ובכל זאת העפתי מבט. רציתי רק להוכיח לעצמי פעם אחת שאני יכול לשלוט בזה. להסתכל ולהישאר נקי. בעצם רציתי להוכיח לעצמי ולו לרגע אחד שאני לא חסר אונים ויכול להתמודד. אני מבין שהפחד הגדול שלי הוא לעמוד מול אלוקים ולומר לו אני לא יכול לבד. האגו שלי לא מאפשר לי לעשות את זה.

אני מתפלל לאלוקים שייתן לי את הכח להיכנע ולהשלים עם זה שאני לא יכול לבד ואני רוצה את אלוקים בתוך החיים שלי.

לב טהור

בעניין: מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 11 חודשים #45671

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני מחפש בתאווה בריחה.  כשאני לא רוצה להמודד עם החיים עם מטלות עם כאב ושאר ירקות אני בורח לתאווה
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 11 חודשים #45679

ואני לא יודע כלום.
עצוב לי.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 11 חודשים #45680

מבין אותך לגמרי!
קרה גם לי לפני כמה ימים, ואז חשבתי לעצמי: אתה עושה את זה באמת כדי לנסות להוכיח משהו או שזה היצר שמשטה בך?
אז אומנם לא הגעתי למסקנה בשאלה הזו, אבל כן הגעתי למסקנה להפסיק להסתכל, ושאין סיבה לעשות את הבדיקות האלו. הרי בכל מקרה אסור להסתכל וגם אני לא רוצה ליפול ( אפילו אם אני לא חושב שאפול).
בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 11 חודשים #47490

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אתמול הייתי בקבוצה וחבר העביר שם מסר. הוא סיפר שהוא היה נקי 7 שנים ואז הוא החליט "להוכיח" לעצמו שזה כבר לא מדבר אליו... והוא הסתכל... והסתכל... והסתכל... וזה באמת לא עורר אותו... עד שזה הפסיק לא לעורר אותו והתחיל כן לעורר אותו... עד לנפילה הבלתי-נמנעת! אחרי שבע שנות נקיון!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47497

מפחיד!!
אני מכור וחסר אונים מול תאווה! רק בזכות אבא שבשמיים אני מצליח אני נקי רק להיום.

בעניין: מה אני מחפש בתאווה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47532

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אמת ויציב! הוא נשאל מה הביא אותו להרגשת השאננות ובדיקת גבולות והוא ענה שהוא הפסיק לפחד!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן