ברוכים הבאים, אורח

אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1
  • 2

נושא: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך 1424 צפיות

אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45672

• נעם ה'
באשכול זה החברים מוזמנים לכתוב אסירויות תודה מידי יום כאות תודה לה' יתברך על המתנה המופלאה של התוכנית וכשיתוף על ההחלמה היומית לה אנו זוכים.
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: אשקול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45676

• נעם ה'
1  אני אסיר תודה לאלוקים על עוד יום נקי שעבר עלי בנחת ובשלווה שעליהם יכולתי בעבר רק לחלום.
2. על משימה בעבודה שהייתה טובה וקלה הרבה יותר מכל מה שיכולתי לחשוב והתוצאות שלה גם משביעות רצון.
3. על ביקור אצל רופא שיניים שיצאתי ממנו בלי כאבים ובלי כל מיני תגובות מעצבנות שרק רופא שיניים יודע לייצר.
4. על שלמרות רצוני העז להציל את העולם וכבוד המת בעצם נוכחותי החשובה בלוויה, נסעתי הביתה כדי להיות עם הילדים ודיברתי איתם בפשטות על ההסתלקות של מרן.
5. על שיחות רבות ומחלימות עם החברים ועל קבוצה מיוחדת שהייתי בה היום בצהריים.
6. שלא שמרתי את כל התיסבוכים שלי לעצמי וידעתי לשתף חברים במה שעובר עלי.
7. שלא שכחתי להשאיר לאשתי מפתח היכן שסיכמנו למרות שזה קרה לי כבר הרבה פעמים.
8. שאני כותב כאן אסירויות תודה במקום לרחם על עצמי ועל כמה שאני עייף.
9. שלא שכחתי, לראשונה בחיי, לברך את אימי ליום הולדתה.
10. על פעולות הפוכות שעושות לי סדר בראש ובחיים.

בעניין: אשקול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45677

תודה ה' יתברך על האור העצום שקיבלנו בדור הזה.
למרות שהוא עתה כבה...
תודה.
למרות העצב - תודה.
ואולי בגלל. לא יודע.
אפשר לכתוב על מרן אסירותודה באורך הים אבל...
איגרא דבי טמיא - שתיקותא.

נ.ב.
אשכול זה בכ"ף (כ') לא ?
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אשקול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45682

אני אסיר תודה לה' על כך שהגעתי ל21 ימים נקיים, ועל כך שהצלחתי לסיים מטלות שהיו לי היום.
אני אסיר תודה על הנס שקמתי היום בבוקר, והנס שעמדתי על הרגליים לפני שנתיים!
אני אסיר תודה על השפע שיש, ועל כך שלא חסר לי.
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.

בעניין: אשקול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45690

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
אני אסירתודה על החלמה שאני מרגיש שהולכת וגוברת
על שהבוקר שוב פישלתי עם אשתי, שכחתי לדבר איתה לתאם ולתכנן, ואיזה שעה היא חיכתה לטלפון והלכה לאיבוד - והתוצאות לא היו חמורות כ"כ. פשוט הודיתי בחוסר אונים לגבי זה, ושאין לי שום הסבר איך אני יכול על הבוקר שעה לשכוח להתקשר לתאם ולהשאיר אותה אבודה מול היום שמתחיל. והיא קיבלה את זה.
על ערב מנוצל ומלא עשייה מהרגע שנכנסתי עד הרגע הזה שאני נופל מהרגליים. ברוך ה'.
על כל השפע שה' השפיע עלי ומשפיע עלי מאז ומעולם.
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)

בעניין: אשקול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45692

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני אסיר תודה שהנחני בדרך אמת והביא אותי לאתר המופלא הזה. לפני שנה ארבע חודשים ותשעה-עשר יום. לגמרי לא מובן מאליו.

אני אסיר תודה שזכיתי להשאר נקי בארבעת הימים האחרונים. למרות כל ההתמודדיות. נגד כל הסיכויים.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45698

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
אסיר תודה שעשיתי כבר 10 ימי נקיון
וממשיכים רק להיום,
אסיר תודה שדיברתי כבר עם 2 חברים בתוכנית
הגם שאני מלא חסר אונים בלהתקשר לחברים
תודה
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45730

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אסירות תודה עצומה על כך שהייתי מסוגל לתת לאשתי להחביא לי את הספר המעניין...

בהיותי בספריה בתקופת המחלה הייתי אוהב להוציא ספרים מלאים סיפורי תאווה מתוך ידיעה שאשתי לא תשב לקרא אותם. בחסדיו המרובים בחודשים האחרונים זכיתי להמנע מכך אלא ששבוע שעבר "נפלתי" שוב מהבחינה הזאת. שמרתי את הספר לידי מהסס האם לקרא או לא לקרא. אתמול קראתי קצת ופתאום גמלה בליבי החלטה להתפטר ממנו. מסרתי את הספר לאשתי אמרתי לה שהוא לא כשר וביקשתי שתחביא אותו ממני. זכיתי לכך שבמקום שאני יחביא מאשתי אני מסוגל לבקש מאשתי שתחביא לי. לגמרי לא מובן מאליו.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45774

• נעם ה'
אסירות תודה
שקיבלתי בשלווה את זה שכנראה מחר אשאר בבית כדי לשמור על ילד חולה.
שכל חברי הפורום יודעים שאני לא יודע ש"אשקול" זה  באות כ"ף ובכל זאת זה לא מנהל אותי אלא משעשע.
שהייתי היום בקבוצה קטנה ומדהימה שהתחילה את דרכה היום בירושלים.
שמחר אני עתיד לעבור את האתגר הגדול מכולם בצעד 9 שלי ואני רגוע מזה.
שלקחתי עבור בן משפחה שלי ציוד ישן ומשומש באישון ליל ובמקום לקלל את האדם הזה אני מתמלא עליו חמלה.
שחבר נתן לי היום כלים כדי שאוכל להתחיל לסלוח לעצמי ולהתחיל לקבל את עצמי באהבה.
שהיה לי האומץ להתקשר מיד לחבר אחרי שעשיתי מבט שני.
שאני נקי עוד יום בחסד ה'
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45777

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אסיר תודה לה' על הילדים המתוקים והנפלאים שנתן לי במתנה. עם כל ההתמודדויות שאני ואשתי עוברים בתקופה האחרונה בפרט כשאנחנו זוכים לנחת מהילדים שכל היום מצחיקים משעשעים ומחכימים אותנו רואים את הגדילה שלהם, את שמחת החיים שלהם את ה'חוכמ'ת' שלהם זה משכיח את הכל הקשיים.

אסיר תודה לה' שנתן לי במתנה הצלחה להרדים היום את הילדים בלי להתפרץ עליהם אלא בנחת ובמהירות.

אסיר תודה שאשתי נמצאת בתהליך מקביל לשלי, ולמרות כל הקשיים נעזרת מאוד בחברות ועוד אל מול הקשיים שנערמים ממני.

אסיר תודה שאני עכשיו במצב רוח טוב, ובריא.

אסיר תודה על ה-כ-ל.

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45790

נעם ה' - סליחה פומבית ממני על הערה לשונית פומבית...
זה היה צריל להיות בפרטי. מחילה.

תודה
תודה לך ה' על תורה שאתה מלמד אותי.
תודה על הזכות ליישב באוהלה של תורה.
תודה על האישה והילדים המתוקים.
תודה על הפרנסה והשפע.
תודה על כל הרפואה וההחלמה.
תודה על הזכות להתפלל.
על הזכות לומר - תודה !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45858

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום

שהיה לי האומץ להתקשר מיד לחבר אחרי שעשיתי מבט שני.

תודה לבורא עולם שנתנן לי את האומץ לדבר עם אשתי כשנסעתי במכונית איתה ונתתי מבט שני על אחרת... ועל השלווה בה היא קבלה זאת ועל התמיכה אותה היא נתנה לי והזכירה לי שאני מתמודד עם דברים הרבה יותר קשים ממבט שני ואני חייב להתחיל לסלוח לעצמי על מה שלע"ע אני לא מסוגל לשנות.. ויום יבא וגם לשם אני יגיע... רק לא לקפוץ מדי גבוה ולא להכנס לדכאונות מפיספוסים פה ושם...

לגמרי לא מובן מאליו.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

להיות אסיר תודה לפני 10 שנים, 11 חודשים #45862

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
כיף לראות את האשכול הזה. אני אסיר תודה על הפורום נפלא שכזה. מקום שנותן במה לילדים להודות לאבא שלהם. אנסה לתרום מעט מנסיוני. אתפלל שיהא לתועלת.
- - - - - -
די בתחילת דרכי כאן בפורום הסב אחד החברים את תשומת ליבי לכך שכינויי מחובר 'בטעות'.. הוא כתב לי שכנראה שכחתי לעשות רווח בין אסיר לתודה. עניתי לו שזו לא טעות. שבכוונה כתבתי זאת כך כי אני מתפלל להיות אסור אל התודה. בשורות הבאות ארחיב מעט יותר בנוגע למה שלימדוני על אסירותודה, ומה זה אומר לי. 

במשך שנים, הייתי מהמהם 'תודה', בכל מיני סיטואציות, החל מקטנות, כשאימיהיתה דוחקת בי להודות לאיזה דודה על מתנה 'מופלאה' או בבית הספר כשהרגילוני לומר תודה.  אח, היו ימים שבשערה האחורי של כל מחברת דפתר ניסו לחנך לאדיבות ורשמו - תודה. בבקשה. סליחה. - הפכתי את זה לראשי תיבות - תב"ס... לא ייחסתי לכך שום חשיבות. אמרתי את המילים סתם. 

שיחקתי את המנומס, והמשכתי לעטות על פני את מסכת הנחמד גם ברגעים שרציתי לעשות הפרדת כוחות בין ראשו וכתפיו של בן שיחי. נדתי בראשי לאות תודה ועם חיוך מתוח על פרצוף זחוח המשכתי לאכול ת'לב. כל זה השתנה כשאמרתי לספונסר הראשון שלי תודה והוא שאל אותי על מה אני מודה לו... איבדתי לרגע ת'מילים ואז אמרתי לו, על כל מה שאתה נותן לי. הוא לא עשה לי הנחות, המשיך לשאול – ומה בדיוק אני נותן לך?

הרגשתי נמלים בגב... את הנסיון שלך.. ניסיתי להיות מחלים. הה, הוא חייך, ער לגמרי לעובדה שהראש שלי עובד שעות נוספות. ידידי היקר, גם הנסיון שלי הוא לא שלי, הוא נמצא אצלי. הדבר היחיד שכן קשור אלי הוא הזמן. יש לי אפשרות לחלק אותו ואני בוחר לעשות זאת איתך, כל השאר שייך לההוא מלמעלה (להזכירכם, האיש אלכוהוליסט שלא הגדיר עצמו כשומר מצוות) אתה רוצה להגיד לי תודה? אספתי רוק והנהנתי כן, תתן מהזמן שלך הלאה...

והוא זה שהטביע באישיותי את הכלל החשוב ביותר בתוכנית הזו – תוכנית של פעולות – אסירותודה אומרים.. אבל בעיקר עושים. כשלא עושים לא אומרים. זה שקר.

כאן הוא הוריד את 'הכפפות' לגמרי – אתה לא יכול לומר לכח העליון תודה על אשתך ואז להתנהג אלה כאילו היא מובנת מאליה... זה פשוט לא הולך יחד. אתה צריך להבין שגם כשאתה עוצם עיניים מקמט את המצח ומסנן את המילים – אני אסיר תודה לכח העליון שנתן לי נקיון והחלמה  - 'בכוונה גדולה', והולך ברחוב ושותה בלי סוף שזו 'עבודה בעיניים', ידידי, למילים שלנו צריך כיסוי, ככה זה בהחלמה, לאמירת תודה אמיתית שהופכת לאסירות אל התודה, צריך להיות ביטוי מעשי.

בלי זה אין קשר בין האמירה למציאות. חשבתם שאני פראייר, נתתי לדברים להדהד לי קצת ואז הקשיתי, אז בשביל מה לרשום אסירויתודה... שנעשה ודי... שוב חיוך. שתיקה. והוא חד כתמיד – אם לא תרשום הסיכוי שהשינוי יקרה כמעט שלא קיים...  כשאתה רושם אותם יש לך סיכוי 'לאסור - לקשור' את התחושה הפנימית שלך אל הטוב.בעזרת הכח העליון היחס אליהם ישתנה. אם תהיה כנה זה יכול גם לדרבן אותך הלאה..

יש לי אסירותודה עצומה על הזמן שהקדיש לי... תודה איש.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45865

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
אוהו!

קודם אהבתי את ההגדרה של:
לעשות הפרדת כוחות בין ראשו וכתפיו של בן שיחי.
ממש מתוק מדבש!

ובקשר לעצם העניין - הבנתי שאתה מתייחס לכתיבתי בכך שאני אוחז הרבה לפני אי-נתינת מבטים שניים ברחוב. ואם כך הם פני הדברים רציתי לשאול, בכנות, מה באמת אני אמור לעשות? הנסיון האישי שלי הוכיח כי כשנלחצתי מכל מבט שני נפלתי בלי סוף. כשהפסקתי להלחץ הצלחתי לשמור יותר ימים.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שהיא מגיעה ללא חומר משמר

בעניין: אשכול אסירות תודה לכבוד ה' יתברך לפני 10 שנים, 11 חודשים #45866

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
הבנת לא נכון. הפוסט הזה נכתב לפני זמן, הוא פשוט לא היה עשוי עד הסוף על המחשב שלי. כשהאשכול הזה נפתח נזכרתי בו, במקום לפתוח נושא חדש שמתי אותו כאן. וביחס אליך, לא יודע מה לומר לך. אולי כדאי שתתייעץ עם מי שאתה מתייעץ. בהצלחה.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן
  • עמוד:
  • 1
  • 2
זמן ליצירת דף: 0.52 שניות

Are you sure?

כן