ברוכים הבאים, אורח

איך השפיע שמור עיניך על חיי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: איך השפיע שמור עיניך על חיי 509 צפיות

איך השפיע שמור עיניך על חיי לפני 10 שנים, 11 חודשים #45892

• pureman
  • חבר קבוע
שלום לכולם ובוקר טוב

כבר כמה ימים לא הייתי פה... והתגעגעתי, אז באתי...
אני כבר חודש נקי לחלוטין... ואני מרגיש טוב עם זה...
לפני שהתחלתי לשמור על עצמי לא הרגשתי את אלוקים בחיים שלי, נכון הייתי מתפלל 3 פעמים ביום ולומד מתי שהתאפשר לי... אבל אלוקים לא היה חלק מהחיים שלי...
ידעתי לחפש אותו כשהייתי צריך... כשהרגשתי כאב או צער הוא היה המפלט שלי... אבל רק מפלט... כשכלו כל הקיצין נזכרתי בו ופניתי אליו...
הרגשתי איך לאט לאט אני הופך לחיות חיים ריקים מאלוקים... חי כהמון העם ללא קשר יומי ואמיתי אם השם...
אני הצטרפתי לאתר לא כדי לעשות להשם טובה... ולא כדי לשמח את אשתי...
אני הגעתי לכאן כי אני רציתי להיות אדם טוב יותר... רציתי לחיות את מי שרציתי להיות במקום הכי עמוק בלב...
רציתי להיות אמיתי וכנה עם עצמי... לא רציתי לחיות בשקר העצמי שלי...
ומה שקרה... שמאז שהתחלתי לשמור על העיניים ולא לחפש להזין את התאוה שלי... התקרבתי יותר אליו...
חיפשתי אותו גם כשלא היה קשה לי... הרגשתי שאני צריך אותו לפני שקשה לי... רציתי להיות קרוב אליו כל הזמן...
התפילות שלי נעשו ביותר כוונה, הלימוד שלי נעשה בשבילו... התחלתי להכניס את הקב"ה שוב לחיים שלי...
כל פעם שאני יוצא לרחוב, אני פונה לקב"ה בבקשה שישמור עלי ממה שאני רוצה לראות... שיעזור לי לא להזין את התאוה שלי במה שאסור לי...
זה לא קל... כמו שאתם יודעים... זה נסיון יום יומי...
אבל... שמור עינייך היא לא תרופה למחלה... שמור עינייך זו דרך חיים... ודרך חיים כמו שזה נשמע... זה לכל החיים!!!
משיטוטים שלי בפורום אני גם שם ב לתופעה הזאת אצל אחרים... יש כאן הרבה מאוד של פוסטים שלא כל כך נוגעים במחלה עצמה...
הם מדברים על איך להיות אדם ישר יותר... איך לעבוד על מידות אחרות שלכאורה אין להם קשר כל כך לתאוה...
אנחנו כבני אדם (וכגברים בפרט...) יש לנו אגו מאוד גדול... וכשאר אנחנו חוטאים ולא דווקא בתאוה... קשה לנו מאוד להכיר בחטא... אבל מאותו רגע שהכרנו בחטא התאווה שלנו...
והודינו שאנחנו לא מושלמים ויש לנו פגמי אופי... הרבה יותר קל לנו להסתכל לעצמינו בעיניים ולנסות לבקר את דרך החיים שלנו ואת הפעולות שלנו...
אני מרגיש שמה שהאתר הזה עשה לי הוא הרבה יותר מהשם שלו... נכון שהוא עזר לי לשמור על עצמי מתאווה... אבל הוא הרבה יותר מזה עזר לי לעבוד על עצמי בכל תחומי החיים...
ההשראה והכח שקיבלתי מהעבודה על התאווה דירבנה אותי לנסות להשתנות בעוד תחומי... גרמה לי לנסות להשלים את המהפך ולהתחבר יותר לאבינו שבשמים...
לכן אני רוצה להודות לכל אחד ואחד מכן... לכל אותם שחלקו איתי ואיתנו את קשייהם ואת הצלחותיהם... זה כל כך עוזר לי להתמיד... ואני כל כך מודה לכם שאתם הייתם האנשים שעזרו לי למצוא את אשר חיפשה נפשי... את הרוגע הפנימי שלי... את החיבור שלי לקב"ה...
אני מודה לכם על הבמה המיוחדת הזאת... ומקווה לגדול ולהתחזק איתכם ביחד...
אוהב אותכם מאוד...  :D

בעניין: איך השפיע שמור עיניך על חיי לפני 10 שנים, 11 חודשים #45893

לגזור ולשמור.
לייק
ברוך ה' נקי מז' אייר התשע"ד.
זוכר שמחיר השימוש, הגיהנום הפרטי, יקר לי מדי (גנבתי מאסירות).

בעניין: איך השפיע שמור עיניך על חיי לפני 10 שנים, 11 חודשים #45989

• brother
  • דירוג פלטיניום
נשמע ממש כמו הספד...
דבריך מדהימים.
נראה שאתה ממש בהחלמה...
נשמח לשמוע עוד...
בהחלמה, אוהב, אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: איך השפיע שמור עיניך על חיי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46003

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
תודה רבה רבה לך.
גם אתה אח במשפחה הזו. וכמאמר החבר, לאלוקים אין נכדים... כולנו ילדיו.
מצטרף וחותם על כל מילה שכתבת.
גם אני באתי כדי לשמור על עיני... וגיליתי כאן משהו הרבה יותר מהותי מזה.
מצאתי חברים נאמנים. מצאתי את אלוקים. מצאתי את עצמי.
שה' ירחם עלינו
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: איך השפיע שמור עיניך על חיי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46305

ישר כח .מזדהה עם כל מילה .אני אשמח להמשיך לקרוא את מאמרך
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן