ברוכים הבאים, אורח

חוויה רוחנית מאבא אוהב
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: חוויה רוחנית מאבא אוהב 491 צפיות

חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46125

• סוד הכניעה
  • רצף ניקיון נוכחי: 2477 ימים
  • מנהל
בשבת האחרונה התקיים השבתון הדו-שנתי של ארגון ה- JSS בארה"ב, שהינו ארגון יהודי למכורים למין. בשונה מ SA שהוא לא מזדהה עם שום דת או כל דבר מחוץ לשתיים עשרה הצעדים, הארגון הזה הינו יהודי ומקיים שבתונים למכורים בגמילה. מדובר בחוויה מאוד מאוד מיוחדת, לראות המון יהודים שומרי תורה ומצוות עם נשותיהם, משתתפים בשבתון שכולו קודש להחלמה נטו.

לצערי לא התאפשר לי להשתתף בכל השבתון, אך הגעתי במוצאי שבת וזכיתי לטעום מהאווירה, הקבוצות שהתקיימו וגם הקומזיץ המרגש מאוחר בלילה. יש המון מה לכתוב על כך, על הפתיחות, האהבה, חוסר המעמדות וכן הלאה, אבל ברשותכם אכתוב רק על נקודה אחת שריגשה אותי מאוד, ועבורי היתה חוויה רוחנית ממדרגה ראשונה.

המשא המרכזי במוצאי השבת היה של חבר שנקי 29 שנים, חבר שההחלמה פורצת מתוך גרונו, ובנוסף לכך הוא גם ניחן בחוש נאום משובח ביותר. הוא הקדיש את דבריו לנושא של "אלוקים אוהב". עבורי, הענין הזה של אלוקים אוהב, הוא תמצית הצעד השלישי "החלטנו למסור את חיינו ורצוננו להשגחת אלוקים כפי שאנו מבינים אותו". תמיד ידעתי שאלוקים אוהב, אבל ידעתי עליו עוד כמה דברים. בבית שלי לא התמקדו בגהינום ובעונשים, ובכל זאת אלוקים לא התחבר אצלי לאהבה אלא בעיקר לכך שהוא דורש ממני הרבה דרישות.

אלוקים אוהב? זה נשמע משהו כמעט נוצרי. ועל כך הרעים בקולו הנואם המוכשר ושאל: מאיפה אתם חושבים שהגויים לקחו את המושג הזה אם לא מהתורה?! הרי אם רק היינו מקשיבים למה שאנחנו ממלמלים בתפילה, היינו כולנו יודעים שאלוקים הוא קודם כל אוהב. הוא תירגם לאנגלית את י"ג מידות הרחמים, והתמקד על "נוצר חסד לאלפים". אז נכון שאלוקים גם נוקם ונוטר לשלוש דורות, אבל הוא נוצר חסד לאלפים!

ואז הוא ביקש מהקהל כולו להצטרף אליו, והתחיל לשיר את י"ג מידות הרחמים כפי שהקהל אומר ביום טוב לפני ארון הקודש הפתוח. פעם אחת, ועוד פעם ועוד פעם, והקהל כולו קם על הרגליים ואיש הניח את ידו על כתפי חברו, והטונים עלו עוד ועוד. הקהל לא הפסיק אחרי שלוש פעמים אלא המשיך הלאה, ואני התרגשתי.

אז מה היה שונה בפעם הזאת מכל הפעמים בהם אני אומר את זה בבית הכנסת? השוני היה שהפעם התכוונתי באמת. ואולי זה כל התכנית על רגל אחת. אין בה שום חידוש מהפכני, לא שום דבר שאי אפשר למצוא שחור על גבי לבן בכל ספר יהודי, וגם לא משהו שלא גדלנו עליו ושמענו עוד בכיתה א', אבל כאן אני מתכוון באמת.

אלוקים אוהב אותי כפי שאני. עם ההתמכרות שלי, עם ההחלמה שלי. הגיע הזמן שאני יאהב את עצמי. אלוקים מקבל אותי כפי שאני. עם ההתמכרות שלי, עם ההחלמה שלי. הגיע הזמן שאני אקבל את עצמי.
הכינוי שלי הוא 'סוד הכניעה' ואני מכור בהחלמה. בחסד א-לוהים - לגמרי לא מובן מאליו - אני נקי מאז כ"ו בכסלו תשע"ב, כל יום - רק להיום.

הסיפור האישי שלי: goo.gl/mShRFs

בעניין: חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46128

• בן אהוב!
  • דירוג כסף
  • כן אני יכול!!! לשעבר
וואו! איזה יופי. התרגשתי.
יש כאלה שבתות בארץ?
מתפלל להיות נקי רק להיום! תודה אלוקים על הדרך ותן לי את הכוח להמשיך לצעוד!

בעניין: חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46130

• אבי גולן
  • רצף ניקיון נוכחי: 208 ימים
  • דירוג פלטיניום
יש עוד כמה שבועות כזה שבת פה בארץ
שלח לי בפרטי ואני יעדכן אותך
אֲנִי מַאֲמִין בֶּאֱמוּנָה שְׁלֵמָה. שֶׁהַבּוֹרֵא יִתְבָּרַךְ שְׁמוֹ הוּא בּוֹרֵא וּמַנְהִיג לְכָל הַבְּרוּאִים. וְהוּא יכול בכוחו לתת לי עוד יום נקי ומפוכח.

בעניין: חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46132

• שמואל
  • דירוג פלטיניום
  • (דיל לשעבר) אלי תן לי שלווה, אומץ ותבונה
תודה סוד.

ממש מדהים.
עכשיו אני יודע מה היעד הבא לטיול לחו"ל (שלי ושל אשתי).

אכן יש גם בארץ עוד כחודש כזו שבת.
וזה ממש לא מובן מאליו איך שלפני חצי שנה אשתי לא הייתה מוכנה לשמוע על כך ועכשיו היא רצה לשמור את התאריך.

אבי ובן -
לצערי השבת הזו היא רק לחברי SA.
מי שחבר SA כבר יודע.

בהחלמה.
שלום, שמי שמואל ואני מכור לתאווה.
בס"ד גדולה אלוקים שומר אותי נקי היום כנגד כל הסיכויים כל יום רק להיום

בעניין: חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46178

• אסירותודה
  • רצף ניקיון נוכחי: 6040 ימים
  • מנהל
תודרבה סוד. כיף לך. אכן, יש בשבתות הללו עוצמות שאי אפשר לתאר. כאילו 'הנשמה היתירה' מורגשת יותר. מקבלת ונותנת משהו ממקום גבוה מהרגיל. אשריך שזכית.
מכה אב התשס"ה הנס האישי שלי ממשיך, רק להיום. אפשר לקרוא עליו כאן

בעניין: חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46183

זה לא מפחיד שבתות כאלה ?
אולי יש מישהו שהיה ויכול לתאר בקצרה.
תודה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: חוויה רוחנית מאבא אוהב לפני 10 שנים, 11 חודשים #46396

• נתן במתנה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1823 ימים
  • דירוג פלטיניום
תודה רבה, סוד.
יותר מאשר שמרגש אותי החיבור לתוכנית, אותו תיארת מרגש אותי החיבור שהתבצע בנפשך בין העולם הדתי, ממנו ברחת, לעולם ההחלמה אליו נכנסת.
חיבור זה מראה לי שהנפש יכולה להתאחות. שלא צריך לדחות את העבר מפני העתיד.
הייתי בשנה שעברה בשבת כזו והיא הייתה לי מאוד מאוד משמעותית, ממליץ בחום.

נתן במתנה
אבא אוהב העלה אותי לרכבת ההחלמה בכ אדר תשע"ב, היום בו הפנמתי שהתאווה היא חלק ממני, והיא תשאר כזו עד ליומי האחרון, ופניתי לעזרה.
סיפורי האישי
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן