ברוכים הבאים, אורח

מצבים רגועים
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: מצבים רגועים 353 צפיות

מצבים רגועים לפני 10 שנים, 11 חודשים #46446

שלום הכינוי שלי לא להחליק אני ממש חדש כאן רק כמה ימים הייתי רוצה להעלות בעיה שלפעמים התאוה נותנת תחושה שאני בסדר כלומר כמה ימים שאפילו אין שום רצון לחטוא ואז זה מגיע בבום ואיכשהוא אני בתוך המחשב במקומות הכי גרועים שיכולים להיות ולכן המלחמה היא נורא קשה אשמח לשמוע דעות העניין

בעניין: מצבים רגועים לפני 10 שנים, 11 חודשים #46448

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום לא להחליק.

גם אני שמתי לב על עצמי שזה קורה לי. אני ממש לא רוצה ליפול ופתאום בלי התראה כלל אני כבר הייתי עמוק בחיפוש תאווה.
בשלב מסויים בתכנית לימדו אותי שאין לי כוח מול התאווה. היא תמיד תנצח. אלא מאי? אני יכול להיות חכם מראש ולהיזהר לא להיכנס למקומות מסוכנים.
כמו שמי שאלרגי לבוטנים לא יכנס למסיבת במבה.. וגם אם הוא החליט בהחלטה נחושה לא לאכול שם כלום,
כך אני יודע שמסוכן לי להיכנס לכל מיני אתרים (וואלה - ווינט - מאקו - ועוד אתרי חדשות תמימים) כי אני יודע שפתאום אראה איזה כתבה עם ניחוח מיני וזה יגמור אותי מיד.
החלטתי, ובמשך תקופה ארוכה נכנסתי רק לאתר ערוץ 7. שם אין מסיבה של תאווה.

אבל כל זה מספיק רק לעצה כללית איך לא להיכנס לסיבוכים מיותרים. למעשה, אני יודע על עצמי שאני מכור לריגוש הזה של התאווה, וזה תמיד יתפוס אותי שוב ושוב. אינני יודע אם אתה מכור, אבל למכור כמעט ואין סיכוי להשתחרר מהאובססיה והכמיהה והכפייתיות לתאווה. אני מכור.
אמנם, זכינו, ובחסד ה' עלינו ישנה דרך רוחנית, הנקראת 12 הצעדים. וזו תכנית רוחנית שכל מהותה לחבר אותנו עם אלוקים. ומהנסיון, מי שהולך בדרך הזו רואה ניסים ונפלאות.
אני מאוד ממליץ. השאר עמנו, תקרא במדור קולות של החלמה, ותבקש את הספר הלבן והספר הגדול שהם הספרות של התכנית, יפלו לך אלפי אסימונים.

מאחל לך הרבה הצלחה בהתמודדות הלא פשוטה הזו.
אשמח להיות בקשר ולהסביר אם תרצה.
בהחלמה
אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.27 שניות

Are you sure?

כן