ברוכים הבאים, אורח

אלוקים תעזור לי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: אלוקים תעזור לי 422 צפיות

אלוקים תעזור לי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46523

מה יהיה איזה יאוש כבר יותר מחודש אני קורא בפורום ובקבוצות הטלפוניות ,ואני רואה כמה יצור קטן אנוכי ,לא רק בגלל תאוותי העמוקה .
לראות איזה צדיקים נמצאים פה שמוכנים להגיע לקבוצות ולחשוף עצמם ואני עדין יצור קטן אין בי האומץ כל הזמן מחשבתי על אחרים מה יגידו .גם שאני מדבר בקבוצה הטלפונית אני כל רגע חושב איך אני נשמע ומנסה לעשות רושם שהינני אדם חכם נו אז מה יהיה איתי ,גם בעל תאווה עתום המכור 20 שנה גם גאוותן .
יש סיכוי שעוד שנה מידות אלו יעלמו, אני מיואש טוטאלי
(גם כרגע שאני כותב סטטוס זה אני חושב איך אכתוב את הסטטוס שיהיה הכי מרשים למרות שאינני כותב יפה אבל חשוב לי מאד שיחשבו שאני אדם חכם...

תבינו באיזה מצב אני.דיי
לסיכום אני חושב שאתם צדיקים עצומים איזה קירבה להקב"ה יש פה איזה הקרבה ,איזה טוב לב ,תכונות אלה מצאתי אצל כולם אוהב אתכם תתפללו עלי הגעתי למצב של נפילות עם מאות בחורות עדיין לא הגעתי לכמות מדויקת כנראה שאני פוחד מהתוצאות
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 11 חודשים על ידי .

בעניין: אלוקים תעזור לי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46527

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
מתפלל עליך.

אני לא צדיק, ולא הגעתי להיחשף כל כך מהר, התבשלתי עם עצמי לא קצת עד השיחה הראשונה הטלפונית עם חבר, ואח"כ עם חבר נוסף, ורק אח"כ להקשיב לקבוצות טלפוניות מבלי לדבר ולהזדהות, ואח"כ גם להציג את עצמי בלבד בטלפון, ורק בהמשך בהמשך הגעתי לקבוצה החי'ה.

מה שדחף אותי כל הזמן לשם, זה הרצון ההחלטי הכי חזק שהי'ה לי, שאני למקום ממנו הגעתי לא רוצה לחזור יותר. לעולם.

אתה בדרך הנכונה, אל ייאוש, עוד נתראה פנים אל פנים בעז"ה בהחלמה טובה.

בעניין: אלוקים תעזור לי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46531

מה נשמע מאשפות ?
אני לפעמים מחייג אליך ואין תשובה...
מחכה לטלפון. תצלצל. נדבר.
יום טוב, נשמה.
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."

בעניין: אלוקים תעזור לי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46533

• מוישלה
  • רצף ניקיון נוכחי: 1667 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • נקי בחסד אלוקים מי"ב בטבת תשע''ג 20/12/12
מאשפות ידיד יקר
מי שמגיע לקבוצה חיה ונחשף הוא לא צדיק, הוא פשוט היה נואש מספיק כדי להחשף.
ואתה...
מה לך, יחידה, תשבי דומם כמלך בשבי, כנפי רננים תאספי וכנף יגונים תסחבי, כמה לבבך יאבל, כמה דמעות תשאבי, דבקת ביגון עד אשר קבר בתוכו תחצבי.
דומי, יחידתי, לאל, דומי ואל תעצבי, עמדי וצפי עד אשר ישקיף וירא יושבי.
סגרי דלתך בעדך, עד יעבר-זעם חבי.

בעניין: אלוקים תעזור לי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46535

מאשפות,
לי לקח חודשיים מרגע שפגשתי את האתר עד שהעזתי לכתוב משהו, ועוד עשרה חודשים עד שהגעתי לקבוצות חיות. אני מבין שכך כנראה היה צריך לקרות אבל אני לא ממליץ על זה לאף אחד. כמו שכתב מוישהלה, בסוף הייתי פשוט נואש מכדי שאוכל להמשיך לסחוב כרגיל. כשחשבתי שאני צריך אומץ להגיע לקבוצות לימדו אותי שמה שאני צריך הוא לא אומץ, אלא הכרה בכמה אני לא יכול לבד, וכמה מצבי עגום. שב עם עצמך, תהרהר בחוסר התוחלת, והקפיצה לקבוצות תבוא מאליה. כמו מי שקופץ מבניין בוער כי הוא יודע שאין טעם להישאר היכן שהוא נמצא, ושגם אם הקפיצה מפחידה, האש בטוח תשרוף אותו.
בכל מקרה, שים לב שאין טעם ברגשות אשמה. הם מקדמים אותך במשהו?
תן לו משלו, שאתה ושלך - שלו
וכן בדוד הוא אומר "כי ממך הכל, ומידך נתנו לך"

בעניין: אלוקים תעזור לי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46540

• זיו מציע
  • רצף ניקיון נוכחי: 1196 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • אני מציע את עצמי לפניך לעשות בי ככל שתרצה
אוהבים אותך מאשפות.
הקב"ה איתך. הוא מאיר לך פניו. וכנראה מתכנן עבורך דרך החלמה משלך...
השאלה אם יש בך נכונות להיות פתוח למסרים שלו?
לנסות דברים חדשים?
נראה לי שאתה כבר עושה אותם...
את רוב הדברים העברתי,
נשאר רק עוד ארגז אחד,
כדי להרים אותו, אני צריך עזרה.
שמימית.
(אביתר בנאי)
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.34 שניות

Are you sure?

כן