ברוכים הבאים, אורח

שבועיים שלמים בלי ,ואז נשברתי
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: שבועיים שלמים בלי ,ואז נשברתי 372 צפיות

שבועיים שלמים בלי ,ואז נשברתי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46937

• eyalgan
  • חבר חדש
שלום אנשים.
נכנסתי לאתר לפני שבועיים ,ובזכות זה החזקתי מעמד יפה שבועים .
אתמול נפלתי וזה ממש מבאס. איך ממשיכים לתקופה יותר ארוכה?
תודה

בעניין: שבועיים שלמים בלי ,ואז נשברתי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46943

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
שלום חבר יקר,

מכיר היטב את התחושה הזו. נמאס להיות עבדים של גברת תאווה. כמה כאבי צוואר מראש שמסתובב כממטרה ויצא מכלל שליטה.
די נמאס! רוצים להחלים. לנצח את התאווה. מה עושים תכל'ס?

אציע לך את סדר ההחלמה כפי שאני רואה אותה כעת.

חברים יקרים, זו הצעתי:
חשבו רק על הצעד הקרוב הבא שלכם. אצרף כאן רשימה איך אני רואה את השלבים של החיבור. כל פעם התפקיד שלנו זה לטפל בצעד הקרוב.
(אם שכחתי משהו אתם מוזמנים להגיב ולהמליץ המלצות משלכם)

1. אם אתם קוראים הודעה זו כנראה אתם כבר בפורום שמור עינך. השלב הבא זה ליצור שם משתמש אנונימי שדרכו נוכל לתקשר עם חברים מחלימים. לכתוב ולהגיב.
לקרוא כל יום את המייל היומי.

2. אם כבר יש שם משתמש, השלב הבא זה להתחיל לקרוא פוסטים חשובים, לכתוב ולהגיב. חשוב לשתף בכנות על עצמנו. אל דאגה הכל אנונימי לחלוטין.

3. לבקש את הספרות של התכנית, הספר הגדול הספר הלבן והספר 12 ו12. הם ספרים שנכתבו בדם ויזע והמון נסיון. משם אפשר לשאוב המון כח והחלמה. במייל - prozdor1@gmail.com  . מומלץ מאוד לקרוא כל יום עמוד מכל ספר. זו סגולה חזקה מאוד.

4. שמירת המספר של הקבוצות הטלפוניות. ולהיות מאזין פאסיבי לקבוצות הטלפוניות. אין אף חשש לחשיפה. ויש לזה ערך רב. כאן יתחילו אלו שאין להם גישה לאינטרנט.
יש גם קבוצות שצריך בהם קוד. כדאי לבקש להתקבל לקבוצות הללו. יש בהם הרבה החלמה.

5. שבירת הקרח הראשונה. התכתבות אישית עם חבר בפורום דרך ההודעות האישיות. בקשת עזרה מפורשת מחבר דרך ההתכתבות הזו. ובקשת מס' הנייד שלו.

6. שיחת טלפון לאותו חבר ראשון. (עדיפות לחבר שמכיר כבר את התכנית ועובד לפיה). חשיפת השם הפרטי האמיתי לאותו חבר. לספר לו קצת עלינו, ולבקש ממנו עזרה.

7. קשר כנ"ל עם חבר נוסף. יש ערך עליון וחשיבות לקשר חי עם כל חבר. זו מקפצה להחלמה.

8. השתתפות פעילה בקבוצות הטלפוניות. אפילו שיתוף קצרצר של שניות. מותר לפחד לפני. זה בסדר ונורמלי. אבל כמעט ואין סיכוי להחלמה למי שנשאר מאחורי מקלדת.

9. מעורבות פעילה בפורום לפי היכולת. לשאול שאלות. לקרוא את המייל היומי ולהעמיק את הקשר עם החברים.

10. אם התרשמנו שהתכנית הזו היא הפתרון עבורנו, זה הזמן לבקשת ספונסר מאחראי הספונסרים. דרושים כאן נכונות פתיחות וכנות. זה השער להחלמה.

11. לעשות כל מה שהספונסר אומר. הספונסר אולי עלול לטעות, אבל אני אף פעם לא טועה אם אשמע בקולו... מכאן ההוראות שלי נגמרות. תתייעץ עם הספונסר שלך.

חבר יקר ואהוב, מחכה לפגוש אותך בעיתו ובזמנו, לקבל ממך חיבוק אהבה וחמצן, ולהעניק לך בחזרה את כל החיזוק האהבה והנסיון שניתנו לי, ושהחזיקו אותי נקי ושפוי.

אוהב
הושיעה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: שבועיים שלמים בלי ,ואז נשברתי לפני 10 שנים, 11 חודשים #46975

אם אתה רוצה - אשמח לשוחח איתך.
ראה למעלה ב - My Messagese.
בהצלחה !
"הִשְׁבַּעְתִּי אֶתְכֶם בְּנוֹת יְרוּשָׁלִָ ם אִם תִּמְצְאוּ אֶת דּוֹדִי מַה תַּגִּידוּ לוֹ שֶׁחוֹלַת אַהֲבָה אָנִי."
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.29 שניות

Are you sure?

כן