ברוכים הבאים, אורח

התלבטות
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: התלבטות 656 צפיות

התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47056

שלום חברים! אני רוצה לספר לכם קצת ממה שעבר עלי בזמן האחרון ואיפה אני נמצא עכשיו,ואשמח מאוד לקבל עצות,במיוחד מהחבר'ה עם הניסיון.
עד לפני שלוש חודשים בערך לא ראיתי כל מוצא,הייתי מיואש מתמיד,לא האמנתי שלבעיתי אי פעם יהיה פתרון ואצליח שלא ליפול יותר.ואז פגשתי בחסד ה' את האתר של שמור עיניך ואורו עיני,ראיתי את ההשתקפות האמיתית שלי בפעם הראשונה,ראיתי מי אני באמת. ראיתי שיש שם למה שאני ושיש גם פתרון למחלה שלי. שמחה עצומה....
ואז החלו התהיות האם אני בכלל מכור? ולמה חרצתי את דיני כל כך מהר? ככל שקראתי יותר מהספרות הבנתי שזה נראה לי אני ואין מה לעשות.
לפני בערך חודש סיפרתי על הבעיה שלי לאחד הרבנים בישיבה שלי והוא המליץ לי מאוד על תוכנית שתים עשרה הצעדים ,והוא גם המליץ לי על מטפל צמוד שמטפל בשיטה הזאת.אני יודע שאחד מעקרונות התוכנית זה שמכור לא ימכור את שרותיו לאחריו תרומת כסף כי זה גם נוגד את העקרונות של התוכנית וגם זה עלול לפגוע בו.
..אבל אותו אדם עושה זאת שנים והוא מצליח מאוד,וגם היום התייעצתי עם רב גדול שמבין בנושא והוא גם אחד מהתומכים באתר כאן והוא גם כן המליץ לי ללכת למטפל אישי בכסף.כי יש את היתרון שזה מחייב יותר וגם נתון תחת מעכב רציני יותר.אני לא בא לזלזל חס ושלום באף ספונסר כאן ובעבודת קודש שעושים כאן,אני רק מתלבט האם אולי כדאי בתור התחלה יציבה ללכת על האפשרות הזאת.
עוד דבר זה שכשדיברתי עם אותו רב גדול הוא שאל אותי עד כמה התאמצת כדי לפול,על מנת לנסות לאבחן האם אני באמת מכור,ואז ל יגעתי באמת מה לענות...כי אולי באמת חא התאמצתי מספיק ואני באמת אדם רגיל שנופל הרבה כי אני לא מתאמץ...אולי אני לא מכור...חזרתי לתסכול גדול...
אני מכור וחסר אונים מול תאווה! רק בזכות אבא שבשמיים אני מצליח אני נקי רק להיום.

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47088

• משוחרר12
  • רצף ניקיון נוכחי: 975 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • שלב ב'
אם יש לך עודף כסף לך למטפל שגובה כסף . . . . . 

לא חבל? יש כאן ספונסר שמוכן לתת לך את כל כולו למען תצליח, והוא עוד יודה לך על כך שבזכותך הוא נשאר נקי ומפוכח . . . . . .

אני מאוד שמח עם הספונסר שלי ב"ה. ואני בזכותו, בחסד אלוקים ובזכות כל הפלטפורמה של שמור עיניך, החברים וכו', מתחיל לראות את האור בקצה המנהרה.

לענ"ד להיות רציני תלוי פחות אם אתה מוציא כסף או לא ויותר אם אתה מוכן לעשות הכל כדי להפסיק את זה או לא.

סיפר חבר בצעד ראשון בקבוצה שהוריו לקחו אותו לטיפול רגשי, שילמו בשביל זה כסף והוא ברח מהמטפל כי לא התחבר אליו.

הכי טוב להתפלל לה' באמת שינחה אותנו בדרך הנכונה.

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47092

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47113

אני מכיר את הפוסט הזה ועדיין אני אני רואה יתרון במי שמטפל בכסף . אשמח מאוד אם מישהו יוכל לדבר ריתי אישית אני מאוד אשמח.זו גם התלבטות שמשאירה אותי מתוסכל וחסר מנוחה לגמריי. אם מישהו מוכן אז שישלח נודעה בפרטי.תודה

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47122

• הושיעה נא
  • רצף ניקיון נוכחי: 1617 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • יש תקווה!
אולי כדאי לך לפנות באישי לפתוח הפוסט ?
או אולי לאלו שהתחברת לתגובות שלהם.
אם זה חשוב לך כדאי לך ליזום.

אני יכול להבין את הערך של התחייבות כספית.

ומנגד ברור לי שצריך כאן מניע יותר חזק מכסף. צריך שהרצון להחלים ממש יגע בעצם הנשמה! ויהיה חיים או מוות!
וההחלמה תלויה בזה ולא בכסף או לא כסף.

אך איני יכול לייעץ לך אישית דבר. אין לי ניסיון עם זה.

בהחלמה
אנא ה' הושיעה נא! עוזר דלים הושיעה נא!
הושיעה את עמך, וברך את נחלתך, ורעם ונשאם עד עולם...

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47165

• יוסי כהן
  • רצף ניקיון נוכחי: 1094 ימים
  • דירוג פלטיניום
כדאי אולי לשים לב לעוד שני דברים:
1. כמו שכתבו פה המון, חולה הולך לרופא ולא לרב ולכן כדאי להתיעץ על זה עם מי שמבין בנושא ההתמכרות (כמו שאתה עושה כאן..)
2. ידוע, ולפי הבנתי זה לא המצאה של החבר'ה פה, שרק אדם עצמו יכול להחליט אם הוא מכור או לא. אם רוצים יש את 20 השאלות שיכולות לעזור www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=3538.0
בהצלחה!

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47240

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אני מכיר כאלו שעשים גם וגם. למרות שאישית לא בדיוק התחברתי לאחד שמטפל בשיטת הצעדים והחלפתי לאחת שמטפלת בשיטה שונה... אבל זה לא אומר כלום. כל א' צריך להיות כנה עם עצמו ולראות מה באמת עוזר לו.

עצתי לך, לנסות. אם יש לך את היכולות הכספיות לכך לך על זה לחודש או שנים. תנסה ותראה. עם זה עובד לך אז שהיה בהצלחה ובהחלמה. אם לא תוכל לנסות שיטה אחרת לצד הצעדים. לא נראה לי שישנו אדם על פני האדמה שיוכל לענות לך מה יהיה טוב בעבורך.
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 11 חודשים #47492

חבר'ה תודה לכולכם!! אחרי הרבה התלבטיות,עזרה והתייעצות עם חברים כאן ,וב"ה גם הבנה והכרת פגם אופי של חוסר החלטיות שלי ,הגעתי להחלטה להמשיך עם התוכנית של האתר ,להגיע לקבוצה חיה, ולקחת מהאתר בע"ה ספונסר.
אז כעת חיה אני חוזר מהקבוצה החיה. איזה אנשים נפלאים וחמים. בהתחלה בתחילת היום היו לי המטן חששות,מה אני אצטרך לספר ,ואם זה יהיה את כל הסיפור שלע אז איך אני יעשה כזה דבר מטל הרבה אנשים,וגם ככה יש בי ביישנות אז זה יהיה. ב"ה היה נפלא,זכיתילהכיר את החברים מקרוב,להבין יותר מה זה התוכנית בחיי היום יום,לשמוע חבר בהחלמה בצעד תשע,ולצאת עם הרגשה מחוברת ונפלאה! גם לדעת שבאמת יש עוד אנשים בדיוק כמוך שגם כן מתמודדים בהתמודדות הזאת מוסיף המון.
תודה לכל מי שהיה !

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 10 חודשים #47495

• העברי
  • דירוג פלטיניום
בס"ד
אני ממש שמח בשבילך!
לי הייתה חוויה דומה בקבוצה (בירושלים)
ממש רציתי להגיע אתמול, אבל לא התאפשר
בהצלחה

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 10 חודשים #47530

• מתנת-הנקיון
  • דירוג פלטיניום
  • אל תתן לעבר שלך להרוס את עתידך.
אתה יודע מה אתה מזכיר לי? פעם ראשונה שלי בקבוצה לא רציתי לצאת מהרכב עד שחבר יקר פנה אלי והזמין אותי להכנס... החבאתי את ראשי ולא רציתי להסתכל לאף א' בעיניים... מי יודע מי יזהה אותי? :-[

היום אני מאושר להפגש עם אנשים כמוני ולשוחח איתם על הנושא הזה. (גם לחשוף את הסוד האפל ביותר בחיי וגם לשוחח פתוח על הנושא שהוא טאבו בציבור שלנו)

מצפה להגיע לארץ ולפגוש פנים אל פנים את החברים היקרים שעזרו לי המון בתחילת דרכי איתם טרם נפגשתי!
משתדל לזכור:
שהנקיון הוא מתנה
שלא מקבלים אותה בחינם
שדרושה עבודה רצינית עקבית וממושכת לזכות בה
שהיא מגיעה ללא חומר משמר
שצריך להמשיך בעבודה ע"מ לשמרה
"שיהא עסק זה לי לרפואה שלימה"
זכני, אלוקי, ל"מתנת-הנקיון"
נקי ברחמיו המרובים, לא בכחי, מאז יום ה לפרשת לך לך ו' מרחשוון ה'תשע"ד 10 אוקטובר 2013

בעניין: התלבטות לפני 10 שנים, 10 חודשים #47572

• brother
  • דירוג פלטיניום
היה כיף לראות אותך.
אשמח לשמוע ממך מידי פעם...חחח
אתה אח אמיתי!.......
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.42 שניות

Are you sure?

כן