ברוכים הבאים, אורח
  • עמוד:
  • 1

נושא: שיגרה 380 צפיות

שיגרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47537

• אלי
  • רצף ניקיון נוכחי: 79 ימים
  • דירוג פלטיניום
  • המשימה אפשרית, אחרת לא היינו מקבלים אותה!!!
בעיה שמעסיקה אותי רבות

אחרי שבשעה טובה הצלחתי לצאת מהבוץ ולהשיב את השליטה על חיי בעזרת החברים פה באתר נכנסתי למצב של שיגרה. לאט לאט המתח החל לרדת(כי כבר הרבה זמן לא נפלתי, ברוך ה') והדרייב להכנס לאתר ולשתף נחלש. ואז לאחר כמה שבועות/חודשים שטף אותי גל גדול של תאווה שכמעט הפיל אותי.

התהליך חזר יותר מפעם אחת כאשר אחרי תקופה של פעילות באתר התחלתי להרדם בשמירה עד ששוב הותקפתי. וזה חזר על עצמו גם היום כאשר פתאום תפסתי את עצמי פותח קישור לאיזה קליפ בעייתי.

הפעם (שוב) ניצלתי אבל מי יודע מה יקרה בפעם הבאה?

בטח בגלל הזעזוע מהמעידה היום תראו אותי קצת באתר בימים הקרובים, אבל אחר כך? שוב שגרה?

בעניין: שיגרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47565

אלי היקר
גם אני התחלתי ככה עד שהגעתי למסקנה שזה לא יעבוד כל עוד אני לא תופס חזק ולא עוזב ולא משנה איך אני מרגיש...
התאווה עובדת ככה וצריך להכיר את זה כי כשזה מגיע זה בלי הודעה מוקדמת ובלי התראות, זה פשוט בגיע ומפתיע
תתחיל מזה שתתחבר לקבוצה טלפונית תתמיד ואל תעזוב גם לא עוד שנה!
בלי זה אני הייתי נופל שוב ושוב והפסקה גדולה רק הייתה נותנת לי את הרצון לפרוק את התאווה בצורה פרועה יותר...
הייתי מגדיר את זה על עצמי כמצב יבש ולא נקי כי זה לא באמת שאני משקם את עצמי אלא דוחה ואח"כ פיצוץ ועוד פיצוץ
שיהיה בהצלחה

בעניין: שיגרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47571

• brother
  • דירוג פלטיניום
אם אתה חושב שאתה מכור אז ברוך הבא, אתה מוזמן ממש להתחיל בצעדים. ואז תבין שכל העניין זה אתה, ויש כל כך הרבה מה לתקן שכאשר תתקן ההרגשה הזאת תחזור פחות.
אם אתה לא מכור אז שיהיה לך בהצלחה,
אם אתה חושב שאתה מצליח להתמודד לבד אז בהצלחה,
אוהב מאוד, מכיר את ההרגשה, אני אישית מבין שזה משהו בפנים ולא משהו חיצוני, אני לא רוצה להמשיך לעשות שריר, אני רוצה לדעת לשחרר לכן התחלתי לצעוד..
אח.
אני תמיד הרגשתי שחסר לי החיבוק הגדול שיקרב אותי אליך.

לכן החלטתי שאת החיבוק הזה אני רוצה להעניק לכל מי שרק יבקש

בחיבוק גדול ואוהב שרק אח יכול לתת.

בעניין: שיגרה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47618

נשמע כמו יתד שצריכה חיזוק
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.32 שניות

Are you sure?

כן