ברוכים הבאים, אורח

תקופה לא קלה
(0 צופה) 
  • עמוד:
  • 1

נושא: תקופה לא קלה 386 צפיות

תקופה לא קלה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47678

• אהיה
  • חבר חדש
  • "אם אין אני לי מי לי"
בזמן האחרון אני לא מפסיק ליפול בעיניין הראיה האסורה מנסה לשים לי פתקים לחיזוק וברגע שאני שם שוכח מכל העולם מתפלל כל יום בורא עולם אבאאאאאא תשאיר אותי נקי בבקשה רק היום ונופל שוב ושוב קשה לי מאוד כאשר אני יודע את התוצאות אני יודע כמה זה רע אך שנכנס לזה הכל נעלם מרגיש בוגד בבוראי באשתי ובכל מי שאני מכיר לא יודע מה לעשות זה ממש מחלת נפש שאני לא יודע אם אי פעם תיעלם מייחל ומתפלל שתיעלם מהרה ואמצא מזור לנפשי לגופי ולנשמתי כי אני יודע שתאווה תיעלם אני חופשי חיי יהיו גן עדן עלי אדמות השאלה איך מרפים לא הצלחתי בזמן האחרון בכלל לא יודע מהקורה איתי :-[

בעניין: תקופה לא קלה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47686

• ag-ye
  • חבר קבוע
  • 7 יפול צדיק... וקם ! ! !
משתתף אחי , אני במצב דומה לשלך בראיות האסורות.
דבר אחד יש לי להגיד לך ואני אומר את זה גם כדי לחזק את עצמי כי אני לא מוצא מישהו שיגיד לי את זה.

כל מאמץ ולו הקטן שאתה מנסה לעשות לעבר אבא עושה רעש גדול, והוא רואה הכל ויעזור לך אם תהיה אמיתי עם עצמך ותזכור תמיד שאבא אוהב אותך גם אם הוא לא ענה מיד כשביקשת, תחשוב על זה, איך אבא שבשמיים מעריך אותך שהוא רואה שאתה לא מקבל תשובה ועדיין סומך עליו וממשיך לחפש את הדרך החוצה, תנסה להתחזק מזה שאתה פה וממשיך לנסות ולא מתייאש ולמרות הכל מאמין שיש תקווה שגם אתה תזכה להיות נקי ושפוי.

עוד דבר אני אגיד לך, תנסה לזהות את נקודת האל חזור שלך שמשם אתה בידיים של התאווה וכל המילים היפות נעלמות, כשכבר אין דרך חזרה, וכשתצליח לזהות את הזמן הזה תעשה פעולות שיגרמו לך להתעסק במשהו אחר, אני אתן לך דוגמא, תנסה לרשום על דף בדיוק מה שאתה עובר באותו רגע בתאווה, ותנסה להגיע משם תוך כדי כתיבה לבקש עזרה מאבא שבשמיים שיעזור לך להתגבר רק הפעם. או אולי פשוט תכתוב לעצמך סדר יום של דברים פשוטים וקלים לעשיה מאותו הרגע שזיהית את הנקודה עד לזמן מסויים שלדעתך יספיק כדי לעבור את הגל, חשוב שהפעולות האלו יהיו מדוייקות כדי לא להביא אותך אפילו בטעות לתאווה ,והכי חשוב תהיה מקורי, תנסה למצוא דרכים משלך לצאת בשלב שלפני האל חזור שלך.

בהחלמה חבר, וכל זה רק עד שנבין איך מתמודדים בשיטת 12 הצעדים מול תאווה.
"אפילו הצדיקים מהדורות הקודמים נאבקו בתחום הזה (והם מזכירים את "חטאי נעוריהם"),
כך שאתם יכולים לתאר לעצמכם, שהמחפשים טהרה בדור כשלנו הם באמת הלוחמים החזקים ביותר של השם!"
נערך לאחרונה: לפני 10 שנים, 10 חודשים על ידי .

בעניין: תקופה לא קלה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47692

יכול להיות שלהרפות זה הפתרון (לי זה עוזר) -
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=1700.msg17702#msg17702

אולי גם זה יעזור -
www.guardyoureyes.org/forumheb/index.php?topic=2861.msg30025#msg30025

בהצלחה!

בעניין: תקופה לא קלה לפני 10 שנים, 10 חודשים #47766

מבין אותך לגמרי.
לצערי בזמן האחרון יש לי התמודדויות רבות גם במסגרת בה אני נמצא.
לבינתיים ב"ה אני מצליח ממש טוב 
שיהיה בהצלחה!
בחסדי ה', נקי מיז' באדר התשע"ד.
בשם ה' נעשה ונצליח.
  • עמוד:
  • 1
זמן ליצירת דף: 0.36 שניות

Are you sure?

כן